Treść opublikowana przez Nelson
-
Nimbus Grau Perl Effekt
Sashy czy auta?
-
Spoty wrocławskie
Krakowska 127
-
Nowe wtryski
Sprawdź cewkę i kable.
-
Spoty wrocławskie
Siema elo 5 2 0. Prezes jedzie na wakacje! Dziwki koks i tajski boks już na mnie czeka:banan:
-
Spoty wrocławskie
Pan gąbka miszcz!
-
Spoty wrocławskie
Podjedź na Rakową vis a vis korony, tam jest zatrzęsienie warsztatów. Niestety nie jestem w stanie żadnego polecic.
-
Spoty wrocławskie
Właściciel sam się ujawni, jeśli tylko będzie chciał
-
Rysy na szybce od zegarów Audi a4 b8
Meguiar's Polska - Sklep Online - Plast-X sprawdzone:wink:
-
Spoty wrocławskie
A ja jestem bardzo zadowolony. Znalazłem dziurę w dolocie:decayed: Teraz suka za***rdala aż strach:kox: Wczoraj niestety nie dałem rady 2.0 TFSI Z tego co widzę, na sportaudi wyprzedaż RS4.
-
Spoty wrocławskie
Krzyknęli mi 800zł za wszystkie, nie uśmiecha mi się wywalić tyle kasy na samą ściemę.
-
Spoty wrocławskie
Panowie oklejał ktoś w sposób garażowy szyby samochodowe?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam, Panowie kojarzycie furę i właściciela? http://a4-klub.pl/showthread.php?234080-B5-AFN-sk%F3ra-BOSE-climatronic-2000r-Avant
-
Spoty wrocławskie
Emil, to że gość jest z forum. Wcale nie jest gwarantem zadbanej i nie bitej A6. Niestety szara Polska rzeczywistość.
-
Spoty wrocławskie
Ej stary a na h*j by Ci było to padło?! ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- Nie od nas z forum, ale z Nelsonem ją oglądaliśmy jak byłem w Polsce. Kozacka szmata jest, AFB pod maską, całe body z eSy. BTW Hardjack, od kiedy jesteś jako że z Wrocławia? A na c**j Ci ku**s między nogami?! To się pucuj świerzak, bo wykurwisz tak jak tamten na harem i Ci jeszcze dupsko pęknie hehe:grin:
-
Spoty wrocławskie
Byłem oglądać auto w Sycowie, obraz bidy i rozpaczy.... http://otomoto.pl/audi-a4-1999-lift-stan-bdb-alu-17-C23965443.html Kupił auto w Holandii, nic mu nie wiadomo na jakikolwiek temat. Brak kilku elementów plastikowych pod maską. Ogólnie cena 13,5k + 750zł opłat. Do roboty rozrząd, uszczelka pod deklem, uszczelka pod głowicą, plastik trzymający bagnet upierdolony przez co olej sp***dala. Listwy drzwiowe ledwo się trzymają. Gość jak zobaczył moją furę i laptopa, od razu wiedział, że jej nie sprzeda:grin:
-
Spoty wrocławskie
A to jakiś ciężki temat do zdobycia? Drogi.
-
Spoty wrocławskie
Siema. Coś mam pecha do Kosmonautów, dzisiaj o mały włos znowu suki mogły mnie złapać. Znowu poniosło mnie z jakimś A3 w S pakiecie. W drodze powrotnej znowu, zachciało mi się ciąć jakąś A4 w S pakiecie. Pewnie z Bexem pod machą. Kocham mojego diesielka:naughty:
-
B6 DIVISION
Z kim się dzisiaj ganiałem? ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- Też jestem tego zdania, wpierw trzeba odtłuścić szybę, dopiero później aplikować RainX:wink: ---------- Post dopisany at 13:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:36 ---------- Też jestem tego zdania, wpierw trzeba odtłuścić szybę, dopiero później aplikować RainX:wink:
-
Spoty wrocławskie
Marzenie ściętej głowy, że tyle dostanie.
-
Spoty wrocławskie
Daj mi info na pw ile tego jest iw jakiej cenie. Niestety wyżej d*py nie podskoczysz, nawet ja nie mogę za bardzo podskoczyć. Ponadto sztywna cena, przez cały rok w tych czasach jest czymś niemożliwym. A złom po Euro poleci na pysk...
-
Spoty wrocławskie
Zobaczymy czy masz żyłkę handlowca:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Gobi Twoja fura stała ostatnio na placu Bema koło Rossmana?
-
Spoty wrocławskie
Emil sprawdź czy nie leje się spod pokryw zaworów. Gniazda świec, oraz najważniejsze to skrzynia. Daj jej ostro w piz*e, najlepiej kilka przyspieszeń i sprawdź jak zmienia biegi. Ma to robić płynnie, zatrzymaj się kilka razy i wrzuć wsteczny. Jeśli wyczujesz jakieś stuki, to powiedz właścicielowi aby sp***dalał
-
Spoty wrocławskie
No i kuna mać mamy mistrza:decayed:
-
Piłka nożna
Święte słowa.