Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jarek882

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jarek882

  1. B5 avant z naklejka na tylnej klapie a4 klub polska widziany w miejscowości Stróża rej. Ebe Jechałem za kolega później trochę pocisnal i puścił nie złego dyma :-D Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4
  2. Logi przy odpalaniu na zimnym silniku zrób najlepiej po nocy. Telepanie moze stwarzać również koło dwumasowe. Najlepiej jest sprawdzić takie koło jadąc 50 km/h i wrzucić piaty bieg gaz w podłoge i zobaczyc czy trzesie budą i czy sa duze drgania na kierownicy jesli ich niema to dwumas ok jesli telepie i sa drgania to dwumasa sie konczy.
  3. Wpada w tryb awaryjny. Turbine na stół i czyszczenie
  4. Wieniec ABS? Kolego możesz mi podesłać jakiś schemat z etki jak to wygląda? Byłbym wdzięczny ;-) Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  5. To czujnik mógł się trochę przesunąć? Trzeba ściągać całą tarcze żeby zobaczyć czy czujnik jest w prawidłowym miejscu? Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  6. Podlaczylem vag i czujnik prawego tylnego koła błąd sporadyczny niezwiazany ze sprzętem wykasowalem i jak na razie spokój. Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  7. Wieczorem podlacze. Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- Teraz jechałem tak do 80km h i nic się nie zapalilo wcześniej zapaliła się przy 140 Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  8. Witam mam problem ponieważ zapala mi się kontrolka ABS i asr wcześniej się to nie zdarzało. Po odpaleniu silnika zgasla lecz po przejechaniu paru km znowu się zapaliła nie mam teraz dostępu do vaga bo jestem w trasie. Jakieś pomysły? Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2
  9. Wymieniać wszystkie lub regenerować.
  10. ile jest oleju w tej rurze ? najlepiej zdejmij wąż od turbiny ten co idzie to intercoolera i tam zobacz również
  11. Mi jak leciało z pokrywy to miałem caly silnik zarzygany z góry do dołu a jak postawiłem samochód na asfalcie to kałuża oleju
  12. Może pokrywa zaworów Ci puszcza ? egr to najlepiej zaślepić bo troche drogi jest Też mam podobny wyciek tylko mniej urzygane
  13. Zdejmij tą rure i zobacz ile oleju sie wyleje jak wyleci kałuża to turbo się kończy jak tylko mgiełka to jest wszystko w porządku Może po prostu opaska jest zbyt luźno i wyleciało troche oleju ale sprawdź rure czy jest w niej dużo oleju
  14. Czy tak tanio paliwo jest to nie wiem przy granicy z DE na BP tankowałem i benzyna i ON po 5.80 wjechałem do centrum polski 5.20 bliska.
  15. masz rok modelowy 2003 a rok produkcji 2002 i to jest normalne przeciez jak audi złoży silnik i go nie włożą w 2002 to go nie wyrzucają tylko montują je w nastepnym roku. Lub silnik padł na gwarancji i został wymieniony. Jak chodzi to śmigaj i nie martw sie na zapas bo włosy Ci z głowy wyjda
  16. Niekoniecznie. Po prostu audi pozbywa się tzw części i włożyło silnik z 2002 roku tak samo jest z szybami. mam model 2000 według vinu a szyby mam 1999 i jedną z 2000 numer na szybach ten sam po prostu czasami leżakują na magazynie i wkładają do aut.
  17. Trzeba wymieniać bo się robi kamień w chłodnicy i w calym układzie. Najlepiej kupić 2 butelki koncentratu oryg. Audi i rozcienczyc z woda destylowana i masz wtedy bodajze do -34 stopni. Przed zalaniem pasowałoby przepłukać układ i dopiero wtedy zalać nowy. PŁYN CHŁODNICZY G12 ++ AUDI SEAT SKODA VW ORYGINAŁ (3159300724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. Jarek882 odpowiedział(a) na Radoskur temat w Układ Jezdny
    Może h&r, weitec, lub AP ? Ja posadziłem swoją na weitec same springi i wchodza 2 palce w nadkole przy feldze 16 cali i oponie 205/55 jakbym zapodał 18 cali to pewnie nawet jeden palec by nie wszedł I przód mi siedzi troszke nizej od tyłu o pare mm ładnie to wyglada.
  19. Miałem to samo rano np po deszczu jak wszystko było wilgotne. Ludzie pisali na forum ze to normalka ze pedał wpada i nie hamuje. Pomagało nacisniecie pedału 3 razy i problem znikał. Przy wymianie tarcz z tyłu odpowietrzyłem układ i hamuje jak nówka z salonu.
  20. Ja bym sprawdził i ewentualnie dobił gazu i przede wszystkim odgrzybił
  21. Nie Ten koło Bełchatowa woj. łódzkie
  22. Jeszcze koło zarzucę może większe to ładniej bedzie wyglądać
  23. Jeździ sie o wiele lepiej na zakretach, auto lepiej trzyma sie drogi tylko czuć prawie każda nierówność i jest troche twardo
  24. Śruba sie odkreciła po uzyciu palnika pieknie teraz wyglada na tych springach
  25. Jutro jadę do mechanika i przejrzy instalacje klimy może coś poradzi ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 12:31 ---------- Byłem u mechanika i do bezpiecznika od klimy jest napięcie, elektromagnes działa. Mówi że może być uszkodzony panel klimy ze nie wysyła sygnału do ecu i nie zalacza klimy ale nie jest pewien. Jak sprawdzić taki panel? Gwiazdka na panelu powinna się świecić? Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 20-04-2013 at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 22:27 ---------- Klima zrobiona. Sciagnałem nadkole i okazało sie ze przewód byl przerwany czarno niebieski. Tylko teraz mam nastepny problem bo nie włącza sie wentylator. od czego zaczac poszukiwania ? ---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ---------- Wentylator wymieniony i działa Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2013 at 19:15 ---------- Panowie czy to normalne ze podczas pracy klimatyzacji slychac syczenie w okolicach zaworka tam gdzie sie dopelnia klime ? po wylaczeniu silnika rowniez syczy przez jakies 20 sekund..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.