Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szati 1991

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Szati 1991

  1. a nie lepiej zostawić na 2,0 żeby lepiej grzebały na lodzie i śniegu ? czy to jeszcze pogorszy sprawę?
  2. Witam wulkanizator dobił mi ciśnienie na 1.9 bara to nie za mało jak na 15-stki? Dobić na 2.3? Podobnego tematu nie znalazłem więc pytam
  3. u mnie na conti pisze Made in Czech Republic
  4. Philips X-tremeVision lepiej świecą niż Osram NB ale Twój wybór
  5. Z tego co ja pytłem to zimowe najlepsze continental a żywotność 7 lat, pirelli ma najwięcej reklamacji Tylko nie wiem czy jest różnica w jakim kraju wyprodukowana jest opona?
  6. Odpowiednie narzędzie dało rade tulei Pozdrawiam http://www.directupload.net/file/d/3766/c78fmdc4_jpg.htm
  7. nie wiem jak to jest możliwe, że niektórym tuleje wyszły wybiciem młotkiem. Teraz mam problem bo posmarowałem nowe tuleje smarem i wkręcałem na śrubie i gwint mi ukręciło bo tak ciężko wchodzi ;/ jakieś inne rozwiązania są jeszcze?
  8. ja zamówiłem jednak Continental ContiWinterContact TS850 Przepatrzyłem dość dużo stron z opiniami chłopaków i te opony wywnioskowałem za nie dobre tylko bardzo dobre.
  9. takim ogrodzeniem to przeważnie cmentarze grodzi się a nie ogrody lub jak kolega napisał działkę. Jest dużo lepszych patentów
  10. Stałem przed dokładnie tym samym wyborem i zdecydowanie postawiłem na Kleber. tak myślałem, że Kleber ale one mają Indeks C i E a znowu Fulda ma C i C i wszystko rozumie tylko pojąć nie moge
  11. a Które opony lepsze: Fulda czy Kleber? bo cena jest zbliżona
  12. przyszedł czas i na mnie ;/ centra plus wytrzymała mi 8 lat i w niedziele padł na raz. Varta ; Bosh czy Fiamm? A może ZAP? Bo centra to już nie ta centra
  13. Szati 1991 odpowiedział(a) na kograman temat w Audi A4 B5
    zakładaj nowy trójnik bo dalej będzie się pociło a oring nic nie da bo plastik się odkształcił od wpływem temperatury i wieku a koszt 16 zł
  14. Jak dożyje to napisze relacje Dzięki i Pozdrawiam
  15. Witam Miałem odgrzybianą klimatyzacje 2 miesiące temu i dalej pojawił się śmierdzący zapach ;/ Co może być przyczyną?
  16. Tak fabryczne i teraz szukać używki czy jest jakaś metoda na zrobienie? Nowe podobno 500 zł :-X
  17. Witam na Climatroniku pisze 19 stopni a wali gorące powietrze albo na szybę wali ciepłe a na nogi już zimne. Był już test climatronica i spokoju było miesiąc a teraz problem dalej wrócił;/ i oczywiście po zgaszeniu silnika dalej coś tam pracują te klapy jakby zacięły się. Może przerabiał już ktoś taki problem?
  18. a takie pytanie, jak odkręciliście kolektor ssący to bardzo był zasyfiony?
  19. po tygodniu jazdy uszczelka "elring" puściła olej ale okolice śrub były suche. Dałem bo obu stronach dirko i zobaczymy co z tego wyniknie
  20. Dzięki wielkie
  21. Witam szukałem, szukałem i nie znalazłem. Ile mieści się płynu w układzie chłodzenia? 7,5 litra? Z góry przepraszam za zły dział ;/
  22. Dzięki wielkie fanthomas18 to temat do zamknięcia
  23. Witam od jakiegoś czasu wyświetla mi sie jakieś ustroństwo ;/ to jest jakaś inspekcja serwisowa ?
  24. miałem pękniętą z jedną tyłu a kupiłem używane dwie ORI za 60zł bo ciężko mi było znaleźć takie same oznaczenie
  25. jednak żadnego silikonu nie dawałem ponieważ może wydmuchać uszczelkę a przechodząc do sedna sprawy jest sucho

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.