Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Pewnie termostat, częsta przyczyna tego zjawiska
  2. Eee opowiadacie Tylko u nas takie zjawiska special edition :evil:
  3. No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje GDZIE leje Chwile lało koło 16:00 ale teraz jest lajt
  4. No właśnie znowu pogoda się zj*** i leje
  5. Na powroty ze zlotów i dużych imprez bo można było by sie niezle nawalić i na jechać na legalu samemu jako pasażer
  6. Jaki zderzak pochwal się http://pl.youtube.com/watch?v=r69VKzDm_Qk&feature=related Dobry patent
  7. Przywiezcie na spota to porezamy nasze pażdziochy
  8. Kolego daniel2207 te "lexusy" były modne jakieś 3-4 temu jak myślisz nad tego typu lampami to pomyśl nad takimi Oprócz tego co napisali wyżej koledzy to jeszcze dokładki do pomalowania Ale najważniejsze że tobie sie podoba
  9. A myślałem ze w przyszłości będzie u mnie pod machą dobry klekocik to jednak myśle ze będzie benzynka z TFSI :kox:
  10. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jesli było to sorry Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta: - Po co wam łyżki w kieszeniach? - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu, że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%. Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni. Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta: - Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co? - Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%. Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość: - Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go wkłada z powrotem? - Nie wiem, jak inni, ale ja łyżką!
  11. Zaprosił facet znajomych do restauracji na kolację. Zauważył, że kelner, który prowadzi ich do stolika, ma w kieszeni łyżki. Zastanowił się chwilę, usiedli przy stoliku i wtedy zobaczył, że kelner od ich stolika również ma łyżki w kieszeni. A także inni kelnerzy na sali. Poprosił kelnera bliżej i pyta: - Po co wam łyżki w kieszeniach? - Kilka miesięcy temu nasze szefostwo zleciło firmie Artur Andersen zrobienie analizy procesów. I wyszło, że średnio co trzeci klient zrzuca łyżkę ze stołu, przez co trzeba iść do kuchni i przynieść nową. Dzięki temu, że mamy łyżki pod ręką, zaoszczędzamy jednego człowieka na godzinę, a wydajność wzrasta o 70,3%. Zdziwił się ale wkrótce zobaczył, że każdy kelner ma przy rozporku cienki łańcuszek, którego jeden koniec przyczepiony jest do guzika, a drugi znika wewnątrz spodni. Zaciekawiony zawołał kelnera i pyta: - Zauważyłem, że każdy z was ma łańcuszek przy rozporku. Po co? - Nie każdy jest tak spostrzegawczy, jak pan. Ale tak ten łańcuszek zalecił nam Artur Andersen. Wie pan, mam go przyczepionego do... no wie pan! Jak idę do toalety, to rozpinam rozporek i wyciągam łańcuszek, dzięki czemu po oddaniu moczu nie muszę myć rąk i wydajność wzrasta o 30%. Facet znów był zdziwiony, ale zaraz odkrył nieścisłość: - Dobrze, rozumiem, że go pan wyjmuje łańcuszkiem, ale jak pan go wkłada z powrotem? - Nie wiem, jak inni, ale ja łyżką! :polew:
  12. ja tam wole starsze jeszcze :gwizdanie: http://pl.youtube.com/watch?v=BOI2TD6GVsA
  13. Stara 100tka daje rade :kox:
  14. O rzesz w dupeee :polew: :polew: :polew:
  15. koszta może zakup grupowy :gwizdanie: Jakie koszta :?: Do mnie to podejdzie :?:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:04 _________________________________________________http://www.allegro.pl/item399345764_nawigacja_audi_a4_aisin_rns_e_dvd_2007r_okazja_.html[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 14:05 _________________________________________________tu jest chyba w B5 http://www.aukcjoner.net/gallery/000350686-Navi-RNS-E-A6.html#I1 I to na dodatek wyrezane z 1din... to jak ja mam 2diny to mi szparka zostanie :?: Ciekawe czy sa jakies przejsciowki No w b5 to niezły patent
  16. To widze ze znowu sie działo....
  17. Wiem że było ale filmik miażdzy http://pl.youtube.com/watch?v=wMKJDL18Y5k&feature=related :evil:
  18. Bardzo zadbana i ładna audiczka Zmiany tez niczego sobie , tak jak mówisz fele do zmiany na większe i będzie Pomyśl nad małym virusikiem A i rzecz jasna wpadaj do nas na spoty
  19. taaa k.urwa Picasso... pędzlem fury maluje :gwizdanie: Taa pomalował jeśli teraz nie poprawi to :baseball: :bicz: :bicz: :ranting1: :evil2:
  20. dokładnie niedziela w moim przypadku to jedyny dzień kiedy mogę poświęcić rodzince, zazwyczaj jestem poza Krakowem dlatego nie jestem stałym bywalcem na spocie może jakiś inny dzień tygodnia byśmy ustalili na spota co Wy na to? Będzie ciężko zmienić dzień spota bo znacznej większości pasuje Niedziela ale jak coś to poruszymy na spocie ten temat [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 15:12 _________________________________________________ :decayed:
  21. Dokładnie Trzeniu
  22. będzie po prostu bardziej bolało :naughty: Znowu zapowiada sie Mortal Kombat?
  23. no to jak dbasz o kolege ? :gwizdanie: Wiesz Cuberku nie wszystkim pasuje Niedziela bo wtedy spędzają czas z rodzinką Ale spoko nie raz jeszcze przyjedzie na spota.
  24. Pablo a jakie to ma znaczenie ? Wczoraj stałem za nim No to juz wiesz ze to on był [br]Dopisany: 15 Lipiec 2008, 14:51 _________________________________________________ całe dwa razy Może sie jeszcze nie zaaklimatyzował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.