Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzechuwoj

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzechuwoj

  1. Witam czy do tylnych czujników w B7 może być moduł Nr. Seryjny 8E0 919 283C, rok produkcji to 2005 i czy jest potrzebny przełącznik w konsoli środkowej. Dodatkowo chcę się dowiedzieć o moduł haka uniwersalne jakie macie zdanie też można zamontować.
  2. Moja B5 1,9AFN pali w granicach 6-7l cykl mieszany. Trasa 5,5l przy średniej prędkości 100-140km/h, B7 jeszcze nie testowałem, ale po zalaniu do pełna pokazała zasięg 880km
  3. Jeżeli jesteś zapominalski to kóp sobie kable do odpalania tylko takie żeby miały z 350A i po podłączeniu chwile poczekaj dopiero potem odpalaj swój samochód
  4. Chcesz mieć pewność, że jest dobrze zrobione to zrób to sam
  5. W B5 1,9 AFN rok 98 kasuję przyciskami z licznika. W B7 też działa.
  6. Morze z odpowietrzenia klawiatury kapie przez luźną opaskę
  7. To przetnij lub przepal pręta palnikiem i tak dasz nowe amory[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:39_________________________________________________Ja używam do tego Indusy nasadowe dobrej marki. Miałem podobny problem w mojej B3
  8. Widocznie w Jeleniej Górze jest mało A4 z Bogatyni mam 70km to trochę za daleko żeby wypić kawę, ale pozdrawiam wszystkich z okolic byłej stolicy, jeżeli ktoś chce kupić A4 1,9 AFN sedan rocznik 98 to mam na zbyciu.
  9. Też założyłem Wahlera i jest ok[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 16:09_________________________________________________oczywiście do B5
  10. To prawda bicie tarczy jest przy hamowaniu. Zaciski mają gumowe prowadnice, które powinny być suche bez smaru. Sprawdź jak wyglądają?
  11. Potwierdzam, co powiedział Oktawian. Nie odważyłbym się jazdy z wyciekiem dla mnie to samobójstwo
  12. To było w B5 1,9 AFN
  13. Jeżeli felgi są proste to nie powinna mieć wpływu zamiana o 180 ,a opony zimowe są raczej kierunkowe
  14. Za kata firmy VFM BOSAL Grup do B5 1,9 AFN zapłaciłem około 300zł stary sprzedałem za 90zł. Sama plecionka z wymianą mechanik zaśpiewał 150zł. Kat wyszedł mi 60zł plus moja robota.
  15. Bicie mogą mieć tarcze hamulcowe trzeba je sprawdzić
  16. Sprawdź czy opona ma bicie na bieżniku
  17. Chodzi oto, aby nie była wzdłużnych rys to pomaga plus nowe oringi
  18. Jednym z sposobów jest podniesienie na lewarku i sprawdzenie cz buczy dane koło. Jeśli chodzi o termostat to w czasie postoju temperatura wzrasta co oznacza, że chłodnica ma mniejszy przewiew i łapie 90
  19. Mam dobrany taki sam zestaw i wszystko jest Ok
  20. Popieram 1problem to łożysko, 2 to termostat. W dobrej cenie są łożyska firmy FAG polecam
  21. Miałem podobny problem okazało się, że padła pompa wody
  22. Polecam zestawy firmy VFM BOSAL robią dobre zamienniki w dobrej cenie
  23. Zapomnij o HARTACH lub LPR kup TRW i wszystko będzie ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.