Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AWX] Czujnik sprzęgła
czujnik sprzegla jest potrzebny do tempomatu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
narazie proponuje kolo 19 na parkingu cearfoura w piatek co wy na to ???????????????/pisac ludziska
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no czemu by nie , cos wynajac jakis plac z grile muzyka mam pomysł, zadzwonie do goscia u nas z pola campingowego tam rozne imprezy ludziska robia popytam co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
siemacie co jest , nic si eniedzieje moze pospotujemy ??? tylk0o kiedy pasuje wam ? kmm piatek czwartek pisac
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb, jak oliwka co cie..... , w barwy klubowe wal
-
Horn Blaster czyli fanfary z pociągu w twoim aucie
generalnie jest to nielegalne przy zastosowaniu na drogach w polsce trafisz na kogos i masz problem, wystarczy ze trabniesz za blisko odpowiednio nerwowej osoby i juz sa sceny bez celowe jak chcesz wk***iac ludzi to lepiej jajkami nawalaj
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a teraz ja sie zapytam, nokie w pol z BT audi odgrywaja swój wlasny dzwonek poprzez modol, inne telefony nie, dzwonia dzwonkiem def. audi , o co common ?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
hejka tolek , zima idzie
-
[ALL B6] Moduł domykania szyb
opcja zew. np alarmu kup zamontuj inaczej nie bedzie
-
[B7 BLB] Błąd P1793 Multitronic
zanim dojedziesz skrzynia moze byc juz historią
-
[ALL] Szukam dobrej duszy z duzymi znizkami w aso
nosb daj co ci potrzeba
-
[ALL B7] BGB 2.0tfsi quattro czy to uszkodzona turbina ??
kolego oddaj to auto komus kto lubi marke, kup sobie golfa III i mu rob upgrady kluczem, obnizaj zawias zaciskami linowymi itd ,my tu najpierw !!!!!!!!!!!!!!!!! VAGUJEMY !!!!!!!!!!!!!!!!
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
i nie wyciagnie sie immo z rb8 bo tam krypto nowe jest da sie obejsc ale niebedzie immo,
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
jak zwykle gratki furacza
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
powoli
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
tak działa nawarony , 90mm zapodam zcięte oczywiscie tylko ktore http://allegro.pl/koncowka-ozdobna-tlumika-sportowa-ulter-n90rs-i1559602716.html , http://allegro.pl/koncowka-n90rs-wietrzenie-magazynu-promocja-i1585610259.html lub http://allegro.pl/hit-ulter-koncowki-okragle-n1-90rs-rs-audi-i1578537801.html jak sie wspawuje te pierwsze?
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
ty masz virus ile 90mm ?bo takie chce kupic ultera zciete,
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
tak ultera zciete 90mm
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No w tygodniu zeobimy. Moze piatek co? moze sie z kims spikamy cos wiekszego sie zorganizuje co wy na to ?[br]Dopisany: 04 Maj 2011, 08:48_________________________________________________zmiany http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=93590.0
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
mam podlaczony sam tył, roznice słyszałem jaka jest, bedzie chwila podlaczymy calosc, mi buczał teraz nic nie buczy [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:24_________________________________________________body za tydzien całe tył + przodzik [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 17:24_________________________________________________up, zmiany !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spko ale logi i sprawdzenie stanu kondycji silnika to tam gdzie probgram beda robic
-
[ALL B6] Pytanie o multitronik
nie no zgodze sie z toba jaka kolwiek kosztowna awaria bedzi swap na manualna skrzynie, ale teraz p[ytanie ile bledów wywalaja ci rozne sterowniki po takiej zmianie ?
-
[ALL B6] Pytanie o multitronik
przynajmniej multi nie pogarsza osiagów, ja tez jestem po programie i hula wszystko tak jak powinno,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102217.0 masz tu wszystko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ehehhehehe opis sobie zmien pojazdu jeszcze