Treść opublikowana przez Kshyhu87
-
Zapaszki do auta
z CS które miałem pachnie tyłko ładnie coronado cherry i golden state delight (guma balonowa) miałem też laguna breeze i gardenia del mar które wydawały się zwietrzałe i nic nie było czuć :/ sprawdzę te kemko szczególnie czarny skoro podobny jest do WB
-
B6 DIVISION
w sumie napięcie sprawdzałem na klemach aku także słucham wszelkich propozycji ps: moduł dobry, podłączenie również Kogiel pisze, że moje 13,8V to mało trochę
-
B6 DIVISION
Panowie alternator wg miernika ładuje mi 13.8V i przez to nie aktywuje mi się modul do świateł dziennych. Co robić? Regulator napiecia wymienić? Jeśli tak to na jaki?
-
B6 DIVISION
no ceny ma dobre i obsługa super
-
[B][/B]Radio czy warto i czy sub zagra?
Ja musiałem kupić taki moduł/przejściowke za 19zł żeby mi tył grał i jest elegancko :-)
-
[ALL] Światła ledwo świecą
Nie ma żadnego jasnego nalotu od wewnętrznej strony soczewki? Dziwne... To może jednak żarówki kiepskie
-
[ALL] Światła ledwo świecą
A soczewka i odbłysnik w jakim są stanie? Patrzyłeś?
-
B6 DIVISION
to zamawiam febi dadzą rade? bo za lema płacić 110zł szt to tak średnio mi się chce
-
B6 DIVISION
Panowie czy przez zużyte już końcówki drążków auto może pływać na szosie? na nierównościach przy małej prędkości kierownica sama sie kręci na lewo i prawo... Kiedyś tak nie miałem dopiero teraz się to nasila... O jeździe w koleinach nie wspomnę
-
B6 DIVISION
Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam Chodzi o listwę na górze progu - jak otworzysz drzwi to jest listwa od przechodząca przez cały próg, trzeba ją delikatnie wyczepić bo mocowania lubią się łamać, zacznij od strony tylnego nadkola, podważ kawałek i później cienkim śrubokrętem wypychaj ją od jej środka [tak mi się udało - jak masz lepszy sposób to próbuj ], pod nią masz właśnie śrubki do progu. Edit.: Najlepszego Wladi dzięki bardzo
-
B6 DIVISION
Demontujesz listwe maskująca odkręcasz śrubki z góry i dołu i to wszystko O której listwie mowa? :-) żeby było jasne chodzi mi o te dokładkę do idzie od przedniego nadkola do tylniego. Pozdrawiam
-
B6 DIVISION
wydaje mi się że wersje USA miały przycisk ryglowania drzwi w tym miejscu
-
B6 DIVISION
Panowie, sprawa jak zdemontować progi?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dziś znowu zainstaluje stalkera
-
Akwarium
będzie np: malawi?
-
Zapaszki do auta
To byłby hit :-D najlepszy zapach jaki znam do auta. Czarna choinka
-
B6 DIVISION
To jest licytacja jak szło od złotówki to chyba dużej prowizji nie było. Gorzej jak by mial kup teraz 120k pln to wtedy prowizja niezła :-D tak mi się wydaje hmm
-
Akwarium
30litrów trochę mało na ryby :-/ nie wiem może bojownika albo gupiki :-)
- Akwarium
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Patrz na kable brązowy masa, a niebieski to plus :-)
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ooo chętnie sobie pogram znowu w stalkera :-D najlepsza seria w jaką grałem... Cud miód i malina
-
B6 DIVISION
Motywujące dla posiadaczy zwykłych lamp :-) rozumiem że soczewka z b8?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
te dokładki to tylko przód tak? ktoś by mógł w koncu zaczać robić tył
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Stanowczo protestujemy! chcemy teraz fotki