Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. u mnie po programie calkowite srednie z trasy i miasta po miesiao 10 litrów na 100km wskazania na fisie jazda trasa w zakresie 80-100 od 7do 7.7 jazda miasto 11-14 i to roznie z noga a jazda dosc ostro 16litrów miasto , 10 litrów trasa oczywiscie skrzynie multi
  2. jak rzadko alcantara, ja mam spoko furma sprawdz skrzynke i wal program modyfikacje to rns MF dekory piano body s4 itd
  3. spoko spocik [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:12_________________________________________________może zaspotujemy sobie panowie ? kolo 19 w piatek bedzie ładnie ? hmm ??
  4. juz nie bawem tez bedzie s4 kit virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?
  5. wczoraj pogonilem sie z 2,5 w b6 ale zrobiona na kolo 210 kucy, i powiem do 120 bylem wczesniej pozniej mnie zaczol juz robic
  6. miale E a potrzebny do clh jest F i po problemie kolega czakus musi zrobic to samo włacznik swiateł i tu robiłem blad ; PIN 1 we wlaczniku musi byc zasilnony z MCE pin 18 (23 pinowej) musisz odcic to co jest i podlaczyc jak napisałęm, wedy nie ma problemu juz, przelacznik pin7 i 16 zmostkuj i polacz z 29 jesli masz czujnik swiatła ! jesli nie masz to tylko je ( ten 7 i 16 w wlaczniku) zmostkuj i zadnego bledu niebedzie.
  7. U knie sie to dziwnie zachowuje. Odpalam auto blad swieci gasz samochod i odpalam blad znika. Ehh
  8. i znowu to samo wywla blad tylnej FOG, ehh [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:36_________________________________________________moze wina zarowki inna byc? KFX sprawdz jaka miales przy MCE z "F" dasz rade?
  9. Tak. Dziala trzeba czekac po nacisnieciu test okolo monuty i save, aż wkoncu wszystko zadzialalo jak trzeba [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:49_________________________________________________Czakus i czaki mieli problem
  10. mam problem 01502 wyje mi ze spalona tylna przeciewmgielna, a niejest spalonavin przyuczony, nie mam czujnika swiatła to tez sygnalizuje , ciekawe czy jedno z 2 ma cos wspolnego ?
  11. wsadzajcie dalej kase, 3 lata temu rozwiazanie napisałem
  12. fajne auto , kiedy b9 ? masz gwarancje chyba jeszcze nawet, pilnuj skóry na stolkach bo na gwarancji wymieniaja ludzie http://www.auto-swiat.pl/1-nowe-szaty-dla-audi-a4/2
  13. i ja jestem po programie, bez hamowania, powiedzmy ze robił ktos kto ma pojecie, koszt 900 zł kraków, zrobiłem 2tys km , co zauważyłem, przy 140km/h obroty mniejsze o prawie 800 rpm, jest ciszej w aucie przez to do 180 idze jak pocisk roznica zauważalna, chetnie bym sprawdzil jak to wyglada na hamowni ale sa pewne obawy co do wyniku i możliwosci uszkodzenia skrzyni, generalnie spalanie spadło przy normlanej jezdzie, reakacja na pedał gazu wzrosła, szacuje ze jest dodane kolo 20-30 koni (ale to tylko moje odcziucia ) a szacuje bo jezdziłem roznymi pojazdami o roznej mocy i mam porównanie max predkosc jaką uzyskałem to 230 km/h
  14. zmiana tasmy napewno modul na 90%
  15. Nie . noe mam tel do ciebie
  16. wszstko jest na forum opisywane wielokrotnie
  17. sms poszedl do wszystkich na piatek 18
  18. wstaw logi, jakie masz kody bledów, czym ty to diagnozujesz
  19. laguna , żle spasowana dokladka, na pierwszym zdjeciu odstaje od błotnika
  20. Zawsze po fakcie mialem igielki z oponami 2 kpl ech panowie.
  21. ale problem, podjedz do aso i ci zamowia
  22. SPOT piatek 8-go kwietnia godzina 18:00 na parkingu carrefour

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.