Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. http://www.racingforum.pl/waki-z-ADRa-w-18T-t56299.html
  2. Pan Niemczyk mi tu wciska tani gaz
  3. Tanio jeździcie, tanio
  4. Zanim A4 będzie na poziomie B4 to trochę czasu zleci
  5. Widziałem, siedziałem, jechałem. Fajnie nawet jedzie i w środku bardzo, bardzo zadbana
  6. No tak swieta racja :polew: szydercy :gwizdanie:
  7. Było przyjechać Ktoś tam miał aparat to niech wrzuci ja siedziałem na murku nie miałem co robić to pstrykałem
  8. No przecie jaja se robię z tą mocą, na mnie to nie robi wrażenia Tynio szukał zasięgu mimo dupeczek
  9. Dzięki Daniel za przejażdżkę, jednak te 150 koni różnicy robi swoje Tyle odemnie : Miejscówka dobra, fakt nie ma zasięgu, ale dziewoje fajne
  10. Ty Danielo nawet taki miałem plan, podbije jutro bąkiem albo kupeją do Ciebie, wezmę pstrykacza ze sobą i zrobimy parę zdjęć
  11. Nie mocowanie wzmacniacz nie ma nic do tego. Przyjacielu świeci Ci się zielona dioda wzmacniacz działa, a jak czerwona ( czyli bodajże Protection u Ciebie ) to nie działa? Tu bardziej bym obstawiał załączanie wzmacniacza czyli kabel Remote.
  12. To kup te Helixy, a za resztę kup sobie browarów żeby Ci się lepiej instalowało te głośniki. Kupisz droższe i z pewnością mocniejsze, ale cóż z tego jak przy 2/3 mocy będziesz miał zniekształcenia. Twoja radyjko ( zresztą jak większość ) ma pewnie z 17-20W RMS mocy więc wiesz, dużo nie pogonisz. Pasowało by porządnie wygłuszyć drzwi, ale tego też pewnie nie planujesz. Gwizdki pewnie wejdą w oryginalne miejsca, zaś do wooferów oczywiście dystanse MDF.
  13. Jak w poprzednim aucie było okej to w tym też powinno. Jak masz Firsta to pewnie masz cienkie kable i małe konektory to nie wepniesz się z masą pod śrubę od pasów. Poszukaj innej śruby i przykręć, ale pamiętaj o dobrym oczyszczeniu metalu z lakieru.
  14. Bez wzmacniacza kup Helixy DB 62.1, bo co byś nie kupił droższego to i tak nie wykorzystasz tych głośników pod samym radiem. Inna opcja to dozbieranie kasy do okablowania i wzmacniacza.
  15. Puść prosto z akumulatora, będzie najpewniej, a dołożysz tylko parę złotych na 5 metrów kabla. Swoją drogą dość dziwne, że nie masz masy z budy. Weź odkręć śrubę od pasów pod tylną kanapą, zeszlifuj lakier do gołej blache i przykręć tam masę. Dodatkowo sprawdź mocowanie masy przy aku.
  16. Znowu kpisz, ale jeszcze zobaczysz Ludzie na wsi gadają, że znowu masz coś kuni pod maską
  17. EE ni ma czym jak to mówią na wsi Bordowa ma się dobrze, ale sam wiesz jak wygląda Jak założę temat w tym dziale to będziesz mógł sie podlizywać
  18. No Dudi wkońcu pokazałeś co masz. Często widuje Cie u Nas na rewirach ładnie się prezentuje.
  19. Ale z silnikiem to pojechałeś " nosz kur a nie da się okręcić tych śrubek, pierdo le wyjmuje silnik "
  20. Łysy działaj masz czas do września
  21. Panowie krótkie i szybkie pytanko czy taśma i inne bebechy z kierownicy zwykłej z B5 pasują do trójramiennej S-Line? Sory za zły dział, jak ktoś może niech przeniesie.
  22. 98 rok i zderzak przedni sprzed liftu. Trochę nie ten tego
  23. szyderca :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.