Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. stolkien to jęczenie to jakaś sucz na siedzeniu obok, przyznaj sie
  2. spalanie różnie, na trasie bez wyprzedzania max 90 km/h to i nawet 6.8 fis pokazuje, miasto natomiast 11-12 a trasa z emocjami ponad 8,5, zdezak kompletny 1500 ale to mnie tak wychodzi:-)
  3. zderzak sline przedni juz w malowaniu =
  4. mialem multitronika i raz nawalil sfracilem 5tys' po2 latach od naprawy znowu powoli cos sie zaczelo, wywalilem ja i zrobilem manuala, jazda swietna ale modliwa przed trasa byla:-) a alt to taki niewypal audi' niby silnik ok ale oleju wciaga jak byly uszkodzony aczkolwiek to norma, za ile kupiles ten zestaw ? ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- a chcesz kupic nie doczytalem:-) nie kupuj
  5. nie znam srebrnej żadnej
  6. w 01 skrzyniach większe, po 2005 roku zaczeło sie mniejsze spalanie, ogolnie najpierw pytaj czy warto 2.0benzyne w multi , gorszego zestawienia audi chyba juz nie zrobiło
  7. mam takie lustereczko w wersji jasnej
  8. nie wiem mi to robili i wykorzystano wiazke ktora pozostała z multi,
  9. coś grzał w wodzie ? termostat ? przecież u ciebie jest otwierany elektrycznie i nie kupuje sie zamienników tak istotnych czujników, teraz jw. kolega pisał - prawdopodobnie przegrzana głowica , opiłki w układzie !? masz przykład jak mozna zpierd... robotę.. a tak naprawde to co ludzie piszą to sa przypuszczenie samouków, ktorzy na swoim przykladzie przeżyli rozne problemy, dobrego mechanika na forum nie uświadczysz gdyż taki nie ma czasu.
  10. łuki PW masz pelna jak ci mam to napisac ?
  11. tak dla pewno0sci wymień jeszcze filtr paliwa
  12. masz nie fabryczny modul bt ktory njezintegruje sie pojazdem tak jak by to zrobil oryginalny sterownik, do radia ktos sie podpiol w opcji 'mute' i tyle jak dzowni masz phone a radio jest wyciszane na tym koniec integracji.
  13. wozek robi robote, szkoda ze nie avant:-) powiedzcie mi tylko dlaczego audi zrobilo fotele z ocieplaczy kufajek z czasow prl :-) smiesznie to wyglada.
  14. i musisz znalesc adapter do niefabrycznego radia ktore zalaczy wzmacniacz i zagra na tyle
  15. ja miałem uszkodzony stycznik w zamku , zreszta na vagu widac co jest nie tak
  16. u mnie tez waliło olałem temat wymiany dzialalo prawie normalnie
  17. tak podejdzie ale w pojazdach nie powinno sie stosowac drutu tylko linke
  18. ja mam i przynajmniej widac juz fotoradary
  19. wg mnie bzdura, po prostu ktos uruchomił obraz z telefonu na ekranie, chociaz do rnse mozna dolozyc juz punkty POI
  20. 1 Fault Found: 00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier 011 - Open Circuit uszkodzony wzmacniacz antenowy zreszta D i E wykorzystują inne wzmacniacze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.