Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. tak ale muszisz miec pewność że sa nieuzywane
  2. http://www.wrzuta.pl/film/fJqZTYvMZn kukajcie sobie
  3. z deka to dla mnie dziwne 10 tys na amortyzatory w audi ? to jakas kpina w takim samochodzie, to nowe produkty monroe badz sachs maja chyba rok lub 20 tys albo nawet 30 tys , jaka bym kazał soebi diagnoze na piśmie wystawic ! i pisac do producenta !
  4. albo i znowumasz szkole kiedy jest spot):
  5. przed wymian bylo idealnie tzn tylko stuk byl, ale pewnie jeden luz eliminował drugi zmieniam wahacze i zoabcze
  6. naszrpakach wyszlo ze mam spory luz z prawej strony do wymiany dolny tylny prawy, wymieniłem umechanika po tym zabiegu auto tragedia jak dodaje gazu zciaga na prawo jak zciagne noge z gazu auto leci w lewo, cuda co jest cholera zmieniac reszte zawieszenia ?@??@?@ norlanie nie zciaga nic jak jade stala prdkoscia i nie przyspieszam gwałtownie lub hamuje silnikiem to prawei tego nie widac ale jak jade np pod gorke to masakra banan febico to moze byc ? ktory nastepny do zmiany wahacz??
  7. mi w hdi-asekuracja wyszło 520 za caly rok z ubezpieczeniem mieszkania włacznie
  8. to czemu nie dajesz znac:)
  9. TAK SPOT NA 10 !![br]Dopisany: 30 Grudzień 2008, 18:12_________________________________________________Wszystkiego NAJ w Nowym Roku 2009
  10. ładne auto ale radiozmien na koncerta i do tego zmieniarke mp3
  11. posprawdzaj zlacza moze cos ropinali jak zciagali ci pokrywy zaworów i jest cos nie tak podlaczone, pozatym czujnik polozenia wału mozliwe ze zle zalozony w innej pozycji niz byl , moze przepływka , po kolei najlepiej jak by padlo na amen wtedy jest łatwiej szukać , jak ci nie odpala odczep kleme z aku na chwile , nic wiecej sie poradzic na forum nie da[br]Dopisany: 29 Grudzień 2008, 20:02_________________________________________________a i skad wiesz ze rozrzad jest dobrze zalozony ????? , bo to tez moze byc przyczyna !
  12. ty auto odpalałes na holu ? ciesz sie ze jeszcze wogole ten silnik ci pali i najpierw VAGUJEMY
  13. tak temp powinna i musi ! byc 90 st. C niewyzej, nie mniej i skakac tez nie moze
  14. najpierw wagujemy pozniej gdybaj, i jak juz zmieniasz to tylko na orginał
  15. napisz co wskurałeś mam ten sam prblem ale zmienie jeszcze wahacze z lewej strony
  16. w aso 150 zł z reszta debili to ja niechce miec nic wspolnego
  17. napisz z ciekawosci ile dałeś czy sam sprowadzales, bo bede zmienial kiedys napewno na ASN-a
  18. nie wszytskie mały, pozatym faktycznie jest par sposobów jak sie maja zalanczac u mnie dopieropo wlaczeniu grzania tylnej szyby i juz grzeja do wylaczenuia zaplonu
  19. no to ja cos wkleje http://s5.dancingsantacard.com/default.aspx?santa=4438307
  20. czaki22 odpowiedział(a) na goldi temat w Audi A4 B5
    nie w kazdej
  21. hornet ty jestes juz historią
  22. dokladnie tak sterownik absu zasygnalizował ze ma za niskie napiecie do dzialania
  23. a moze by tak dzisiaj na pare chwilek po MC sie spykac ? co wy na to pany
  24. Hornet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.