Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Tak Antonio wiem że tam sobie temat założyłeś i że dobił do chyba 17-tu stron, co jest Twoim życiowym sukcesem i do dziś się rodzinie i znajomym chwalisz Ale nie napisałeś czy w końcu użyłeś i jeśli tak to które LM bo są ze 4 do wtrysków w dieslach :>
  2. No dobra nie czepiajmy się szczegółów:) Antonio a kupiłeś to LM do czyszczenia wtrysków? Jeśli tak to jakie wrażenia? Bo chyba też sobie sprawię.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:53_________________________________________________ Na forum w podczepionym temacie jest jak byk 4L!!!
  3. A bo to było zanim użyłem opcji "Szukaj" i myślałem że wchodzi 5l to wziąłem w pakiecie 6l na wszelki wypadek jakby zaczął kiedyś olej brać (odpukać). Dopiero już po zakupie zobaczyłem że 4l wchodzą :>
  4. Tak, 137zł za 5l + 35zł za 1l
  5. No i już po wymianie, aż czuć tego kopa Na Armii Krajowej 3,879s 0-100km/h zmierzone FISem i potwierdzone radiem Ale rozpędziłem się tylko do 270km/h bo mi się droga skończyła. Na szczęście hamulce też jakby lepiej biorą po wymianie oleju więc z tej prędkości do 0 wyhamowałem na odcinku 15m. POLECAM! A tak na poważnie: Olej Motul Specific 505.01 5l+1l = 172zł (sam kupiłem, w Carmansie nie ma Motula) Filtry Knecht (paliwa,powietrza,oleju) i Filtron (kabinowy z węglem) = 326zł (zakupione w Carmansie) Robocizna Carmans - 50zł Razem: 548 zł Wymiana przebiegła szybko i sprawnie, można się przyglądać i nie przeganiają Jak komuś zbliża się termin to polecam.
  6. tak... zawsze go widać pod warsztatem To muszę jutro zagadać może jakiś cichociemny z klubu co na spoty nie jeździ a Ty Kocky czemu nie przyjeżdżasz?
  7. ja już dwa razy wymieniałem u nich filtry i olej... do tej pory jeździ... choć na spota dojechać jakoś nie mogę Ktoś od nich ma tez a4 1,9 tdi.... więc wymiana idzie sprawnie W budzie B6 srebrny Avant? Bo takie dziś tam stało a klientów brak więc chyba pracownika jakiegoś.
  8. Płynu chłodniczego jednak nie będę wymieniał, wyczytałem że raz na 2-3 lata lub co 100.000km. A poprzedni właściciel wymieniał ostatnio razem z olejem. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28211.0.html;highlight=jak+wymieni%C4%87+p%C5%82yn+ch%C5%82odniczy Uwaga, użyłem opcji "Szukaj"
  9. No wg ich cennika filtry ok 300zł. Kurde wziąłem filtrona z węglem a on prawie 2x więcej niż zwykły Doliczyć olej, płyn chłodniczy no to wyjdzie ok 100zł robocizna i się zamkniemy w tym ok 650zł. Dolicz jeszcze po kilka zł więcej w Carmansie za każdy filtr i gotowe. Więc Antonio Twoja teoria o 400zł jest wzięta z d*py!!! Kłamałeś!!! :polew: [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:26_________________________________________________Hmm cholera wie czy to ten Hepu, chyba tak Ale dolicz wysyłkę i będzie to samo [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:27_________________________________________________No ok ale jaki najlepszy będzie płyn chłodniczy? I czy trzeba go wymieniać za każdym razem ? Bo widzę że był wymieniany ostatnio. Hmm ciekawe czy te 50-70zł to za cały czy za 1,5l podał.
  10. Carmans, różne są o nich opinie ale chyba z olejem sobie poradzą.
  11. aha skoro wymieniasz G12 to wtedy tak No ale G12 to podobno 50-70 zł za HEPU, więc wg Twojej teorii nadal za dużo
  12. Hmm no filtry + płyn chłodniczy też + wymiana to coś koło 500zł a oliwa 5+1l 170zł, no dobra wyszło poniżej 700 Ceny z Carmansa na Chełmie (prócz oleju), tylko tam Knechta mieli. Byłem jeszcze na morenie, niedaleko Carrefoura jest stacja Dekra i też coś w stylu Carmansa. Ale tam tylko filtron i nie ma opcji żeby zamówić co innego. Wyjątkowo nie jadę z tym do mojego magika bo w czasie odwilży to tam tylko traktor dojedzie :>
  13. Dlatego najlepiej osobiście Uległem forumowej psychozie Motulowo-Knechtowej i razem z wymianą wyjdzie mnie to 700-800zł. Dużo trochę, zobaczymy co to warte. Tzn filtr kabinowy wziąłem Filtrona bo kosztował ok 80zł a Knecht 140zł...
  14. Oki, dzięki wielkie, to biorę.
  15. Powiedzta mi ludziska czy znacie ten sklep z filtrami/olejami? http://www.filters.com.pl/kontakt.php Bo chciałem u nich Motula zakupić ale hmm cena 172 zł za bańkę 5l + 1l ? Nie za mało? Cena z ich aukcji allegro. Może to podróba? Ale z drugiej strony to pełnoprawny sklep a nie jakiś nick z allegro więc może ori?
  16. Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale
  17. A to sam sobie wyrezam z wełny :>
  18. Kolego raczej 17"-45, 18" - 40, 19" - 35, tak będzie dobrze. Na wyższym profilu będzie to wyglądało śmiesznie
  19. Jak napisał już Cristoforo - Tadeusz Myszkier z Kolbud, 20km od Gdańska trasą na Kościerzynę . Ten gość to wielokrotny mistrz polski w wyścigach samochodów turystycznych, prócz tego od hmm 15 czy 20 lat ma swój warsztat który zajmuje się tylko i wyłącznie turbinami. Absolutna ekstraklasa jeśli chodzi o serwisowanie turbo. A tak na marginesie dodam że pierwszy z 11-tu (!!!) tytułów Mistrza Polski zdobył na Audi Coupe w 1992r
  20. A ja też mogę taki ciuch zamówić jak na zlot nie jadę?
  21. No no, kiedy na spota wpadniesz się przylansować nowymi zabawkami? Fura ofkoz wypas, na żywo jeszcze ładniejsza niż na fotach.
  22. Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie Moja propozycja to koszula i spodnie na kant
  23. To chyba najbardziej prawdopodobna wersja, bo to przypomina dźwięk dynama rowerowego albo terenowych opon na asfalcie. Ale nie do końca... żeby nie było że problem rozwiązany
  24. No tak ale łożysko huczy a nie wyje, to przypomina odkurzacz - jakiś mały silniczek na wysokich obrotach.
  25. Obczajcie ten motyw :> Od jakiegoś czasu coś mi wyje w aucie, brzmi jak stary odkurzacz. Im szybciej jadę tym głośniej (przy małych prędkościach nic nie słychać, zaczyna się tak od 60-70 km/h) nie ważne czy dodaje gazu czy jadę na luzie. ALE jak wciskam hamulec wycie ustaje, puszczam to znów się zaczyna. Mam wrażenie że ten dzwięk dobiega z przodu, z prawej strony. Szukałem na forum ale nie znalazłem nic pdobnego, różne wycia są ale nikt nie miał takiego, które ustaje w czasie hamowania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.