Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sopel_prusa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sopel_prusa

  1. olej dokładnie rozbryzguje głowica do góry na pokrywę i olej ścieka przez regulator ciśnienia (ten co na zdjęciu) na lewo na turbinę i na prawo na blok silnika
  2. Odmy czyszczone były ---------- Post added at 07:26 ---------- Previous post was at 07:22 ---------- A która to miała być odma odpowiedzialna za wyciek?
  3. Witam forumowiczów, mam taki problem, otóż jakiś czas temu mojej A4 B5 1.9 TDi 1Z 90km pojawił się wyciek oleju z krućca przy bloku silnika. Doszedłem iż ten wyciek powstaje z pokrywy zaworów olej wybija na regulator ciśnienia na pokrywie i leci na turbinę i blok silnika przewodami gumowymi. Oddałem auto do mechanika, sprawdził głowice wymienił wszystkie uszczelki, uszczelniacze na zaworach wszystkie zimeringi w silniku, planowanie głowicy i dalej nic jak ciekło tak cieknie. Mam obrzygany cały bok silnika od strony filtra oleju oraz turbiny. Proszę o pomoc http://imageshack.us/photo/my-images/545/wyciekoleju.jpg/
  4. to sprawdzenie czy jest proste nazywa się liniał przymiarowy, pomiarowy coś takiego w warsztatach będą wiedzieć
  5. sprawdź ją u dobrego mechanika, sprawdzą komputerowo czy jest prosta
  6. Miałem tak samo lecz z miską olejową, sprawę rozwiązał warsztat który miskę wyprostował a całą stronę od bloku silnika splanował, może tak jak u Ciebie - sprawdź czy prosta jest pokrywa a głowicę splanuj od strony pokrywy
  7. Na necie wyczytałem że jest to przekaźnik odpowiadające za podanie napięcia do podgrzania świec żarowych, natomiast na innym forum piszą że odpowiada za sterowanie komputerem
  8. te są z przedlifta za te pieniądze kupisz poliftowe z małym nabojem troszeczkę różni się ząbek który jest wsuwany w karoserie sam przerabiałem ten temat, ale do przedlifta montowałem polift, ciężko weszło ale się udało nie wiem jak w drugą stronę
  9. a masz wode z przodu? po stronie kierowcy i pasażera masz otwory, jak nie są zatkane gąbka nasiąka wodą i bedziesz miał całą stronę zalaną ewentualnie nie domknięta szyba
  10. Bose ma inne wtyczki w głośnikach więc okablowanie obowiązkowo do wymiany
  11. jak masz uchwyty jedź na spawanie plastiku w poprzednim aucie 3 lata jeździłem na takich lampach i wszystko pięknie się trzyma
  12. tak samo jest z licznikiem a6 c5?
  13. można pod akumulator, a ja podłączam pod zasilacz 12v w domu
  14. częstym a najtrudniej do zlokalizowania jest pobór napięcia przez centralny zamek, ale jak kolega napisał temat rzeka może to być wszystko od przewodów radiowych poprzez elektryczne szyby aż do silnika
  15. też po wymianie jeździłem bez klaksonu, problem rozwiązałem podpinając masę z klaksonu pod śrubę mocującą manetkę :>
  16. zawsze można wykonać spawanie plastiku
  17. za 4 drzwiowe i jedną z błotnika 100zł
  18. szukaj a znajdziesz mi się udało je dostać tu na forum, popytaj tych co mają całe auta do rozbiórki może bedzie ktoś kto nie sprzedaje razem z drzwiami lub allegro
  19. dokładnie, ślizgi do wymiany, jestem po tej samej operacji ale do tego musiałem jeszcze wymienić błotniki bo coś mi ślizgi nie chciały pasować (różnica w otworach na śruby) ale wiem że inni same ślizgi wymieniają i pasuje i faktycznie weź razem z dokładką ponieważ mnie w błąd wprowadzili że z przed lifta podejdzie i się lekko zdziwiłem że tak nie jest Pozdrawiam
  20. tylnia kanapa jest wciskana w zaczepy może nie jest w nie włożona
  21. z tego co wiem to A6 jest szersza więc nie podejdzie
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_zmiana_z_korbki_na_elektryczna_szybe_drzwi_przednie-t59090.0.html;msg904019#msg904019
  23. pokrętło wystarczy mocno złapać np. jakąś szmatką aby się nie ślizgało i mocno pociągnąć
  24. bezpiecznik nr 18 - światło drogowe prawe bezpiecznik nr 19 - światło drogowe lewe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.