Treść opublikowana przez marec-ki
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Jak jeszcze dwumasy nie wymieniał, a i przebieg już sporawy to ja bym wymienił. Bo potem to dojdzie koszt ponownej roboty Kiedyś czytałem artykuł o dwumasach. Podobno koszt produkcji tej części to są grosze w porównaniu z ceną zakupu w sklepie
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Sorki, odebrałem Twój pierwszy post jako atak w moją stronę, że we łbie mi się poprzestawiało skoro mi to przeszkadza Dziś sąsiedzi zjadą z weekendu to wypytam się ich, jak to u nich wygląda. Czy również słyszą swoich sąsiadów jak ja tego z góry. Jeżeli nie to chyba faktycznie wpierw do Administracji (za wiele również się nie spodziewam), Policja czy SM to już będzie ostateczność. Szukam już na Allegro jakiegoś wzmacniacza i kolumienek
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Tylko jak już będzie wymieniał sprzęgło to warto za jednym zamachem wymienić dwumas
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Kolego Gniady. Wiesz jaki jest problem w Twoim przypadku ? to że sam nigdy tego nie doświadczyłeś i wydaje CI się to absurdalne. W pierwszym poście napisałem, że albo to wada postawy (taki sposób chodzenia) albo umyślne chodzenie. Mieszkałem w kilku blokach z wielkiej płyty i NIGDY z tym się nie spotkałem bo ludzie chodzą normalnie. Byli u mnie znajomi, którzy również mieszkają w różnych blokach to taka była ich reakcja jak im powiedziałem że to sąsiad chodzi. Oni również czegoś takiego nie doświadczyli. Tylko i wyłącznie dlatego postanowiłem opisać mój problem z tym człowiekiem bo wiem, że to nie jest moja fanaberia i świr na tym punkcie. A sąsiadowi nie ustąpię NO WAY
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Muszę wpierw pogadać z sąsiadami niżej i być w 100% pewnym, że to faktycznie nie jest przypadłość tego bloku. Kapcie chciałem mu kupić Jak na złość do pracy chodzi o tej samej porze co ja
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Ktoś już miał problem z podobnym sąsiadem ? No pomysły jakie były podawane w innych tematach z problematycznymi sąsiadami były w dechę ale ja potrzebuję czegoś bardziej przemyślanego, sprytnego i cwanego. Tak żeby typ miał patową sytuację (albo coś z tym zrobi, albo nieźle się wkopie). Nie chcę iść na wymianę ciosów. Nie wiem czy jest sens wzywać straż miejską czy policję no bo co ja im powiem ?
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Witam, Trzy miesiące temu kupiłem własne M. Blok z roku 1975 (płyta), więc wiadomo o co kaman. Problem polega na tym, że nade mną mieszka typ (40-45lat), rozwiedziony z żoną. Ostatnio się dowiedziałem że jakiemuś studenciakowi wynajmuje pokój. Jakieś 2tyg od momentu jak kupiłem mieszkanie do dziś dnia (i jeszcze potrwa) robi remont w mieszkaniu (ciągle coś wierci, stuka puka, itp itd). Problem polega na tym, że typ albo robi to specjalnie albo ma jakąś jeb..ą wadę postawy bo jak chodzi po mieszkaniu to tak TUPIE że mi żyrandol się zaczyna ruszać. Znajomi jak u mnie byli to nie wiedzieli co się dzieje. Dlatego proszę sobie już darować komentarze, ze przesadzam z tym tupaniem. Stopery nie pomagają bo to jest specyficzny podźwięk dudnienia/rezonansu. Typ zapierd...a po tym mieszkaniu do 1-2 w nocy coś tam robiąc, a najczęściej przestawiając meble. Dziś u niego byłem powiedzieć, że mnie to już irytuje i niech coś z tym zrobi, przynajmniej po 22/23 kiedy idę w kimę. Za bardzo go to nie ruszyło. Powiedział, ze ten blok tak ma i jemu też tupią i że to studenciak (pitu srytu, studenciaka nie ma w weekendy), a te tupanie po mojej wizycie jest silniejsze Niech mi nie pitoli, ze to wina bloku. Rodzice mieszkają w bloku z wielkiej płyty, ja sam wcześniej wynajmowałem mieszkania w dwóch blokach z wielkiej płyty, 3 lata mieszkałem w akademiku z wielkiej płyty i kutwa NIGDY takiego objawu nie było przy NORMALNYM chodzeniu. Jeszcze zawitam do sąsiadów na dole spytać się czy ja im też tak tupię. Co mam zrobić z takim delikwentem ?? Jak widać nie ma sensu chodzić i gadać bo po nim to spływa. Jak mu uprzykrzyć życie ??
-
[B6 AWX] Moduł do airbagów
To słabo szukacie na Forum jest gdzieś rozwiązanie problemu. Tak jak pisze kolega WRCLAGUNA - należy przyuczyć sterownik VINu. Miałem to samo - po 10 minutach zapalała się kontrolka Air Bag. Jedną z przyczyn jest zdjęcie klem z akumulatora.
