Treść opublikowana przez Jarek882
-
drgania w przedziale od 120 km/h do 140km/h
Mam problem ponieważ przy prędkości od 120 km/h do 140 km/h drży mi całe auto a najbardziej jest to odczuwalne na fotelu kierowcy, jak zacznę hamować to czuć pulsowanie na pedale hamulca na kierownicy też jest to odczuwalne jak wyrzucę bieg przy tej prędkości to drgania nie ustają.. Zauważyłem też że ściąga lekko w prawo nie mocno ale ściąga :facepalm:przy mniejszych prędkościach czuć jakby się coś obcierało w prawym przednim kole. Podniosłem dzisiaj auto i pokręciłem prawym kołem i kręci się bardzo ciężko pozostałe koła kręcą się bez żadnych oporów. czy to może być problem z nieodbijającym zaciskiem ? Dev pomóż bo wiem że ogarniasz takie tematy
-
Wymiana rozrządu 1,9 131 Hp TDi
Pytałem sie kolegi dzika i nie całe 600zł cały rozrząd plus paski od klimy i alternatora wymiana u mechanika u mnie 250 zł
-
Niepewne zachowanie na drodze
Jak masz opuszczone auto to na szarpakach będą wychodzić głupoty. A amory seryjne nie nadają się do opuszczonego auta bo szybko tracą swoją sprawność.
-
Niepewne zachowanie na drodze
Przy podmuchu każde auto będzie ściągać nawet nowe. wymień te amorki skoro są wylane bo zapewne buja Ci autem. Zrób taki test rozbujaj auto i momentalnie puść i obserwuj czy podskakuje jeśli tak to amory do wymiany jeśli stanie od razu i nie bedzie bujać to amorki jeszcze dobre.
-
Niepewne zachowanie na drodze
Może tak spytam.. Jakie masz opony szerokość i profil ? bo na 225 juz bedzie nie pewnie w koleinach i dziurach..
-
Niepewne zachowanie na drodze
Jak wylany amor to do wymiany bo skończył swój żywot. A jak to nie pomoże to zbieżność
-
Pasek rozrządu 1.9 TDI BKE 2005, wymieniać czy zostawić?
Kolega dzik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zna ktoś to auto http://otomoto.pl/audi-a4-wersja-z-usa-C32919168.html?
-
Wymiana kompresora klimatyzacji
AUDI A4 SPRĘŻARKA KLIMATYZACJI 8D0260805J (4194332756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. szukaj marki denso bo taka sprężarka klimy szła do Ajm'a
-
Stukanie w zawieszeniu..
Puka przód czy tył ? może maglownica pukać.
-
Wymiana kompresora klimatyzacji
8d0260805rx
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Orientuje się ktoś może czy Robert z Płońska nadal pomaga w sprowadzaniu samochodów z zagranicy ?
-
Sprężyny tył wymieniać obie czy jedna?
wymiana z tyłu jest banalna gorzej jest z przodu. dasz radę samemu
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
jak chcesz standardową zawiechę to tak jak na naklejce 1BE szukaj.
-
Jakie robić logi przy kupnie auta.
Witam! W najbliższym czasie będę kupował a4 b6 1.8 T BEX albo BFB i moje pytanie jakie logi należy zrobić przy oględzinach auta i jakie wartości powinny one wynosić ?
-
rozpoznanie zawieszenia
Zobacz oznaczenia sprężyn jakie mają kolory kropek. amortyzatory nie mają nic do wysokości zawiasu.
-
Proźba do ludzi którzy mają Etke o numer części
IFI :: Free services wybierasz carprog 2
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Auta z 2010 roku mają po 200 tyś przebiegu. Spójrzcie na mobile.de marki typu mercedes,bmw,audi te auta mają napierdalać kilometry a nie stać żeby gebels podziwiał.
-
Przesunięte koło przednie.
Zdejmij koło i na oko będziesz widział co jest skrzywione bo strzał musiał być niezły ze aż obciera o nadkole..
-
Ciężko odpala po kilku godzinnym postoju.
Może być to wina cofającego się paliwa do zbiornika. Jak odpalasz to jest objaw jakby był zapowietrzony? ile musisz kręcić rozrusznikiem żeby odpalił ? jak palił w zimne dni np przy minus 15 ? jeśli słabo to winna jest kompresja lub pompowtrysk któryś leje. Logi przy odpalaniu i będzie wiadomo
-
Przesunięte koło przednie.
Kanał i prawdopodobnie wahacz dolny tylny (banan) ewentualnie skrzywione sanki silnika. podjedź do diagnosty jeśli się da tym autem jeździć. koszt banana około 280zł plus wymiana
-
usuwanie farby olejnej z lakieru
Pozbylem się i nic nie widać.
-
Spociki Radomszczańskie
kiedy jakiś spocik bo moze podbije ;>
-
usuwanie farby olejnej z lakieru
Wczoraj przeleciałem wyzej wymienionym mleczkiem i ładnie się błyszczy więc chyba polerka mechaniczna nie bedzie potrzebna. Może jeszcze raz przejadę jakąś pastą z woskiem żeby zakryć rysy które powstają od mycia auta gąbką.
-
Sposób użytkowania dwumasy a jej żywotność . ( 1500obr/min i hamowanie silnikiem )
Jak jadę 50 km h to jadę na 3 biegu i obroty mam około 2 tys