Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. sprawdzil bym fizyczne polączenie z sterownikiem skrzyni , to sa zroznicowane błedy, sprawdz co ci sie pojawi teraz po wykasowaniu błedów
  2. a gdzie rodzina ? w tym wszystkim
  3. bo tak jest, co ci ma wiac zimnem w "pysk" ? termostat tez wymienic trzeba bylo skoro tak dlugo sie nagrzewa auto, u mnie po 10-15 minutach zaczyna leciec juz dosc cieple powietrze , w 10 minut po odpaleniu i jezdzie zaczyna wiac letnie powietrze,
  4. połamane wiązki przewodów w drzwiach - do wymiany
  5. to ze cos nie doszło to norma w tym tygodniu, wogole nie odbieraja paczek nie mowiac o dostarczaniu, masakra, jestem tego same zdania co bart, nawet jak bys zrobił 180 kucy to 300 niutonów nie przekroczysz
  6. młody zle złożyles go, defaulowo po zapłonie same sie beda zapalac, jak nie ma wlacznika wpietego
  7. nieprzejmuj sie tym, cos sie zawiesiło, to tylko oprogramowanie, jest zimno,
  8. e 46 to zabytek o czym tu mowisz, to jak bys mowił ze chcesz wrotki kupic z powrotem, multi to swietna skrzynia, nic nieporadzisz ze ktos nie dbał i mial to gdzieś, skrzynie naprawisz i zoabczysz jak swietnie da jezdzic, tak wogole to mowiac o lamelkach masz racje im wiecej tym lepiej skoro skrzynia otwarta to czemu nie, co do cen audi nie sprzedaje nic poza biezniami i łańcuchem oraz uszczelniaczami, z tad sie robia kosmiczne ceny napraw, głównym powodem uszkodzen jest brak czasowych wymian oleju i filtrów, ja za swoja naprawe dałem 4 tys zł, łańcuch i pompe oleju, mi wymienieli, jak narazie zrobiłem 25 tys km i jest ok, akurat mowiac krotko multi to skrzynia specjalnej troski, silnik 2.0 ktory miales tez, kazda fimra ma dobre sprawdzone polaczenia i sa tez te "złe"
  9. przeciez masz jasno napisane, czego ty szukasz, 17700 17700/P1292/004754 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265) 16684 P0300 Wykryto przerwę zapłonu – jakikolwiek cylinder 16687 P0303 Cylinder #3 – wykryto przerwę zapłonu 16685 P0301 Cylinder #1 – wykryto przerwę zapłonu 16514 P0130 Obwód czujnika O2 – usterka (bank1 czujnik 1) czujnik temperatury i wszytskie cewki do wymiany termostat tez wymienic przy okazji i problem z lamdą do wymiany, lub z jej emulacją przez steropnik gazu a mowienie ze mozesz jezdzic z check engine , możesz popukac komus w czółko, prblemy sa ze soba powiazane możliwe ze juz uszkodziłeś katalizator
  10. bo masz momnet 225 nm wiec po co dodatkowe lamele ? jak nic nie daja, chyba ze program robisz jakis konkretny rekord nalezy do kolegi tez z tego forum 8 tys zł
  11. i jak , i jak ile szczególy kolego są dla nas niezbędne, podzile sie informacjami, chyba ze zawału dostales, 7 lamel nie potrzebne w 1.8 t
  12. a ja zciszyłem wkońcu mialem straszni głowsno , pokretłem w momnecie nacisniecia ptt i mam teraz ciszej dzuo nawet po wylaczeniu zaplonu, dodam chwyciło za ktoryms razem
  13. ładnioe dopakowane juz to autko jak chcesz mam ledy z a6 c6 tył cena na telelfon dla ciebie jak zawsze:)
  14. problemow moze byc mnostwo, wystarczy ze nawalił jeden czujnik i juz silnik bedzie pracował w trybie zastepczych daneych takiego czujnika, dlatego wogole jedziesz jeszcze, jesli chodza ci wiatraki niedogrzewa sie silnik jak niedogrzewa sie silnik to bedzie zawyzana ciagle dawka paliwa i tak w kolko , wiec czekaj na pomoc kolegi albo wracaj do kraju
  15. zapowietrzony układ, zapaprana nagrzewnica
  16. sadzeze to muisi byc jakies nowsze urzadzenie kompatybile w 100% z tym nowym rnsem- ponadto ten nowy rns czyta sms-y kwestia tylko jaki modul potrzebny posiadam modły w wersji s prod 2009.05 wiec mozliwe jest. wkrotce bedzie to zweryfikowane
  17. i bardzo dobrze to wyglada jak w ori, ja sie nie klopociłem i siegnołem po orginał z połeczki
  18. popatrz na miejsce obok ecu w 2002 roku jest ten sam blad co w b5 zamaly przeswit pomniedzy nadkolem a ecu i tak zbiera sie cały syf i woda stoi,
  19. kolego andr3i i bedzie buczal trzeba instalacje nowa zrobic, z ekranowanymi kablami i wiekszym przekrojem, pozatym szukasz i przeplacasz za częsci odezwij sie do mnie, wysylam wszedzie,
  20. kiedy spotujemy ?
  21. ale kolego pasazer tez nie strzelił chyba ze cos nie widac na foto ? boczna tez nie strzeliła z fotela, vin poduszki nauczony był ? noto masz teraz mniejsze koszta naprawy
  22. oczywiscie kazda informacja jest potrzebna skrzyni do prawidłowej interpretacji biegu pozbadz sie bledów narazie, masz inny prblem niz problem ze skrzynia, na 10 po rozgrzaniu pojedz do tyłu i wskoczy adptacja[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 17:07_________________________________________________i co dalej ?
  23. 4 litry , 5 sie powinno wymienic, pozatym cos ie wam dzieje ze odrazu serwis
  24. pewnie jedno i drugie ,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.