Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szati 1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szati 1991

  1. ok 30 tys jest na nich zrobione:) ok w tym tyg ściągne koło i zobaczymy co w trawie piszczy Dzięki na razie Sajmon
  2. witam zawieszenie wymieniałem ubiegłego roku w październiku... teraz od stycznia coś popiskuje mi w tylnym lewym kole. Co to może być bo aż wstyd już jeździć ostatnio;/ tarcze i klocki maja dopiero 2 lata także one chyba nie maja z tym związku
  3. mi wystarczyłyby tylko lampki w drzwiach bo super to wygląda ale cienki jestem w elektryce;/
  4. u mnie też juz działa, także jest lux:)
  5. mam takie pytanie, musze ściągać zaciski do malowania czy tak na aucie też da rade w miare ładnie wymalować?
  6. Vredestein'a miałem go ale strasznie głośno chodziły;/ także nie polecam...
  7. ja ostatnio musiałem wyjąć fotel... i to jest nawet 3 min pracy:) na 2 wkretach trzyma sie
  8. ale musze ten mały wyciągnąć co jest z boku bo nie mam możliwości go wcisnąć ;/ Naprawione :>
  9. aha to ok, wyciągne ten światłowód i wcisne ale potem będzie go ciężko tam włożyć;/ Dzięki :>
  10. witam kupiłem nowy wkład z żarówką ale nie mogę jej tam wepchnać bo trzyma mnie to plastikowe szkiełko i jakim sposobem mogę wyciągnąć oznaczony element na zdjęciu? czy musze wyciągać to szkiełko?
  11. to chcąc wyjąć musze z przodu tego bolca wyjąć a z tłu te 2 plastiki z szyn zdjąć?
  12. wiitam chciałem dać fotel maksymalnie na dół i chyba cos sie urwało bo mnie mogę zablokować go tą rączką. I teraz skacze do góry i na dół, z tego co widziałem to urwał sie chyba taki długi zelazny element co łaczy ta rączke z czymś tam ;/ I pytanie czy musze wyciagac fotel czy cos innego sie stało?
  13. założyłem nową żarówke ale lipa bo nie świeci ;/ ale pewnie gdzieś nie łaczy i trzeba będzie nowy kupic ten wkład
  14. Szati 1991 odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    malowałem w tamtym roku w październiku wszystkie 4 nadkola i drzwi z okolic listew tych dolnych bo już lis wychodził ;/ całość 500zł ale nie żałuje bo wyglądało masakrycznie a teraz póki co to igła
  15. miałem to samo... w tyczce jest sól i to zrobiło delikatne zwarcie. Mi paliło bezpieczniki aż padł mi całkiem przerywacz który jest w światłach awaryjnych... nowy przerywacz przeszło 200zł plus wtyczka ;/
  16. dołaczam sie, we wszystkich audi i vw rdzewieją te ranty także to normalna rzecz... jak kolega wyżej sól jest sprawca tego
  17. mam taki sam problem i też mam tempomat, musiałem zawieść do elektryka bo samemu to bida z nędza... 150 zł naprawa
  18. też mnie to czeka bo już przy 90km jest świst ;/
  19. panowie miałem to samo w golfie IV, kupiłem go po pieniądzach bo myślałem ze jest tylko sprzegło do wymiany, ale cóż nawet to nie pomogło, potem wymieniłem przeguby, przepływomierz i pare innych części i dalej nic, nawet serwis nie wiedział co to jest...
  20. w tym tygodniu cos postaram się zrobić i napisze czy jest efekt
  21. dokładnie mam jak arczi napisał ale teraz to ono juz chodzi jak chce, chwile pochodzi i a potem ustaje ... pojade z nim jeszcze raz na kompa a jak to już nie da efektu to trzeba sie zabrać za ten zawór. Dzięki wszystkim za pomoc:)
  22. Witem problem chyba znany ale mój przypadek jest jakis dziwny, gdy dam 3 bieg i chce osiagnąć ok 3.5 tys obrotów to czuć jakby sie wyłączyło przy ok 3.2 tys obrotów i zaraz znowu właczyło. Ale jest znowu także inna opcja ze wyłaczy sie całkiem... Wyłancza sie tez na 4 i 5;/ Turbo było robione tzn. wyciągane i czyszczone w środku z tej sadzy ale to może dało efekt na ok. tydzień i dalej sie dzieje jak opisałem. Miał ktos z tym styczność lub wie co to jest? Vag niczego nie wykazuje..
  23. Proszę : http://img716.imageshack.us/img716/6523/zegaryt.jpg Dzięki wielkie
  24. Dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.