Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. coto wszyscy sprzedali a4-ki? czy jak cisza jak cholera co to ma być
  2. wersja usa a tam byly montowane ciekawe wersje
  3. panel frontowy wyswitlacza jest zamienny i nia ma nic wspolnego z elektronika klimatronika, jest na tasmnie i mozna to zamieniac
  4. a ile dałes za ten miernik lakieru ?
  5. no uszczeleczka i masz sie czego bac
  6. generalnie przyjemniejse sa materiałowe, wiec tu jest na +
  7. fotele ciekawe - recaro ale nie ze skory ! to na zamowienie , i grzana kierownica to jest dosc interesujace ładny wózek
  8. bo ci mowilem dzielone i bys juz mial roznica zadna z odległosci metra niewidac roznicy wogole:)
  9. notodowodzik ci zabiora i kuku bedziesz nabiegu zmienial lampy
  10. tomek to zmienial ! jak ci pisałem ja mam wszytski e cała europa łaczni z anglia teraz juz wiesz z czego cena wynika
  11. foto jak lezy znaczek ! na d*pie
  12. pasek moze byc zle naciągniety wielorowkowy albo kuknij czy nic sie nieleje naniego
  13. Hornet gadzino jedna co miałeś dać ?!!!!!!!!!!!!!!!!![br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________jaki link ?[br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:39_________________________________________________tomke wez napisz nagg do mnie bo niechce mis ie na forum siedziec
  14. co gdzie ? ja nierobiłem ( bo mam dzielone ) tylko mowie ci ile to kosztuje , ja bym za 50 sie zł to nawet nie popatrzył na to , trzeba wyciac blotnik , zabezpieczyc, przerobic instalacje elektryczna, dorobic czwarta podpore [br]Dopisany: 14 Grudzień 2008, 18:31_________________________________________________jak chcesz to znalazłem usiebi jeszcze złaczki do kierunkow w tych lampach za 20 ci oddam oba
  15. no daja daja :) teraz tomek tylko jeszcze wtyczki 100 zł i zalozenie 100 zł wsam raz w cenie dzielonych no i silniczki jeszcze
  16. ale co depo zespolone ?
  17. nie niewidzialem tylko na cb sie darłes chyba ja sobie goniłem z rodzinka wiec nie patrzylem za bardzo kto jechał[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________ajak moje xenonki na trasie ?[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 20:57_________________________________________________a jakie lampy kupiłeś ???
  18. no:) i chyba darłes sie na cb:) o ile pamietam ale zapylałem wiec nie odpowiadałem aty w ktora strone mykałes ?
  19. wiesz co wiecej niz wiec ja jewidzialem[br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 16:52_________________________________________________ttom takie soebi kup jak chcesz ciemne http://www.allegro.pl/item496059045_lampy_black_audi_a4_95_99_s4_look_soczewka_2xh7.html
  20. nalamy jest kolejka nawet nie informuje juz ze sa po prostu dzowni do klienta ktory zamawial jak chesz czekac nie ma sprawy, ja ci powiem ze poczekasz chwile bojest duze zapotrzebowanie na to ja sprzedaje kpl za 700 zł wraz z kablami i idealne niepołamane niezniszczone itd depo dzielone to co ja mam kosztuje u mnie 660 zł i niemusisz juz placic za zamontowanie bo tu jest banał stare lampy w rozliczeni oczywiscie zalezy jaki masz typ ich
  21. male na grila juz sa ale obmyslam mocowanie na grila bo to trudna sprawa jest witek wypowiedz sie jak tam na spocie
  22. i h*j z tego:) znaczka odemnie nie kupi dawac te foty):
  23. zle mnie zorziumiales, masz fabryczna podstawe, p prostu to co masz bylo u dealera w serii co swiadczy o tym jak bogato audi bylo i jest dalej wyposazone
  24. tak spot udany - nie lało:) konradzed auto pomi tego ze "golas" naprawde świetny egzemplarz sie trafił utrzymany bardzo dobrze, zrób cos z wydechem bo go zniszczysz przypadkowo !!! silniki rewelacja
  25. widac sporo pracy i kasy, maska bee lampy tez, malowanie nietakie złe ale te zegary w srodku to "startrek" niestety ale to jzu tragedia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.