Treść opublikowana przez Maciek80
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach Brock?
skąd wiesz ze to repliki..... Bo ori w 18" miały ET43 a te z aukcji mają ET45.
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
W dużej mierze zależy to od parametrów felgi - szerokość i chyba przede wszystkim ET. Im mniejsze ET tym bardziej felga jest "wypchnięta" na zewnątrz. No i oczywiście zależy też od zawieszenia, czy masz standard, czy obniżone a jeśli tak to jak bardzo...Przy normalnych parametrach felgi (czyli wg mnie ET w granicach 35-45, szerokość 7-8,5") i normalnym lub lekko obniżonym zawieszeniu (-20, -30mm), koło nie powinno ocierać. Sam mam opony 235, felgi z ET 35/ 8,5" szerokości i zawieszenie -20mm i nic nie trze.
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
Tego wyrazu użyłem, żeby podkreślić swoją wypowiedź, dzięki czemu nie zginie w tłumie Ale spoko, peace A co do samych felg z pierwszego posta to są całkiem ładne. Ja bym założył inne ale te też ujdą.
-
[B6 AWX] Co myślicie o tech felgach ?
Zawiecha szybciej się zużywa - to fakt, ale nie na tyle żebyś to odczuł finansowo. Po prostu zamiast wymienić po 200.000, wymienisz po 170.000 - oczywiście to tylko przykład. Napewno nie będzie tak, że będziesz musiał zmieniać co 20.000. Bo na dużych kołach trzeba umieć jeździć, tu nie sprawdzi się styl "klapki na oczach i jazda do przodu po wszystkich dziurach". Często trzeba jeździć zygzakiem i czasem pod prąd jeśli chcesz ominąć wszystkie groźne dziury. Trzeba mocnych nerwów i sporo samozaparcia ale da się. A poza tym andy_sky to proponuje wyluzować a nie wyskakiwać z chamskimi i buraczanymi tekstami bo nikt tutaj Cię nie atakuje, więc po ch***j ta agresja?
-
[ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!
No właśnie wszedłem tu żeby to samo napisać. Jak chcesz możesz się z nami polansować, ZAPRASZAMY!!! :> :> :>
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
Ja powiem że idzie jak popierdolone. Ostatnio miałem okazję się przejechać i jak Bieniek dał buta to wszystko latało w środku. A ja łapałem piwo i okulary :polew:
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
Ahh sorry, nie czytałem Teraz widzę że to auto dla żony. Myślałem, że chcesz coś do modowania i weekendowego upalania :> A to w sumie wszystko jedno co kupisz, może być japoniec :>
-
Jakie coupe z lat 90 tych???
Jasne że Corrado a nie jakieś japońskie gówno plastikowe Niemieckie auta mają duszę, nie to co te japońskie roboty klecone na taśmie :>
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Mnie też coraz bardziej ten temat interesuje... Ciekawe jak to rzeczywiście z trwałością folii i jakością wykonania
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
Potwierdzam, już kilka razy miałem coś takiego, że listonosz przyniósł awizo dopiero po kilku dniach, paczka w tym czasie sobie leżała na poczcie gotowa do odbioru a ja się wkurwiałem niczego nieświadomy
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
Rob powiedział, że jakiś partacz go ustawiał (to jeszcze poprzedni właściciel wymieniał). Przestawił o 2 stopnie i przybyło 5 koni
-
[B6 AVF] Program TUNE-UP Gdańsk
Po wizycie u Roba jestem jak najbardziej zadowolony, różnica między serią a programem ogromna, nie żałuję ani złotówki wydanej w TUNE-UPie :> Graty oczywiście seryjne, z czasem może pomyśli się o kolejnych modach ale póki co wystarcza mi to co jest :>
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
No, wczoraj był wielki dzień, wizyta u Roba w Tune-Up Wszystko poszło szybko i sprawnie, problemów nie stwierdzono :> Rob wykonał zajebistą robotę , auto w końcu odżyło bo na 19" w serii to nie chciało jechać :> Banan na gębie od ucha do ucha, nie mogę się nacieszyć Wykres na 1 str.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
O "czy" dyszki :polew: Teraz alkoholik nie pamięta już
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja wpadnę na 20. Bieniek miałem Ci przypomnieć o kasie :> Tomeksowi też przypomnę przy okazji :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka. Spot aktualny jak najbardziej :> Co do myjni to hmm... Ja polecam EHRLE ponieważ z pewnych źródeł wiem, że mają tam naprawdę dobra chemię i nie kombinują jak jakieś podwórkowe myjnie, które często stosują tanią ale bardzo żrącą chemię do mycia ciężarówek (oczywiście klienci o tym nie wiedzą). Ale jest jeden minus - nie ma kompresora ani gąbki. Chociaż co do rękawicy to pewnie się dogadasz ale z powietrzem to nic nie zrobisz Jest kilka myjni EHRLE w trójmieście, np na oruni. Jeśli chodzi o myjkę z gąbką to CARMANS Gdańsk-Chełm obok stacji BP, przy ul.Armii Krajowej. Całkiem fajna myjnia jest też w Oliwie, obok McDonalda przy hali. A kaski to nie wiem gdzie sprzedają
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach?
Jak dla mnie też OZ. Ale powinna być do nich gleba jakaś (chociaż minimalna), bo rant mają a rant bez gleby = kupa
-
[B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach Brock?
Tanie bo to repliki z plasteliny :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem za, w sam raz na zloty
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
MicroSD/HC ale już nie mam bo pojechał w świat :> Także może już dziś będą fotki. Czekam aż wrzucą paczkę na megaupload.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
1:57 - kawałek Audi Lodówy
-
[ALL B6] [BFB 1.8T] Polskie menu do NAVIGON PLUSBFB 1.8T
Hej Oczywiście możesz to zrobić samemu. Wystarczy ściągnąć odpowiednie mapy z internetu i nagrać na płytkę. Mówię o małej navi, tej między zegarami. Jeśli taką posiadasz to mogę Ci pomóc. Jeśli masz inną to oczywiście też da się samemu wszystko zrobić ale to już kto inny Ci doradzi bo ja nie mam z innymi wersjami navi doświadczeń :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Racja, siary narobił i dobre imię klubu naraził na szwank. Powinien dostać kropka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No powiem Ci, że po przejażdżce Bieńkowozem na manii to mi szczena opadła, szczególnie jak musiałem łapać wszystko co z kokpitu zaczęło nagle spadać przy bucie Normalnie potwór, jeśli każde 2,5 oferuje podobne wrażenia to no no :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ambro już Ci pisał, że TUNE-UP :> http://www.tune-up.pl/kontakt.php[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:35_________________________________________________Nie no, aż byłem sobie na mieście poszaleć furką. Mam radochę jak dzieciak z nowej zabawki :> :> :> Już rozumiem czemu Bieniek po wymianie turbo na większe zrobił spontanicznego spota na skwerze :>