Treść opublikowana przez grzechuwoj
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Witam czy do tylnych czujników w B7 może być moduł Nr. Seryjny 8E0 919 283C, rok produkcji to 2005 i czy jest potrzebny przełącznik w konsoli środkowej. Dodatkowo chcę się dowiedzieć o moduł haka uniwersalne jakie macie zdanie też można zamontować.
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Powinno być ok
-
[B5 AAH] Czy można zatamować wyciek oleju z zacisku hamulca.
Dzięki za informację.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Moja B5 1,9AFN pali w granicach 6-7l cykl mieszany. Trasa 5,5l przy średniej prędkości 100-140km/h, B7 jeszcze nie testowałem, ale po zalaniu do pełna pokazała zasięg 880km
-
Ładodwanie Akumulatora takim prostownikiem(zdjecie)
Jeżeli jesteś zapominalski to kóp sobie kable do odpalania tylko takie żeby miały z 350A i po podłączeniu chwile poczekaj dopiero potem odpalaj swój samochód
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Chcesz mieć pewność, że jest dobrze zrobione to zrób to sam
-
[ALL] program do kasowania inspekcji/serwis itp
W B5 1,9 AFN rok 98 kasuję przyciskami z licznika. W B7 też działa.
-
[B5 AHU] Olej pod kolektorem wydechowym
Morze z odpowietrzenia klawiatury kapie przez luźną opaskę
-
[ALL B6] Problem przy wymianie sprężyn-jakiego narzędzia użyć?
To przetnij lub przepal pręta palnikiem i tak dasz nowe amory[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:39_________________________________________________Ja używam do tego Indusy nasadowe dobrej marki. Miałem podobny problem w mojej B3
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Widocznie w Jeleniej Górze jest mało A4 z Bogatyni mam 70km to trochę za daleko żeby wypić kawę, ale pozdrawiam wszystkich z okolic byłej stolicy, jeżeli ktoś chce kupić A4 1,9 AFN sedan rocznik 98 to mam na zbyciu.
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Też założyłem Wahlera i jest ok[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:09_________________________________________________oczywiście do B5
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
To prawda bicie tarczy jest przy hamowaniu. Zaciski mają gumowe prowadnice, które powinny być suche bez smaru. Sprawdź jak wyglądają?
-
[B5 AAH] Czy można zatamować wyciek oleju z zacisku hamulca.
Potwierdzam, co powiedział Oktawian. Nie odważyłbym się jazdy z wyciekiem dla mnie to samobójstwo
-
[B5 AHU] Klocki na przednią oś
To było w B5 1,9 AFN
-
[B7 BKE] Problem z nowym zestawem kół
Jeżeli felgi są proste to nie powinna mieć wpływu zamiana o 180 ,a opony zimowe są raczej kierunkowe
-
[B5 ADP] Wyciągnięcie katalizatora i włożenie tumnika
Za kata firmy VFM BOSAL Grup do B5 1,9 AFN zapłaciłem około 300zł stary sprzedałem za 90zł. Sama plecionka z wymianą mechanik zaśpiewał 150zł. Kat wyszedł mi 60zł plus moja robota.
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
Bicie mogą mieć tarcze hamulcowe trzeba je sprawdzić
-
[B7 BKE] Problem z nowym zestawem kół
Sprawdź czy opona ma bicie na bieżniku
-
[B5 AAH] Czy można zatamować wyciek oleju z zacisku hamulca.
Chodzi oto, aby nie była wzdłużnych rys to pomaga plus nowe oringi
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Jednym z sposobów jest podniesienie na lewarku i sprawdzenie cz buczy dane koło. Jeśli chodzi o termostat to w czasie postoju temperatura wzrasta co oznacza, że chłodnica ma mniejszy przewiew i łapie 90
-
[B5 AHL] Jakie tarcze,jakie klocki?
Mam dobrany taki sam zestaw i wszystko jest Ok
-
[B5 ADP] Buczenie powyżej 60km/h przy skręcie w lewo: Łożysko? Opony?
Popieram 1problem to łożysko, 2 to termostat. W dobrej cenie są łożyska firmy FAG polecam
-
[ALL B5] Szumienie przy skręcaniu na niskich obrotach
Miałem podobny problem okazało się, że padła pompa wody
-
[B5 ADP] Wyciągnięcie katalizatora i włożenie tumnika
Polecam zestawy firmy VFM BOSAL robią dobre zamienniki w dobrej cenie
-
[B5 AHL] Jakie tarcze,jakie klocki?
Zapomnij o HARTACH lub LPR kup TRW i wszystko będzie ok