Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak Antonio wiem że tam sobie temat założyłeś i że dobił do chyba 17-tu stron, co jest Twoim życiowym sukcesem i do dziś się rodzinie i znajomym chwalisz Ale nie napisałeś czy w końcu użyłeś i jeśli tak to które LM bo są ze 4 do wtrysków w dieslach :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No dobra nie czepiajmy się szczegółów:) Antonio a kupiłeś to LM do czyszczenia wtrysków? Jeśli tak to jakie wrażenia? Bo chyba też sobie sprawię.[br]Dopisany: 24 Luty 2010, 09:53_________________________________________________ Na forum w podczepionym temacie jest jak byk 4L!!!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A bo to było zanim użyłem opcji "Szukaj" i myślałem że wchodzi 5l to wziąłem w pakiecie 6l na wszelki wypadek jakby zaczął kiedyś olej brać (odpukać). Dopiero już po zakupie zobaczyłem że 4l wchodzą :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak, 137zł za 5l + 35zł za 1l
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No i już po wymianie, aż czuć tego kopa Na Armii Krajowej 3,879s 0-100km/h zmierzone FISem i potwierdzone radiem Ale rozpędziłem się tylko do 270km/h bo mi się droga skończyła. Na szczęście hamulce też jakby lepiej biorą po wymianie oleju więc z tej prędkości do 0 wyhamowałem na odcinku 15m. POLECAM! A tak na poważnie: Olej Motul Specific 505.01 5l+1l = 172zł (sam kupiłem, w Carmansie nie ma Motula) Filtry Knecht (paliwa,powietrza,oleju) i Filtron (kabinowy z węglem) = 326zł (zakupione w Carmansie) Robocizna Carmans - 50zł Razem: 548 zł Wymiana przebiegła szybko i sprawnie, można się przyglądać i nie przeganiają Jak komuś zbliża się termin to polecam.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak... zawsze go widać pod warsztatem To muszę jutro zagadać może jakiś cichociemny z klubu co na spoty nie jeździ a Ty Kocky czemu nie przyjeżdżasz?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja już dwa razy wymieniałem u nich filtry i olej... do tej pory jeździ... choć na spota dojechać jakoś nie mogę Ktoś od nich ma tez a4 1,9 tdi.... więc wymiana idzie sprawnie W budzie B6 srebrny Avant? Bo takie dziś tam stało a klientów brak więc chyba pracownika jakiegoś.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Płynu chłodniczego jednak nie będę wymieniał, wyczytałem że raz na 2-3 lata lub co 100.000km. A poprzedni właściciel wymieniał ostatnio razem z olejem. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28211.0.html;highlight=jak+wymieni%C4%87+p%C5%82yn+ch%C5%82odniczy Uwaga, użyłem opcji "Szukaj"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No wg ich cennika filtry ok 300zł. Kurde wziąłem filtrona z węglem a on prawie 2x więcej niż zwykły Doliczyć olej, płyn chłodniczy no to wyjdzie ok 100zł robocizna i się zamkniemy w tym ok 650zł. Dolicz jeszcze po kilka zł więcej w Carmansie za każdy filtr i gotowe. Więc Antonio Twoja teoria o 400zł jest wzięta z d*py!!! Kłamałeś!!! :polew: [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:26_________________________________________________Hmm cholera wie czy to ten Hepu, chyba tak Ale dolicz wysyłkę i będzie to samo [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 10:27_________________________________________________No ok ale jaki najlepszy będzie płyn chłodniczy? I czy trzeba go wymieniać za każdym razem ? Bo widzę że był wymieniany ostatnio. Hmm ciekawe czy te 50-70zł to za cały czy za 1,5l podał.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Carmans, różne są o nich opinie ale chyba z olejem sobie poradzą.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aha skoro wymieniasz G12 to wtedy tak No ale G12 to podobno 50-70 zł za HEPU, więc wg Twojej teorii nadal za dużo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm no filtry + płyn chłodniczy też + wymiana to coś koło 500zł a oliwa 5+1l 170zł, no dobra wyszło poniżej 700 Ceny z Carmansa na Chełmie (prócz oleju), tylko tam Knechta mieli. Byłem jeszcze na morenie, niedaleko Carrefoura jest stacja Dekra i też coś w stylu Carmansa. Ale tam tylko filtron i nie ma opcji żeby zamówić co innego. Wyjątkowo nie jadę z tym do mojego magika bo w czasie odwilży to tam tylko traktor dojedzie :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dlatego najlepiej osobiście Uległem forumowej psychozie Motulowo-Knechtowej i razem z wymianą wyjdzie mnie to 700-800zł. Dużo trochę, zobaczymy co to warte. Tzn filtr kabinowy wziąłem Filtrona bo kosztował ok 80zł a Knecht 140zł...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Oki, dzięki wielkie, to biorę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Powiedzta mi ludziska czy znacie ten sklep z filtrami/olejami? http://www.filters.com.pl/kontakt.php Bo chciałem u nich Motula zakupić ale hmm cena 172 zł za bańkę 5l + 1l ? Nie za mało? Cena z ich aukcji allegro. Może to podróba? Ale z drugiej strony to pełnoprawny sklep a nie jakiś nick z allegro więc może ori?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ta KIA mimo że z amatorsko klepanym kawałkiem blachy zamiast maski to i tak z tymi lampami jest ładniejsza niż w oryginale
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A to sam sobie wyrezam z wełny :>
-
[ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
Kolego raczej 17"-45, 18" - 40, 19" - 35, tak będzie dobrze. Na wyższym profilu będzie to wyglądało śmiesznie
-
[B5 ANF] 1,9 TDI Czyszczenie turbiny gdzie mozna zrobić w Gdańsku lub 3miasto?
Jak napisał już Cristoforo - Tadeusz Myszkier z Kolbud, 20km od Gdańska trasą na Kościerzynę . Ten gość to wielokrotny mistrz polski w wyścigach samochodów turystycznych, prócz tego od hmm 15 czy 20 lat ma swój warsztat który zajmuje się tylko i wyłącznie turbinami. Absolutna ekstraklasa jeśli chodzi o serwisowanie turbo. A tak na marginesie dodam że pierwszy z 11-tu (!!!) tytułów Mistrza Polski zdobył na Audi Coupe w 1992r
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja też mogę taki ciuch zamówić jak na zlot nie jadę?
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
No no, kiedy na spota wpadniesz się przylansować nowymi zabawkami? Fura ofkoz wypas, na żywo jeszcze ładniejsza niż na fotach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Z kapturem? jak blokersi? Wstydu tylko narobicie na zlocie Moja propozycja to koszula i spodnie na kant
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To chyba najbardziej prawdopodobna wersja, bo to przypomina dźwięk dynama rowerowego albo terenowych opon na asfalcie. Ale nie do końca... żeby nie było że problem rozwiązany
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No tak ale łożysko huczy a nie wyje, to przypomina odkurzacz - jakiś mały silniczek na wysokich obrotach.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Obczajcie ten motyw :> Od jakiegoś czasu coś mi wyje w aucie, brzmi jak stary odkurzacz. Im szybciej jadę tym głośniej (przy małych prędkościach nic nie słychać, zaczyna się tak od 60-70 km/h) nie ważne czy dodaje gazu czy jadę na luzie. ALE jak wciskam hamulec wycie ustaje, puszczam to znów się zaczyna. Mam wrażenie że ten dzwięk dobiega z przodu, z prawej strony. Szukałem na forum ale nie znalazłem nic pdobnego, różne wycia są ale nikt nie miał takiego, które ustaje w czasie hamowania