Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

assist

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez assist

  1. Pany mały edit mojej walki z fis'em: udało mi się wyciągnąć PIN oraz ustawić przebieg w po lifcie VDO kablem do... vag-coma ;P pzdr. assist
  2. assist odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    Fotografie z linków tego tematu zmusiły mnie do nauczenia się sposobu wstawiania facepalm'a... brakuje tylko kostki pluszowej i płyty cd na lusterku wewnętrznym.. pzdr. assist
  3. Dzieki Kaju182, Pytam bo nr się różnią.. pare detali elektronicznych tez, stąd wolę zapytac.. pzdr. assist
  4. Czesc, Ktos sie orientuje czy tarczki z a6 podejdą do a4 (polift vdo) pzdr. assist
  5. @kaju182kaju dzieki za info. podobno sie rozniły minimalnie (vdo w sensie) od siebie. 1/2 mam jaeger'a Jesli nie dostane tarcz, trudno - wyrwe z 1/2 EDIT: ten 1/2 fis to jednak jaeger , z bialymi plecami.. pzdr. assist
  6. Kaju, ale fizycznie pasują? wiem ze wsad trza zmienić, chciałem się upewnić zanim zacznę wyrywać tarcze.. no właśnie: jak bezinwazyjnie zdjąć wskazówki?? pzdr. assist
  7. Hejka, tarcze obr. i prędkościomierza od 1/2 do full fis'a podejdą? Czytałem, ze cosik trza rezac.. Ktoś potwierdzi? pzdr. assist
  8. assist odpowiedział(a) na loloA4 temat w Audi A4 B5
    A co na to lekarze? ______ PS: jak się wstawia facepalma? tu by się przydał....
  9. ok, dzieki za info pzdr. assist
  10. @dropsone wiem, ze d2 nie było w avancie ale do sedana nie przypasuje? z tą moje pytanie, czytaj opis AUDI A4 A8 MANETKA WYCIERACZEK FIS 4D0953503B (2845801374) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. pzdr. assist
  11. Pany, mam pytanie: podobno do Fis'a pasuje manetka od A8D2.. Moze to ktoś potwierdzić? pzdr. assist
  12. czyli co, mówisz,ze w b5 były zegary bez fis'a, z dodatkowymi wskaźnikami temp i napięcia?? nie wiedziałem EDIT: już się wywiedziałem, przepraszam za wprowadzanie w błąd. pzdr. assist
  13. Cześć Proszę, tutaj 158 stron na ten temat. http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b5-efekt-wymiany-licznika-fis-6227/ pzdr. assist
  14. Machina, dzieki za info, BTW jaki masz nr licznika który wstawiłeś? wczesniej miałes 1/2, pewnie 920 980M ? pzdr. assist
  15. Pany, jak to jest z czujnikiem temp oleju, jest zintegrowany z czujnikiem poziomu w misce? Mam czujnik w misce, czy po zmianie Fis'a bedzie temp oleju? pzdr. assist
  16. co prawda ATJ, ale podobna sprawa, przy wymianie EGR'a, ściągałem dekiel zaworów - tez pchnąłem ten przewód, syczało przy odginaniu, deko dopchnąłem i jest ok.To przewód podciśnienia z pompy tandemowej. pzdr. assist
  17. assist odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    jest ok. Napisz ile taka melodia (bixenon) pzdr. assist
  18. assist odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    poki co zdjeć nie widzę BTW:jakie koszta za soczewki? moze byc PW EDIT: w zacytowanym Twoim poscie linki są.. pzdr. assist
  19. Ok.. Wyjątkowo sprzedaz b5 usprawiedliwiona.. Gratuluję nowej niuni, niech Ci się dobrze sprawuje. BTW: przypominam się z fotami W duzej rozdz. (B5) pzdr. assist Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  20. Pany, mam kłopot: Czasami po włączeniu zapłonu, startują wycieraczki przednie, po jakims czasie zatrzymują się niekoniecznie w pozycji poziomej.. Przewaznie cyrki mają miejsce przy deszczowej pogodzie, jak jest wilgotno. Przelutowalem moduł wycieraczek, bez zmian.. Czy przy silniku są jakieś krancowki? Przy przejsciu przez poziomą pozycję klika przekaznik dwa razy i zabawa zaczyna sie od nowa. Za ktoryms razem po kliknieciu w dol manetką po wykonaniu cyklu wszystko wraca do normy. Jakieś pomysły, sugestie? Pzdr. assist Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  21. Popatrz i daj znaki:) Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  22. Tylko teraz sie zastanawiam, vag podaje ilosc paliwa na podstawie rezystancji z plywaka, skoro on np.wisi, to wskazania tez bedą obarczone bledem... Polącz sie z wskaznikami, nie kojarze teraz w ktorej grupie,jakos na poczatku bedziesz mial info dot. Ilosci paliwa. Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  23. Spienilo sie ostro?jak dlugo tankowales? Podepnij vaga, odczytasz ile litrow jest w baku.. Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  24. Zdaje sie, ze trza jakis czas z wlaczonym zaplonem zostawic ( 30-60 minut) i pojawia sie mozliwosc wpisania kodu.. poszukaj na forum lub elce, bylo Wysłane z mojego NexusHD2 za pomocą Tapatalk
  25. Witam, mam na imię Krzysztof, jestem z Warszawy, pozdrawiam wszystkich Forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.