Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie po programie calkowite srednie z trasy i miasta po miesiao 10 litrów na 100km wskazania na fisie jazda trasa w zakresie 80-100 od 7do 7.7 jazda miasto 11-14 i to roznie z noga a jazda dosc ostro 16litrów miasto , 10 litrów trasa oczywiscie skrzynie multi
-
[B6 BFB] A4 1.8T 163 KM BFB , A5 2.0 TFSI 211km Quattro Str. 4
jak rzadko alcantara, ja mam spoko furma sprawdz skrzynke i wal program modyfikacje to rns MF dekory piano body s4 itd
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spoko spocik [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:12_________________________________________________może zaspotujemy sobie panowie ? kolo 19 w piatek bedzie ładnie ? hmm ??
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
juz nie bawem tez bedzie s4 kit virus a powiedz mi końcówki ulter 90 ?
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
wczoraj pogonilem sie z 2,5 w b6 ale zrobiona na kolo 210 kucy, i powiem do 120 bylem wczesniej pozniej mnie zaczol juz robic
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
miale E a potrzebny do clh jest F i po problemie kolega czakus musi zrobic to samo włacznik swiateł i tu robiłem blad ; PIN 1 we wlaczniku musi byc zasilnony z MCE pin 18 (23 pinowej) musisz odcic to co jest i podlaczyc jak napisałęm, wedy nie ma problemu juz, przelacznik pin7 i 16 zmostkuj i polacz z 29 jesli masz czujnik swiatła ! jesli nie masz to tylko je ( ten 7 i 16 w wlaczniku) zmostkuj i zadnego bledu niebedzie.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
U knie sie to dziwnie zachowuje. Odpalam auto blad swieci gasz samochod i odpalam blad znika. Ehh
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
i znowu to samo wywla blad tylnej FOG, ehh [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:36_________________________________________________moze wina zarowki inna byc? KFX sprawdz jaka miales przy MCE z "F" dasz rade?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Tak. Dziala trzeba czekac po nacisnieciu test okolo monuty i save, aż wkoncu wszystko zadzialalo jak trzeba [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:49_________________________________________________Czakus i czaki mieli problem
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mam problem 01502 wyje mi ze spalona tylna przeciewmgielna, a niejest spalonavin przyuczony, nie mam czujnika swiatła to tez sygnalizuje , ciekawe czy jedno z 2 ma cos wspolnego ?
-
[B5 ABC] Problem z odpalaniem rano
wsadzajcie dalej kase, 3 lata temu rozwiazanie napisałem
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
fajne auto , kiedy b9 ? masz gwarancje chyba jeszcze nawet, pilnuj skóry na stolkach bo na gwarancji wymieniaja ludzie http://www.auto-swiat.pl/1-nowe-szaty-dla-audi-a4/2
-
Chip tuning Audi ze skrzynią biegów Multitronic
i ja jestem po programie, bez hamowania, powiedzmy ze robił ktos kto ma pojecie, koszt 900 zł kraków, zrobiłem 2tys km , co zauważyłem, przy 140km/h obroty mniejsze o prawie 800 rpm, jest ciszej w aucie przez to do 180 idze jak pocisk roznica zauważalna, chetnie bym sprawdzil jak to wyglada na hamowni ale sa pewne obawy co do wyniku i możliwosci uszkodzenia skrzyni, generalnie spalanie spadło przy normlanej jezdzie, reakacja na pedał gazu wzrosła, szacuje ze jest dodane kolo 20-30 koni (ale to tylko moje odcziucia ) a szacuje bo jezdziłem roznymi pojazdami o roznej mocy i mam porównanie max predkosc jaką uzyskałem to 230 km/h
-
Wymiana kierownicy 3 ramiennej na 3 ramienna z łopatkami do multi
zmiana tasmy napewno modul na 90%
-
[ALL B6/B7] Podłokietnik - róznica miedzy B6 a B7
nie ma zadnych roznic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Nie . noe mam tel do ciebie
-
[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH
s4 bokiem chodzi i calkiem niezle
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
wszstko jest na forum opisywane wielokrotnie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
sms poszedl do wszystkich na piatek 18
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
wstaw logi, jakie masz kody bledów, czym ty to diagnozujesz
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
laguna , żle spasowana dokladka, na pierwszym zdjeciu odstaje od błotnika
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Zawsze po fakcie mialem igielki z oponami 2 kpl ech panowie.
-
Malowanie wnętrz lamp w czarny mat oraz montaż przetwornic HID
spoko mod
-
[B6 AVJ] Co to za element?
ale problem, podjedz do aso i ci zamowia
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
SPOT piatek 8-go kwietnia godzina 18:00 na parkingu carrefour