Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
normalnie auta sie nie psuja to nikt nie pisze ykk szkoda robic takie ankiety bo ludzie klikają ale nie czytają pytań
-
[B5 ABC] Problem z silnikiem 2.6 V6
no ale co ci da wywalenie logów ? przecież masz jak byk, przepustnica do czyszczenia albo wymiany[br]Dopisany: 23 Maj 2009, 11:02_________________________________________________sprobowac odlaczyc aku moze sie zaadoptuje
-
[B5 ABC] Problem z silnikiem 2.6 V6
VAG
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
4 osoby i zaczeło lac
-
[B5 AEB] Turbina w Audi 1.8T
fakt jest faktem ----- zawsze jest za mało:) niektórzy czują nawet różnice w paliwie jak np. ja a "niektórzy maja zamiast lewego oka malutkie jąderko:)"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
)::)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
njawyzej zostawimy bez kierownicy furacza pod cerfurem:)
-
[B5 ABC] Problem za zmianą temperatury
zimne g... , jak ktos cos napisze to płakac sie chce ,silniczek ci niedziala od klapy nawiewu górnej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wezme klucze to cos zaradzimy wez latarke na wszelki wypadek
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
v6 droższa eksploatacja ? i niewiem co masz za torpede:) moze masz 10 turbin wpakowane ale to 1,8t zostaje na swiatłach a pozeniej zaczyna ci sie krecic turbo , chyba ze masz inaczej , zreszta to juz było na forum
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ok jutro 19 : 00 spocik pod hiper!!
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ostanio mialo byc 7
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja bede ale kto jeszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
zoabczymy_:
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
znowu cisza zaległa, i jak robimy spota czy nie
-
[ALL B5] 2,8 193 KM czy 1,8T 150KM plusy i minusy
:polew: i wszytsko jasne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
troche do bani piatek niepasuje soboty niepasuja co z tymi ludziskami
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
http://img193.imageshack.us/img193/365/grzybki.jpg
-
[B6 ALT] Moja A4
kup sobie zmieniarke mp3 do tego radia
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ładnie sie biała prezentuje
-
[B5 ABC] Czy dobry silnik ?
chyba kolego nie jechałes 2,6 skoro takie glupoty opowiadasz , a pomiedzy 2,4 a 2,6 roznica prawie jest nieodczuwalna co najwyzej przy spalaniu w niewielkim stopniu i oczywiscie 2,6 jest głośniejszy
-
[B5 ABC] Nie zawsze auto ma moc
ja mam beru i zero problemow[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 18:18_________________________________________________pozatym jak macie prblemy z temp i moca to czujnik temp dolotu powietrza sprawdzic poźniej modól wzmocnienia zaplonu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niesluchaj leleusa tylko ori uzywane
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jaka manetke tobie potrzeba?[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:18_________________________________________________aaa to fisa lelusa pytaj[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:20_________________________________________________on ci prawde powie
-
Auto Świat - dodatek eksploatacyjny o Audi
nie sadze żeby info z tego numeru A były pomocne