Treść opublikowana przez czaki22
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
za 4,5 tys zł + graty dodaj kolo robi w szopie na fisie bledow nie ma za to po sterownikach abrakadabra ja zaczynam robic 10-te sierpnia garty sa wszystkie juz[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 14:25_________________________________________________garty polosie skrzynia kompletne sprzegło z dwumasem/jednomasem wysprzeglik pompa sprzegla rurka sprzegła pedały - komplet wlacznik sprzegła gaz - z manuala bez kicka rozrusznik instalacja ja wyrabalem calutka wybierak mieszek ramka UWAGA sruby !! do zamontowania skrzyni poduszka skrzyni ! ewentualny sterownik silnika - ja zostawiam swoj - kodowanie w edc 15+ do zmiany tylko w aso ! u siebie mam edc 15 wiec moze pojdzie to co wiem po odlaczniue sterownika skrzynia znika z wyswiewtlacza PRND-s trzeba podlaczyc czujnik sprzegła wlacznik wstecznego i podpiac rozrusznik w 1.8 t rura na wysykosci skrzyni jest taka sama jak w manualu nieiwem jak w tdi i tym bardziej w Q u mnie skrzynia pracuje odealnie czeka juz na nia klient 2900zł komplet jak lezy w aucie graty mnie kosztowały wszytskie 2500zł rocznikowo to samo auto warto szukac, ja takowe znalaezłm i to prawie u siebie
-
[B6 AVF] Zmiana planów obszycie i sterowanie w obecnej kierownicy
zakladaj koła od woza drewnianego te szprychowe, chyba ze masz plasterki drewniane to strugnij do 18" sprzedaj ten samochód i wypisz sie z forum
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
Jakie znowu kody gotowosci. bledow nie mam
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
avusy
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
na baku i niepokrywa sie to wogole z fisem fis glupoty pokazuje a spalanie i tak za wysokie, przykladowo miasto zalane za 200zł 39,6 litra przejechane 300km samo miasto i tylko miasto z korkami z ruszaniem hamowaniem 13litrów wychodzi w zeszłym roku wychodzilo mi 11,5, z trasa to samo 7.2 na trasie spokojnie bylo w tym roku 8,5 litra silnik pracuje rowno, paliwa lalem juz rozne, jak pokazuje fis , startuje auto , ruszam i wsykakuje 15 litra, za sekunde 16, za sekunde znowu 15 i tak skacze dojade na ssanui do skrzyzowania moze z 20metrów i rosnie jak odliczanie do startu rakiety, zalezy ile stoje to do 24 litrów na fisie pozniej spada na 14-15 na fisie nieraz 11 w miescie ale cos jest nie tak napewno za duzo spala mi [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 09:04_________________________________________________bledow nie ma zadnych cos zaczyna padac [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 09:06_________________________________________________zrobile teraz taki test Grupa 030 - regulacja lambda (bieg jałowy, temp. katalizatora pow. 352 stopnie C) Pole 1 stan regulacji lambda przed katalizatorem, wyświetlana wartość 111 Pole 2 stan regulacji lambda za katalizatorem, wyświetlana wartość 111 1-ogrzewanie sondy lambda włączone 1-sonda lambda gotowa do pracy 1-regulacja lambda aktywna 1 pole 00x11 x-skacze non stop na przemian 2 pole 1x1 x-zmienia sie co okolo sekunde Grupa 033 - regulacja lambda przed katalizatorem (bieg jaowy) Pole 1 -10%-10% Pole 2 0,00-1,00V pole 1 skacze od 0,8 do 4,78 pole 2 skacze 1,54 do 1,52 Grupa 034 - regulacja lambda - diagnoza sondy lambda przed katalizatorem (samochód stoi, obroty biegu jałowego 2200-2800, wywołana funkcja 04 nastawy podstawowe) Pole 1 prędkość obrotowa 2200-2800 Pole 2 temp. katalizatora pow. 352 stopnie C Pole 3 okres sygnału sondy lambda przed katalizatorem, maksymalnie 2,2 s Pole 4 wynik starzenia sondy lambda przed katalizatorem, B1-S1 OK lub B1-S1 n.OK pole 3 1.36 pole 4 test off wiec niejestem pewien czy to dobry kanal byl Grupa 036 - gotowość do pracy sondy lambda za katalizatorem (bieg jałowy) Pole 1 napięcie sondy lambda za katalizatorem 0,00-1,00V Pole 2 sprawdzanie sondy lambda za katalizatorem B1-S2 OK lub B1-S2 n.OK pole1 0,52 pole2 b1 s2 ok Grupa 037 - regulacja lambda - gotowość do pracy sondy lambda za katalizatorem (bieg jałowy, wywołana funkcja 04 nastawy podstawowe) Pole 1 obciążenie silnika, 15-35% Pole 2 napięcie sondy lambda za katalizatorem, 0,00-1,00V Pole 3 czas oczekiwania regulacji lambda przed katalizatorem, -1200 do 1200ms Pole 4 sprawdzanie sondy lambda za katalizatorem, B1-S2 OK lub B1-S2 n.OK pole 1 21% pole 2 0,62 pole 3 0 pole 4 test off i tez niejestem pewien czy kanal jest poprawny Grupa 041 - regulacja lambda - rezystancja ogrzewania sondy lambda (bieg jałowy) Pole 1 rezystancja ogrzewania sondy lambda przed katalizatorem, 6,4-47,5 omów Pole 2 ogrzewanie sondy lambda przed katalizatorem, wł lub wył Pole 3 rezystancja ogrzewania sondy lambda za katalizatorem 6,4-47,5 omów Pole 4 ogrzewanie sondy lambda za katalizatorem, wł lub wył pole 1 pusto nie ma zadnej wartosci pole 2 ciągłe on off na przemian ! pole 3 0,1 kohm pole 4 ON i co panowie na to czy tu cokolwiek widac dziwnie sie zachowuje sonda przed katalizatorem wg mnie na ile sa to wiarygodne wartosci , wypowiadac sie proszę
