Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. ładne kółka, i niech ci podłaczą wkońcu radio do fisa bo tak goło troche
  2. wezme leżaki :gwizdanie:
  3. jak ci sie wentylator nie zalczył ? co sie ma niby załanczać masz uwalone sprzęgło wiskotyczne pozatym co za wynalazki lejesz do układu ?? na zbiorniczku ci pisze jaki masz zalać jak byk, zamiennik to czerwony febi ,
  4. tak ja bede szkoa ale nic w 3 os bedziemy ale za to cos zajbeistego wymyslimy
  5. czaki22 odpowiedział(a) na Peterka temat w Audi A4 B5
    niekoniecznie u mnie to samo bylo i była załamana uszczelka co za tym idzie ciężko chodzi w szynie szyba i przeciążeniowy odwraca bieguny silnika
  6. 500 znapełnieniem ? i zaloznieniem to dobra cena wez pod uwage troche trzeba porobic kolo tego
  7. ja bede chyba ale raczej bede zreszta kto bedzie to bedzie ja poczekam z 15 minut i tyle jak sie nikt nie pojawi to mykam dalej
  8. a tak wogole to po co sobie to angole wymyślili ta swoja lewą strone?
  9. Ostatnia zmiana: 15 Czerwiec 2008, 23:06 wysłane przez wit.s »
  10. co za bzdury przeglad techniczny ci daje dopuszczenie do ruchu setki aut jezdzi i sa przerabinae tylko koszt przerób w a4 okolo 5 t zł czy ci sie to oplaca wogole ?
  11. Grange cholera najwieksze litery na tej stronie to opisuja patrz na sama góre :gwizdanie: albo to co malutkimi literkami kazda pierwsza sobota pod MCdonaldem o 18
  12. zagladaj na spoty
  13. tak dobry gosciu od klimy, ajak chesz reszte serwisu zadzwon dam ci namiary na gościa z ASO
  14. tak to jest gdy używa sie fotografi bez pozwolenia autora i malo tego, wykożystuje do tego nie swoj serwer
  15. kuk kup jakosc taka ze mozna sobie w buty wlozysz jeszcze sie rozjebiesz na drzwie bo bedziesz szukał czestotliwosci gralo przerywalo wkurwiało zmienic sprzet kupic zmieniarke
  16. jeszcze jedna najwazniejsza rzecz lampa trzyma sie na 3 zlaczach a powinna na 4
  17. wszystko umilkło nic sie niedzieje jak to tak ,,, nie ładnie
  18. hornet robi w tygodniu za ciezarówke na pustynie wiec go niema
  19. wmiana przepływki
  20. w tym samym przycosklu ktory naciskasz dostepny u mnie http://www.allegro.pl/item394607402_audi_a4_wlacznik_awaryjnych_swiatel.html
  21. a czemu ona stoi pod słupem w trawie jak jakas k...........
  22. lelus podlokietnik jest do lifta http://www.allegro.pl/item396961916_audi_a4_podlokietnik_lifting_99_tunel_gratis.html 290 zł dlaciebie tanieje niestety sie tu nie da zrobic jak chcesz zamontuje ci go w cenie, ale tylko jutro jak cos to dzwon [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 23:16 _________________________________________________na ramki dali: amrys 2 szt 10 zł czaki 2 szt 10 złykk 2 szt 10 zł darthdevil 2 szt hornet 4 szt 20 zł l3vy 2 szt 10 zł kubakuba 2 szt lelus 2 szt 10 zł
  23. nie nie nic sie nie ostalo to dorabiane jest jakies logo klubowe napewne nie orginał jakis audi
  24. a wiecie co wam powiem mam gdzies turbiny Witek regeneracja najtańsze rozwiazanie jak chcesz dam ci numerek jeszcze mi objawy napisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.