Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kshyhu87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kshyhu87

  1. Nieźle :-D ale opony mogłeś zrobić jakimś "smalcem" hehe
  2. no nie ja robiłem moduł SD2 więc pretensje do kogiela...
  3. Clh w Sd2 będzie działać tylko na soczewkach... Nie ma kabli bezpośrednio wyprowadzonych do halogenów
  4. Dokladnie tak ale wystarczy zrobić przez włącznik clh i jest git :-) mam tak u siebie :-P
  5. Różowy Gniazdo B (23-pin) Pin 7 – Kierunkowskazy (prawe) [zielono/biały] Pin 9 – Kierunkowskazy (lewe) [czarno/niebieski] brazowy Gniazdo C (32-pin) Pin 3 – Zasilanie lewego światła postojowego i lewego światła tylnego (WY) [szaro/czarny] Pin 5 – Zasilanie prawego światła postojowego i prawego światła tylnego (WY) [szaro/czerwony] clh bedzie w soczewkach
  6. Szkoda że to takie drogie :-/
  7. No właśnie nie dlatego będę musial poprawić żeby działało tak jak powinno :-)
  8. Mam z clh i mam włącznik regulacji świateł z clh ale to taka rzeźba jest trochę i cyfry na włączniku clh mi się nie świecą... Tylko ikona. Brakuje mi włącznika do drl ale nie chcę gdzieś dodatkowego zakładać... Dlatego światła do jazdy dziennej włączają się automatycznie.. Myslalem żeby kupić włącznik świateł z funkcją auto i trochę go przerobić :-D
  9. chyba wstawie klamke od anglika w drzwi kierowcy :|
  10. Ja podłączyłem za bezpiecznikiem :-P wydaje mi się że tak bezpieczniej wrazie gdyby sd2 świrował w jakiś sposób spali się bezpiecznik
  11. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za ile?
  12. tak jak obiecałem daje znać z getem przyszły ori więc po co przepłacać
  13. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy to możliwe że katalizator albo plecionka bardzo mocno piszczy na jałowym i podczas jazdy już przy przy około 1800obr? Czuć też spalinami w aucie jak jadę i mam otwarte szyby.... Zaglądałem pod auto i nie potrafię zlokalizować tego piszczenia :-/ ściągałem rurę od turbo i niepokojących luzów brak. Bo już myslalem że wirnik trze... Ratujcie... Może jutro uda mi się film nagrać i wrzucić.
  14. Kshyhu87 odpowiedział(a) na rafalperka temat w 1.9TDI
    Bez klapy gąszcej nie buja budą? Hehe dobre... Buja przy gaszeniu i to okrutnie...
  15. Świeciła się cały czas... Po wymianie ok czyli gaśnie po około 30 sekundach
  16. Mi czerwona lampka awaryjnych paliła się jak mialem zepsuty moduł w drzwiach pasażera i też akumulator rozładowywało...
  17. Po tuningu czyli z opryskiwacza zrobiona jest pianownica :-)
  18. Ja jutro lecę popoludniu do garażu zbadać sytuację
  19. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja bym nie wytrzymał :-D
  20. To czekamy o co chodzi :-)
  21. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A poszczególne elementy można brać? Bo np łączniki i końcówki drażków mam.
  22. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak wytrzyma 50k(a na pewno wytrzyma) to jego cena już korzystniej wychodzi niż Lem. Ale kto co woli ważne że zaczął się weekend:banan: http://img.myepicwall.com/i/2013/10/71436356d4dcb361ca469b93172af3c5.jpg?1381413486 Jakie koszty mastersporta? :-)
  23. Kshyhu87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Te ms ile wytrzymuje? Bo jak słucham że w audi słabe zawieszenie jest to pierwsze co pytam się ile ono kosztowało... No i oczywiście wiadomo co można kupić za 500zł komplet. Dlatego jak brać to już tego lema i mieć spokój :-)
  24. W getem 11,5zł :-) zamówiłem przedwczoraj i powiem jakiej jest jakości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.