Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czujnik sprzegla jest potrzebny do tempomatu
  2. narazie proponuje kolo 19 na parkingu cearfoura w piatek co wy na to ???????????????/pisac ludziska
  3. no czemu by nie , cos wynajac jakis plac z grile muzyka mam pomysł, zadzwonie do goscia u nas z pola campingowego tam rozne imprezy ludziska robia popytam co i jak
  4. siemacie co jest , nic si eniedzieje moze pospotujemy ??? tylk0o kiedy pasuje wam ? kmm piatek czwartek pisac
  5. nosb, jak oliwka co cie..... , w barwy klubowe wal
  6. generalnie jest to nielegalne przy zastosowaniu na drogach w polsce trafisz na kogos i masz problem, wystarczy ze trabniesz za blisko odpowiednio nerwowej osoby i juz sa sceny bez celowe jak chcesz wk***iac ludzi to lepiej jajkami nawalaj
  7. a teraz ja sie zapytam, nokie w pol z BT audi odgrywaja swój wlasny dzwonek poprzez modol, inne telefony nie, dzwonia dzwonkiem def. audi , o co common ?
  8. opcja zew. np alarmu kup zamontuj inaczej nie bedzie
  9. zanim dojedziesz skrzynia moze byc juz historią
  10. nosb daj co ci potrzeba
  11. kolego oddaj to auto komus kto lubi marke, kup sobie golfa III i mu rob upgrady kluczem, obnizaj zawias zaciskami linowymi itd ,my tu najpierw !!!!!!!!!!!!!!!!! VAGUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!
  12. i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,
  13. jak zwykle gratki furacza
  14. powoli
  15. tak działa nawarony , 90mm zapodam zcięte oczywiscie tylko ktore http://allegro.pl/koncowka-ozdobna-tlumika-sportowa-ulter-n90rs-i1559602716.html , http://allegro.pl/koncowka-n90rs-wietrzenie-magazynu-promocja-i1585610259.html lub http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-90rs-rs-audi-i1578537801.html jak sie wspawuje te pierwsze?
  16. ty masz virus ile 90mm ?bo takie chce kupic ultera zciete,
  17. tak ultera zciete 90mm
  18. No w tygodniu zeobimy. Moze piatek co? moze sie z kims spikamy cos wiekszego sie zorganizuje co wy na to ?[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 08:48_________________________________________________zmiany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93590.0
  19. mam podlaczony sam tył, roznice słyszałem jaka jest, bedzie chwila podlaczymy calosc, mi buczał teraz nic nie buczy [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:24_________________________________________________body za tydzien całe tył + przodzik [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:24_________________________________________________up, zmiany !
  20. spko ale logi i sprawdzenie stanu kondycji silnika to tam gdzie probgram beda robic
  21. nie no zgodze sie z toba jaka kolwiek kosztowna awaria bedzi swap na manualna skrzynie, ale teraz p[ytanie ile bledów wywalaja ci rozne sterowniki po takiej zmianie ?
  22. przynajmniej multi nie pogarsza osiagów, ja tez jestem po programie i hula wszystko tak jak powinno,
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102217.0 masz tu wszystko
  24. ehehhehehe opis sobie zmien pojazdu jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.