Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Regulacji mocy nie masz? Taki przycisk z boku...
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Jak kupisz dolną to górną też wypadałoby zmienić bo różni się trochę odcieniem. Jak zmieniasz górną to tą skórę też bo inne mocowanie :-/
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Obudowa pod tempomat to akurat tu mi się trafiła nowka :-)a w serwisie około 70zł chyba kosztuje. Z tunelem gorzej... Około 600nowy :-/ a używane to ciężko dobry znaleźć. Sprzedawcy też niechętnie zdjęcia wysyłają tylko piszą stan bdb... A wiadomo jak ten element się rysuje :-/
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Z tunelem będzie problem żeby znaleźć w dobrym stanie używany :-/
-
Świst Powietrza 1800-2500
To było w silniku awx gumowy wąż gdzieś tam pod turbiną :-) I też nie było widać tylko wszedłem do kanału i palcem wymacałem i był w górnej części węża. Dziura że kciuk wchodził...
-
Świst Powietrza 1800-2500
Ja jak miałem dziure to tylko pod obciążeniem było słychać...
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Nie dogryzam :-) sam latam na 18 :-) mimo te felga ładnie pasuje :-P
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
świetnie wygląda na tej feldze mimo że "tylko" 18
-
Siłownia
chodzi o to ze od dzieciaka mam ten tłuszczyk resztę zgubiłem juz pare lat temui a te "boczki" nadal są :/
-
Siłownia
coś więcej o ketozie możesz napisać? bym u siebie sie tego pozbył
-
B6 DIVISION
8E0/8J0 864 203 http://s30.postimg.org/rfulgastp/image.jpg Wszystko ładnie pięknie tylko nie o to mi chodziło, potem wrzucę foto dokładnie http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-254/uchwyt-zakupy-bagaznika-267015/ o to to dzięki a da radę to gdzieś w avancie zamocować ? http://s14.postimg.org/gwrfguv9p/image.jpg ja mam taki numer 1K5867615 czyms sie rozni?
-
B6 DIVISION
Panowie dywaniki do b6 na sam przód nówki 300zł kosztuja? kupiłem zamienniki na allegro na zdjeciu wygladaly jak moje swing wszystko ładnie pięknie ale jak przyszły miały zupełnie inny kolor i jutro je odsyłam.
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
U mnie mimo to się nie pojawiał :-P
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Jest napisane " Open or Short to Ground ", czyli otwarty obwód lub zwarcie do masy ":decayed: Tylko po odłączeniu wtyczki nigdy nie pojawił mi się ten błąd :-P
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Ten błąd przepływki chyba nie pojawił się po odłączeniu wtyczki. Jest napisane zwarcie do masy.
-
Regeneracja włącznika świateł
Mówię o tym pierścieniu i pokrętle jakby co poczytalem komentarze i niektorzy narzekaja na jakosc tych jego zamiennikow
-
Regeneracja włącznika świateł
jak ktoś kupił niech się pochwali jakością towaru Cena jest rewelacyjna, ale czy bedzie wygladało to jak na foto to nie wiem czekam na opinie
-
Problem po wjechaniu w kałużę.
Odepnij wtyczke od przepływki i zobacz czy pomogło.
-
B6 DIVISION
Jak już to tylko te Sklep - Dywaniki Samochodowe sklep internetowy PFI Knurow Szpitalna 8 Dzięki :-) zamówione :-)
-
B6 DIVISION
Polecicie Panowie jakieś sprawdzone dywaniki welurowe do b6? Wnętrze mam swing. Oczywiście mowa o zamiennikach :-)
-
B6 DIVISION
Chodzi o te dorabiane z pleksy?? Ja tym handlowałem... Nie mam już żadnego zestawu :-( chyba że znajdzie się conajmniej 6 chętnych osób to przysiądę i zrobię
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
B6 2001r ori dławik u mnie był i z jednym oringiem
-
[ALL B6] Milusia Audiczka a4 1.9 TDi _RNS-E_18"ET20
Osłony tarcz z tylu też mogłeś odświeżyć ;-)
-
B6 DIVISION
Witam. Ma ktoś może niepotrzebny króciec kątowy dyszy spryskiwacza? http://img263.imageshack.us/img263/7897/4b4f949d6660d.th.jpg o takie cos mi chodzi
-
B6 DIVISION
no właśnie widzę że nawet na allegro są odpowiednie za grosze