Treść opublikowana przez zibizab
-
[B5 AEB] Kopci od czasu do czasu
Może przez prowadnice zaworowe ci troche skapnie na tlok oleju i zaraz spali -oprócz tego wszystko ok?
-
[B5 AHU] Układ chłodzenia
7,5 ani grama mniej
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Ten kotek to Twój-jakiś smutny chyba glodny :>
-
[B5 ADR] Cieknie płyn chłodzacy
Padla[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2008, 15:57 _________________________________________________Po co Ci nowy wątek - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a7a1ec48cabebf00.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b66462a04993873c.html
-
[B5 AHU] Układ chłodzenia
No to jest zapowietrzony powinno wejść 7,5 litra
-
[B5 ADR] Cieknie płyn chłodzacy
Nie przy wymianie rozrządu nie wymieniono pompy
-
[B5 ADR] Cieknie płyn chłodzacy
Kolego jak ci siadla pompa to ją wymień i prawdopodobnie rozrzad do wymiany.jest rególa ,że jak sie wymienia rozrzad to i pompę bo jest napędzana z rozrzadu
-
[B5 AEB] Informacja ---> IN2 <---- ?? 149 tys. km co wymieniać???
Moja ma 172 .000 in2 wyskoczylo przy ok.168 jezdze nia malo bo przeważnie siedze za kólkiem scani kidys przy sprzedaży nikt mi nie uwierzy co do przebiegu.Przez rok zrobilem 5tyś
-
[B5 1Z] Zimny długo trzeba kręcić zeby zapalił? ciepły pali od strzała
Kolego sprawdz zasilanie w paliwo zbiornik-pompa ja bym tu szukal przyczny.Zawór zwrotny -może Ci się cofa paliwo przez noc nie trzyma ciśnienia
-
[B5 1Z] Problem z akumulatorem
http://volkswagen.msk.ru/index.php?p=complect Tu masz opis :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Dymienie
To co zostalo w wydechu wypalilo się i może będzie spokoj
-
[B5 ADP] Temperatura silnika
Czy w mieście czy w trasie powinien trzymać 90
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
Rób i powiedz co bylo
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/313e670b62988b3f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be7f454c1f32f524.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cda758750985194.html
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
podaj mi rok prod czy do 05-99 czy od 06-99 [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2008, 17:14 _________________________________________________Wedle życzenia :th:
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
rzucę ci schemat -BM-ka occzywiście diesel objawy jak u ciebie
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
Po obejrzeniu filmu stawiam na rozrząd. DOMJENICK chyba masz racje już widzialem takie objawy ale w BMW
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46e8c565c438d775.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0c31a6cf0ae2f2a3.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b405385dfbb5d91f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/307252b8bffd1357.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/de53c8338aa01929.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70e3eab84dac4755.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9d2c1195b074ba1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/175a4b27ba9a5ce0.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b39cb7a102b8c3c0.html K olego może to Ci pomoże :)z dolu do góry http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d66220a9252e3b71.html Opis blędów i przyczyny
-
[INNE] 2.5 Tdi błą 01441
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1ad80aacbb5f71b3 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/576c28603c460ec1.html
-
[B5 AHU] Prośba o analizę logów, błąd 00575 i max 120 km/h ??
Usterka wedlug- AUTODATY
-
[ALL B5] Błąd vag-com
Wedlug opisu-usterka sterownika silnika ECM-ECU http://images25.fotosik.pl/228/eeb0ad049cbfb0cdmed.jpg
-
[B5 APT] strzela, zamulony jest i gasnie
Mam autodate to ci mogę wyszukać jak potrzeba Wedug tego to jeszcze przaplywka,przepsstnicai pompa paliwa
-
[B5 APT] strzela, zamulony jest i gasnie
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/03a1df8d68430112.html
-
[B5 APT] Trzeba długo kręcić żeby zapalił
http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/b5_aeb_silnik_drga_na_wolnych_obrotach_problemy_z_porannym_rozruchem_logi-t16235.0.html znalazlem Ci podobny problem
-
[B5 APT] Trzeba długo kręcić żeby zapalił
Raczej tak plus filtr paliwa