Treść opublikowana przez PABLO
-
250km/h moja A4
Pewnie termostat, częsta przyczyna tego zjawiska
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eee opowiadacie Tylko u nas takie zjawiska special edition :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje GDZIE leje Chwile lało koło 16:00 ale teraz jest lajt
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na powroty ze zlotów i dużych imprez bo można było by sie niezle nawalić i na jechać na legalu samemu jako pasażer
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki zderzak pochwal się http://pl.youtube.com/watch?v=r69VKzDm_Qk&feature=related Dobry patent
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przywiezcie na spota to porezamy nasze pażdziochy
-
[B6 ALT] Moje 4 kółka
Kolego daniel2207 te "lexusy" były modne jakieś 3-4 temu jak myślisz nad tego typu lampami to pomyśl nad takimi Oprócz tego co napisali wyżej koledzy to jeszcze dokładki do pomalowania Ale najważniejsze że tobie sie podoba
-
To na co wszyscy benzynowcy czekamy!! Nowe silniki Audi 3.0V6 TFSI
A myślałem ze w przyszłości będzie u mnie pod machą dobry klekocik to jednak myśle ze będzie benzynka z TFSI :kox:
-
Strefa Śmiechu
Jesli było to sorry Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta: - Po co wam łyżki w kieszeniach? - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu, że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%. Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni. Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta: - Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co? - Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%. Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość: - Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go wkłada z powrotem? - Nie wiem, jak inni, ale ja łyżką!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta: - Po co wam łyżki w kieszeniach? - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu, że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%. Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni. Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta: - Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co? - Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%. Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość: - Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go wkłada z powrotem? - Nie wiem, jak inni, ale ja łyżką! :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Stara 100tka daje rade :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O rzesz w dupeee :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
koszta może zakup grupowy :gwizdanie: Jakie koszta :?: Do mnie to podejdzie :?:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item399345764_nawigacja_audi_a4_aisin_rns_e_dvd_2007r_okazja_.html[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:05 _________________________________________________tu jest chyba w B5 http://www.aukcjoner.net/gallery/000350686-Navi-RNS-E-A6.html#I1 I to na dodatek wyrezane z 1din... to jak ja mam 2diny to mi szparka zostanie :?: Ciekawe czy sa jakies przejsciowki No w b5 to niezły patent
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To widze ze znowu sie działo....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem że było ale filmik miażdzy http://pl.youtube.com/watch?v=wMKJDL18Y5k&feature=related :evil:
-
[B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie
Bardzo zadbana i ładna audiczka Zmiany tez niczego sobie , tak jak mówisz fele do zmiany na większe i będzie Pomyśl nad małym virusikiem A i rzecz jasna wpadaj do nas na spoty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaa k.urwa Picasso... pędzlem fury maluje :gwizdanie: Taa pomalował jeśli teraz nie poprawi to :baseball: :bicz: :bicz: :ranting1: :evil2:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie niedziela w moim przypadku to jedyny dzień kiedy mogę poświęcić rodzince, zazwyczaj jestem poza Krakowem dlatego nie jestem stałym bywalcem na spocie może jakiś inny dzień tygodnia byśmy ustalili na spota co Wy na to? Będzie ciężko zmienić dzień spota bo znacznej większości pasuje Niedziela ale jak coś to poruszymy na spocie ten temat [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:12 _________________________________________________ :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie Trzeniu
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
będzie po prostu bardziej bolało :naughty: Znowu zapowiada sie Mortal Kombat?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to jak dbasz o kolege ? :gwizdanie: Wiesz Cuberku nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką Ale spoko nie raz jeszcze przyjedzie na spota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo a jakie to ma znaczenie ? Wczoraj stałem za nim No to juz wiesz ze to on był [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 14:51 _________________________________________________ całe dwa razy Może sie jeszcze nie zaaklimatyzował