Treść opublikowana przez czaki22
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
stolkien to jęczenie to jakaś sucz na siedzeniu obok, przyznaj sie
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
spalanie różnie, na trasie bez wyprzedzania max 90 km/h to i nawet 6.8 fis pokazuje, miasto natomiast 11-12 a trasa z emocjami ponad 8,5, zdezak kompletny 1500 ale to mnie tak wychodzi:-)
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
zderzak sline przedni juz w malowaniu =
-
Spalanie na 100 w automacie A4 B6 2.0 130 hp
mialem multitronika i raz nawalil sfracilem 5tys' po2 latach od naprawy znowu powoli cos sie zaczelo, wywalilem ja i zrobilem manuala, jazda swietna ale modliwa przed trasa byla:-) a alt to taki niewypal audi' niby silnik ok ale oleju wciaga jak byly uszkodzony aczkolwiek to norma, za ile kupiles ten zestaw ? ---------- Post dopisany at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany at 07:15 ---------- a chcesz kupic nie doczytalem:-) nie kupuj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nie znam srebrnej żadnej
-
Spalanie na 100 w automacie A4 B6 2.0 130 hp
w 01 skrzyniach większe, po 2005 roku zaczeło sie mniejsze spalanie, ogolnie najpierw pytaj czy warto 2.0benzyne w multi , gorszego zestawienia audi chyba juz nie zrobiło
-
Asystent Swiatel Drogowych HIGH BEAM ASSIST 2008-2012
mam takie lustereczko w wersji jasnej
-
Brak światła wstecznego po przekładce z multi na manual
nie wiem mi to robili i wykorzystano wiazke ktora pozostała z multi,
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
nie zle nie zle panie kolego
-
Dymi na biało i wywala płyn chłodzący
coś grzał w wodzie ? termostat ? przecież u ciebie jest otwierany elektrycznie i nie kupuje sie zamienników tak istotnych czujników, teraz jw. kolega pisał - prawdopodobnie przegrzana głowica , opiłki w układzie !? masz przykład jak mozna zpierd... robotę.. a tak naprawde to co ludzie piszą to sa przypuszczenie samouków, ktorzy na swoim przykladzie przeżyli rozne problemy, dobrego mechanika na forum nie uświadczysz gdyż taki nie ma czasu.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
done- nie da sie założyć
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
łuki PW masz pelna jak ci mam to napisac ?
-
1.8T nie daje się zmodyfikować
tak dla pewno0sci wymień jeszcze filtr paliwa
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
masz nie fabryczny modul bt ktory njezintegruje sie pojazdem tak jak by to zrobil oryginalny sterownik, do radia ktos sie podpiol w opcji 'mute' i tyle jak dzowni masz phone a radio jest wyciszane na tym koniec integracji.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
wozek robi robote, szkoda ze nie avant:-) powiedzcie mi tylko dlaczego audi zrobilo fotele z ocieplaczy kufajek z czasow prl :-) smiesznie to wyglada.
-
[INNE] A6 C6 3.0tdi S-Line Quattro, Fela 20'' i LED'y+ fotochrom na przedzie;)
jak cos mam K legalny
-
[schemat] Poszukuje schematu do B6 podłączenia systemu bose
i musisz znalesc adapter do niefabrycznego radia ktore zalaczy wzmacniacz i zagra na tyle
-
Uszkodzony moduł zamka
ja miałem uszkodzony stycznik w zamku , zreszta na vagu widac co jest nie tak
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
u mnie tez waliło olałem temat wymiany dzialalo prawie normalnie
-
skrętka sygnałowa do bose
120 mb przewodów
-
Jak zrobić zeby radio działało bez włączania zapłonu?
zalezy co wymyslili w lg lcs500ur
-
skrętka sygnałowa do bose
tak podejdzie ale w pojazdach nie powinno sie stosowac drutu tylko linke
-
Wgranie punktów POI do RNS-E
ja mam i przynajmniej widac juz fotoradary
-
Automapa na fabrycznej NAVI?
wg mnie bzdura, po prostu ktos uruchomił obraz z telefonu na ekranie, chociaz do rnse mozna dolozyc juz punkty POI
-
Przejście z RNS-D na RNS-E problem z podłączeniem anteny diversity
1 Fault Found: 00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier 011 - Open Circuit uszkodzony wzmacniacz antenowy zreszta D i E wykorzystują inne wzmacniacze