Treść opublikowana przez M.Audi
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
te modele tak maja nic z tym nie zrobisz chyba ze bedziesz jezdzil na Auto z wylaczona klima
-
Piłka ręczna - mężczyzn
POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nasi im pokazali :)
-
Piłka ręczna - mężczyzn
zobaczymy co nasi pokaza polska gora!!!
-
[ALL B5] Jak odłączyć immobilizer ?
jedz do dobrego elektryk samochodowego wyciagnie ci twoja plytke z immo i wlutuje swoja koszt ok 300zl drugie rozwiazanie to przeczyscic styk przy stacyjce
-
[B5 ADP] Co może stukac na dziurach w tylnym zawieszeniu ?
jesli zaczlo ci to stukac po wymianie odboji to moga byc za luzne
-
[B5 ADP] Co może stukac na dziurach w tylnym zawieszeniu ?
odboje tez moga jesli maz nowe
-
[B6 AMB] Coraz gorszy rozdział siły hamowania (nurkuje)
a moze klocki sie koncza z tylu
-
Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?
jako darmowy antywiru polecam avasta, jako platny kasperski
-
[B5 ADR] Jak wyciagnac zbiornik płynu do spryskiwaczy?
widzialem juz taki temat na forum ale nie moge teraz go znalesc musisz odkrecic nadkole
-
LCD max 32" z DVD
kolego ja kupilem tego samsunga i nie narzekam ma juz full hd i tam rozne bajery http://www.dccomp.pl/-p-12019.html a ile chcesz wylozyc kasy na ten telewizor?? a dvd to raczej osobno bedziesz musial kupic proponuje odrazu z nagrywarka
-
[B5 AFN] Pytanie o climatronic i kontrolkę wody
w klimatroniku nic nie zalaczyc tam mozesz tylko posprawdzac parametry
-
[B5 AFN] Szoruje przy hamowaniu tylko rano
u mnie jest to samo u moejego ojca w astrze 2 tez tak jest tylko nie wiem czemu zawsze tylne prawe?? robi sie to zawsze jak jest mokro
-
[ALL] Zmiana silnika 1.6 na.....
moj znajomy tez ma taki silnika i ma juz nalatane 330tys. i nic sie nie dzieje
-
[B5 ADP] Kontrolka od hamulca recznego+3 krotny dzwiek"bip" przy odpalaniu
kolego z tego co pamietam to 3 sygnaly oznaczaja slaby akumulator
-
[ALL] Kobieta za kierownicą...czyli rozmyślania podczas codziennej jazdy samochodem
to kolego uwazaj bo nigy nie wiadomo kto za toba pojedzie np:pojedzie za toba taka kobieta za mocno zachamujesz zdenerwuje to ja i cie ostrzela
-
Sposób na nudę w samolocie :)
:polew:
-
VAG od Viakena - co to znaczy NGF ?
Po co używasz wersji 409.1 ? Wystarczy do tego co potrzebujesz wersja 311.2. no wlasnie chodzi o to ze na wersji 311.2 wyskakuje to co wklejilem wczesniej(http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg) a na wersji 409.1 umiem zeskanowac blok licznikow i abs-u na jednym kompie te same ustawienia w menadzerze mam com 2 i w programie tez
-
[B5 ADR] migająca kontrola imobilizera po wymontowaniu zegarów
proponowal bym podlaczyc vaga napewno cos pokaze bedzie latwiej powiedziec co sie stalo
-
VAG od Viakena - co to znaczy NGF ?
robilem to wlasnie na zgaszonym silniku tylko zapoln przekrecony tak ze mi kontrolki migaly mogl by mi ktos przeslac na meila [email protected] swoj program do vagowanie bo to moze wina mojego oprogromowania albo skad mozna sciagnac pelna wersje??
-
VAG od Viakena - co to znaczy NGF ?
zeskanowalem i wyskoczylo cos takiego http://i42.tinypic.com/2yzh2tj.jpg ale o dziwo na vag 4091 i vag polska dziala tylko na niektorych blokach wyswietla sie komunikat (z powodu wielu problemow z komunikacja nie mozna kontynulowac(np.klimatyzacja)
-
VAG od Viakena - co to znaczy NGF ?
witam dostalem dzisiaj interfej( http://viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 ) zainstalowalem sterowniki pod vista tak jak w instrukcji podlaczylem vaga do mojego samochodu uruchomilem program VAG-COM Release 311-2 i gdy naciskam options/ test wyskakuje mi cos takiego com port status ok interface status 2 - NFG! (co to znaczy?) nie moge zeskanowac zadnego bloku tylko pisze ze mam zrobic test w options moze ktos cos na to poradzic?
-
Podsumowanie roku 2008
a ilu uzytkownikow liczy nasze foum??
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
zaleca sie wlaczenie jej raz na jakis czas najlepiej zalaczyc klime w garazu oczywiscie jezeli sie go ma i jest tam okolo 5st.
-
[ALL] Kasowanie inspekcji różne marki - do pobrania
dzieki kolego wlasnie dzisiaj zamowilem vaga i mysle ze cos jeszcze w tym tygodniu powaguje
-
[ALL] Kasowanie inspekcji różne marki - do pobrania
podziekowania napewno sie przyda tylko trzeba troszke to uzupelnic bo nie ma mojego modelu(ale od czego jest forum ) poz.