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
tak juz powymieniane filtry
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
wiem wiem wiem
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
dobra, ktory kanał zrobic zeby sondy byly widoczne ?[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 17:42_________________________________________________ponawiam pytanie ktory kanal w avj mam zrobic dla sond
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:06_________________________________________________o widze ze sie koledzy powypinali na watek
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
virus hample mam
-
[ALL] [B6 BFB] 1,8 T Avant srebrna seria
kolego kolego potrzebny mi twoj numer licznika szukam i szukam i kicha straszna[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:55_________________________________________________i ni etaka seria kolor fis, parktronik, i 2 din juz masz
-
[ALL] Dziwny zapach tzw smród po użyciu sprysków do szyby przedniej
w momencie uzycia spryskiwicza obieg klimatronika zamyka sie sam na chwile
-
[B5 ABC] Błąd 561
no al emasz napisane ze lambdy sa do wymiany juz
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
ja pierd............ zaczeło się
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no gratki wyszło ładnie, teraz jeszcze jakies działo przez okno troche koksu i gangsta nie no wyglada swietnie
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
przeciez sa logi masz linka do innego tematu tam powklejane sa jak chodzil na programie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206958.15
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
tak na serjnym teraz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206958.15 tyu sa logi na programie szedł duzo lepiej ale spalnie sie nie zmienilo za bardzo[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:17_________________________________________________domjenick pisales pod logami 31 , ze sonda korekty roki pierwsza 2% druga 4 czasem 2% roznie mam dwie zamienie i sprawdze[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:18_________________________________________________temperatury na kanale 004 cieczy 98 prakatycznie stale, a ten w tej 2 ramce tem na postoju 50 na rozgrzanym dobrze silniku podczas jazdy 38,42,45 skacze
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
na blacie idealnie szybciutko pokazuje, obroty spadaja na 750 rpm tez w czasie jak bylo
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
nie mam pojecia co sprawdzic najpierw, pali na ssaniu jak oszalały na fiscie nieraz i 20litrów, na trasie 8.5 , srednio kolo 13 litrów mi wychodzi a bylo 2 litry mniej, jakie czujniki na jakich kanałach sprawdzac, bledów zero oczywiscie, jezdzi normalnie, nic nie szarpie
-
[B6 AVJ] Nie chce zapalić, po włączeniu zapłonu palą się wszystkie kontrolki
akumulator wymien ! sorry niedoczytałem ze kreci , bez vaga to sobie mozna ,
-
[B6 BFB] Zamulony, brak dynamiki, mocy
ten czujnik temp w dolocie w ktorej grupie sprawdzic mozna ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
: danke:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 13:25_________________________________________________spotujemy piatek kolo 18 ? 19 ? pasi wam ?
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
akcje sa przewidziane do nr VIN wiec, takowy trzeba podawac
-
[B5 ADR] Przeróbka z quattro na ośke
lobotomia najpierw, a pozniej pojdzie jak z górki, prosty zabieg, nieprzejmuj sie wszytsko bedzie wtedy poukladane
-
[ALL B6] A4 2002 1.8 t multitronik -po programie pali za dużo
zmienie soft na orginal i sprawdze jak sie to ma do spalania i jazdy[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________powrocilem do serii spalanie wrocilo do normy, robie soft u kogo innego