-
[B6 AVB] Przy zmianie biegów chwila zamulenia,po zdjęciu wężyka z EGR OK tdi
Jest temat o czyszczeniu EGR ba i nawet o zaślepianiu. Poszukaj
-
Jaka wódka na wesele ?
Wyborową piłem dwa razy i za każdym razem po wypiciu 50% normy zbierało mnie na Wyborowej unikam jak ognia, dla mnie beznadziejna. Czysta Żołądkowa De Lux - miodzio. Nemiroff w smaku dla mnie to samo co Krupnik. Najbardziej lubię Luksusową - teraz mają w nowej butelce. Może się spodoba przyszłej żonie ??
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj tankowałem na Reymonta BP Ultimate 5,32zł ... ... dziś wchodzę na WP i widzę artykuł, że KE chce podnieść akcyzę na ON i cena oleju wzrośnie do 5,60zł (co najmniej ) qrfa niech dziady dadzą pensje europejskie !! Wszystko będzie Europejskie w tym kraju poza: 1. drogami, 2. pensjami, 3. ....
-
Akcja prostestacyjna przeciw wysokim cenom paliw.
Taaa w Warszawie ZKM planuje podwyżkę cen biletów o 100% w ciągu najbliższych 3 lat. W takim wypadku to ja się spodziewam wzrostu korków, ewentualnie liczby srakotłuczków (czytaj. skuterów)
-
[B6 AWX] Jakie powinno być ciśnienie oleju w 1.9 TDI 131PS
manometrem :cool1 Myślałem, że to może VAGiem idzie zrobić a co trzeba odkręcić i gdzie manometr przyłożyć ?
-
[B6 AWX] Jakie powinno być ciśnienie oleju w 1.9 TDI 131PS
A jak sprawdzić ciśnienie oleju ??
-
[B6 AWX] Wymiana rozrządu.
Ten napinacz jest do MY2002. Moje auto jest 2002 ale MY2003 i już go nie mam. Sprawdzali mi ludzie z ASO. Chciałem kupić zestaw na Allegro i był tam napinacz w komplecie, na szczęście poczytałem Forum i nie kupiłem na darmo
-
Ceny wariują !!
Dajcie Polakom rządzić a sami się wykończą. - cyt. Otto von Bismarck
-
[B6 AWX] Mityczny wąż od turbo za 720zł pomocy
Ja pierd...aczę takie coś kosztuje w ASO 720zł ?? a nie można zamiast tego wstawić jakiegoś orurowania z kwasówki jak przy wstawianiu FMIC ?
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Ja poświęciłem sporo czasu na poczytanie całego tematu ... ASO i nie tylko i każdy rozkłada rynce "ten typ tak ma" Ciekawi mnie czy kolega jawosz po wymianie N75 i g71 zauważy poprawę
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kanał to jest to A co to ten ATF ??
-
[B6 AWX] EGR
Widzisz kolego bo zaślepienie EGR to nie tylko wciśnięcie śrubki w ten wężyk. Trzeba jeszcze dać blaszkę o taką: http://allegro.pl/zaslepka-zaworu-egr-tdi-vw-audi-skoda-seat-i1485118371.html
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Byłem w poniedziałek w sklepie ze sprzętem głównie YATO. Jako, że ze mnie mechanik niedzielny/hobbysta to na razie kupiłem 2xgrzechotka (1/2 i 1/4). Komplet nasadek 12-32 na większą grzechotkę i nasadki 4-12 na mniejszą i nasadki imbusowe. Teraz jeszcze dokupię 2x komplety kluczy płasko-oczkowych i będzie na razie git. W praniu wyjdzie czego mi jeszcze brakuje.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Idzie wiosna czas zacząć się wozić komunikacją miejska jutro idę doładować kartę :gwizdanie: Niedawno widziałem dobry demotywator podpisany mniej więcej tak "Nie sztuką jest mieć samochód, sztuką jest mieć za co wlać benzynę".
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Jakie nasadki wybrać: 6-cio czy 12-sto kątne ??
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
W sobotę jadę do rodzimego miasta Ciechanowa, tam był (nie wiem czy jeszcze jest) i mam nadzieję że jeszcze jest Fanar. Sklep sprzedający własne wyroby "metalowe" i cieszący się dobrą opinią może coś wybiorę, tylko odpowiedzcie proszę na moje pytanie w poście wyżej
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
Czyli jakim ? :gwizdanie: Przeglądam właśnie te komplety typu Yato, Honiton, Coval i powiem szczerze, że bez sensu wydawać 200-250zł za zestaw 100-110 el. gdzie sporo z nich rzadko kiedy się przyda. Dlatego stwierdziłem, że lepiej będzie jak wybiorę opcję (jak też inni) czyli kupowanie raz na jakiś czas elementów porządnych firm. Na dzień dobry będę potrzebował grzechotki. Jaka długość byłaby optymalna do uniwersalnego zastosowania i jaka druga do bardziej opornych śrub ? Jakie nasadki - numery - najczęściej będą potrzebne ? Jakie nasadki (torx, imbus) - numery - najczęściej występują w audi ? Jakie inne elementy, które wchodzą w skład zestawów mogą mi się przydać ?