Treść opublikowana przez Maras
-
smycz klubowa i naklejki
no tylko to jest o C6 a ja mam C5
-
smycz klubowa i naklejki
Moze to i glupie ale chce poznac wasza opinie. Jezdze A6 i zalogowalem sie na forum A6 ale tam niestety informacji malo i prawie wiekszosc czasu spedzam tutaj i chcialem poznac wasze zdanie. Chcialem sobie kupic naklejki z klubu i smycz i nie wiem czy brac od nas z forum i naklejac czy brac od nich? Jak wy byscie zrobili?
-
Airbag
zmienialem fisa i zauwazylem ze kontrolka od airbagow jest zaklejona tasma i jest blad 65535 - internal control module memory error
-
Airbag
zaraz pojde i sprobuje tak zrobic
-
Airbag
Witam. Podlaczylem wczoraj moja A6 pod lapka i jak chcialem polaczyc sie z airbagami to pokazalo mi sie cos takiego Co to oznacza? Z tego co sie orientuje to cos ze sterownikiem chyba nie halo?
-
Spotkania na drodze
dzis dwie B6. Jedna sedan na lubelskich numerach Biale ladne fele strąbiony i mrugniete. Drugie tez sadan tablice WWL chyba xenony tez strąbiony ja jechalem A6 granatowym w avanice z ramkami klubowymi
-
Adapter do radia pioneer
na forum A6 kolega dodal taki opis stały plus - jest, czerwono-niebieski, PIN 1 - stała masa - jest, brązowy, PIN 4 - remote, czyli włączanie wzmacniacza po włączeniu radia - jest, biały, PIN 5 - sygnał lewego i prawego kanału - są, PIN 6 oraz 7 - masa wejściowa - jest, PIN 8 i nie wiem gdzie ta mase wejsciowa podlaczyc
-
Adapter do radia pioneer
ok czaje bo tak na przyszlosc chce dodoatkowy sub w bagazniku zalozyc ale to juz wszystko mam w bagazniku przy wiazce od ori subwoofera i aby sie tam podepne tylko mam jeszcze pytanie co to jest masa wejsciowa w kostce od subwoofera ?
-
Adapter do radia pioneer
czyli lepiej cos takiego kupic Głośniki tył sub Adapter do Audi A3 A4 A6 A8 Łódź (3461515994) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Adapter do radia pioneer
Adapter Audi/VW/Skoda gniazdo Mini ISO - 2x RCA (3510851971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a taki nie da rady?
-
Adapter do radia pioneer
czyli adapter mini iso powinien wystarczyc?
-
Adapter do radia pioneer
Witam. W A6 C5 mam ori concerta a chce zmienic na pioneera. Jaki musze kupic adapter zeby wszystko mi dzialalo tzn subwoofer w bagazniku i tylne glosniki?
-
List od straży miejskiej.
a powiedzci mi jesli przyszlo mi wezwanie ze strazy miejskiej bo cykneli mi fote radarem stacjonarnym to zglaszac sie czy nie maja prawa mnie ukarac?
-
AFN Traci moc> logi do oceny
Witam. W moim A6 AFN ostatnio zmienilem sterownik silnika na taki z chipem i teraz jak dodam gazu to jedzie ladnie i na chwile traci moc i znowu jedzie. Czasami jest tak ze ciagnie dobrze ale to przewaznie na niedogrzanym silniku. Jest jeszcze jeden problem ktory juz byl wczeniej ze jak dodam gazu to ma dluzsza chwile zastanowienia dopiero za chwile zaczyna ciagnac. Jakich grup zrobic logi dynamiczne i jakich grup statyczne i jak robic statyczne? normalne VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne postaram sie zrobic na dniach
-
Asr
narazie nie bede ruszal postaram ruszyc cos w temacie ASRu zobaczymy czy da rade to zrobic ---------- Post dopisany 24-07-2013 at 14:07 ---------- Poprzedni post napisany 23-02-2013 at 18:06 ---------- odswiezam temat bo niestety sobie nie poradzilem. Nie wie nikt jak to zrobic?
-
Internet z neostrady ostatnimi czasy...
ja tez mam neostrade i tez potrafi czasem zerwac polaczenie nie wiem dlaczego
-
Spotkania na drodze
wczoraj po poludniu w okunince kolo wlodawy na parkingu ciemne B7 avant tablice RNI... ramka z tylu kto to?
-
Afn
rozumiem ale i tak i tak logi musze zrobic bo tez cos mi nie jedzie tak jak powinien caly czas tylko na chwile traci moc i dalej jedzie
-
Spotkania na drodze
w srode na parkingu pod plaza kolo godziny 24 granatowy B5 sedan na tablicach LLB ramki z przodu i z tylu. Pozdrawiam
- Afn
-
Afn
Witam. Mam taki problem. w mojej A6 AFN jak dodam gazu to nie przyspiesza od razu tylko ma taka chwile zastanowienia dopiero po chwili zaczyna ciagnac. Co moze byc przyczyna? mial ktos taki problem?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
tak zrobie chociaz i tak juz przeglad zrobilem ale zeby przy nastepnej kontroli byl spokoj to musza zalozyc te spryski
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
tylko ze mi do A6 C5 potrzebne
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
ok bede patrzal bo musze cos zalozyc bo zyc nie dadza
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
tylko ze te z linku to model II a wszyscy pisza ze biora model III. Mi to wlasciwie do A6 C5 potrzebne