Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maras

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maras

  1. a powedzcie mi jak to jest z turbina od 2.5 150km? Mam taka w domu i chcialbym ja zalozyc do 1.9 AFN. Czy jest sens? Slyszalem cos ze np do turbiny AWX da sie cos zalozyc od 2.5 i bedzie mocniejsza. A np do turbo AFN nie da sie cos zaszczepic z 2.5?
  2. Do czego Ci ten elektryk potrzebny?
  3. Wlasnie nie bo jak chce kliknac na wyslij wiadomosc czy cos takiego to poprostu tej opcji nie ma
  4. Chcialem napisac do Deva ale nie mozna mu wyslac PW. Dlaczego?
  5. ja tez jestem ciekawy co daje wirnik od 2.5 w turbo AWX bo mam turbo od 2.5 wiec moze bym zrobil taka hybryde
  6. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    Wyslij mi cene tych gratow na PW
  7. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    ale tam chyba jeszcze fala jest potrzebna od 11 nie ?
  8. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    takiej wlasnie bede niedlugo szukal
  9. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    u mnie tez w tym roku byla uszczelniana pompa
  10. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    Ok dzięki za informacje kolego
  11. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    rozumiem ciekawi mnie tylko czy pompa od AHU jest mniej wydajna niz AFNa
  12. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    silnik napewno w dobrym stanie a chip nie byl robiony pod to auto tylko taki kupilem sterownik jak zmienialem silnik w A6 z 2.5 na 1.9
  13. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    No wlasnie bo mam nieznanego chipa i bylem na hamowni i wyszlo mi 129KM. Jak na AFNa to moim zdaniem malo i teraz zastanawiam sie czy to moze byc wina pompy wtryskowej i czy oplaca sie jechac na chipa pod moje auto i czy to cos da
  14. Maras odpowiedział(a) na Marcin0116 temat w 1.9TDI
    ja tez w AFNie mam od AHU i smiga. A Czy pompe z 1Z/AHU sa mniej wydajne?
  15. naprzeciwko liceum tam naprawia telefony, rtv i mi tak robil a wzial chyba 30 zl jak dobrze pamietam
  16. ja kupilem wyswietlacz fis co prawda do A6 i mi w bychawie wlutowal w serwisie gsm takze mysle ze jak zaniesiesz licznik do kazdego serwisu gsm to Ci go wymienia tak jak u mnie
  17. Ja mialem za swojej mlodosci Peugeota speedfighta II chyba z 5 szt i jeszcze jednego mam w domu zeby czasami polatac i nie moge powiedziec zlego slowa. Ja osobiscie nie zamienil bym na zaden inny. Koledzy mieli hongy piaggio ale speedfight naprawde dawal rade i oczywiscie byl bezawaryjny no i wygladem ladniejszy od innych ale to moja opinia. Mozesz zobaczyc jak to wyglada ja polecam.
  18. a moze mi ktos tutaj pomoze. Zmienilem w swoim A6 silnik 2.5 na 1.9 a co za tym idzie komputer i wiazke i teraz fis pokazuje spalanie zasieg ale jest problem z czasem ostatniej podrozy caly czas swieci sie 23:59 i tak samo srednia predkosc jest stala (cos okolo 40km/h). Mysle ze po iluś tam godzinach powinien sie resetowac fis albo cos w tym stylu a u mnie sie tak nie dzieje. Co moze byc przyczyna?
  19. Ja nie polecam peiyinga. Mialem radio tej firmy i po zmianie na pioneera niebo a ziemia
  20. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Lifestyle i Hydepark
    do nju jakos nie mam przekonania ale zobaczy ich oferte
  21. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Lifestyle i Hydepark
    no wlasnie i jeszcze oprocz dokladnego czytania umowy wezme dyktafon i nagram rozmowe z z pania w salonie plusa
  22. Maras odpowiedział(a) na Maras temat w Lifestyle i Hydepark
    ok dzieki za uwagi
  23. Witam. Mam obecnie mixa w plusie (doladowania 30zl) a skonczyla mi sie umowa i zainteresowal mnie oferta za 39,90 pani w punkcie plusa mowila ze nie limitowane rozmowy i smsy do wszystkich sieci. Czy ktos ma moze ten abonament? Jak to jest z tym 39,90? Moja siostra tez niedawno przedluzyla umowe i przyszedl jej duzo wiekszy rachunek niz powinien byc i nic nie da sie z tym zrobic. Czy tutaj tez moga byc takie problemy? Rozwazalem tez przejscie do sieci play ( tez maja taka sama oferte). Czy plus nie naciaga tylko ludzi na kase? Czy w playu jest tak samo?
  24. dev ma racje. Mi tez toczyli tak jak mowi
  25. u mnie tak bylo w AFNie ze zaczynalo turbo wlasnie od okolo 2200 obrotow ciagnac i winna byla przeplywka ale to w logach widac ze przeplywka jest do wymiany ewentualnie czyszczenia ale to malo daje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.