Treść opublikowana przez danielom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki za spota Panie i Panowie. Arturoo szkoda ze nie dotarles. Grzesiu, dzieki za zarowke
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pasuje :good: W takim razie do zobaczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przed 19: kolo 18:40, pasuje?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tez tamtedy polecimy, gdzie sie spotkamy i o ktorej? chyba ze nie masz zyczenia razem jechac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ktoredy jedziesz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bedziesz dzis na spocie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
Przeglądarka IE vs Google vs FireFox
:polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co to wszyscy spia ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A ile to może być warte :gwizdanie: powinienem być skrzynia wodki gdzies... Teee :baseball:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ile i czy bedziesz jutro na spocie ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak tam Tomaszu, tempomat działa ?[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 11:16_________________________________________________ Mnie to ro***erdala, kierowcy startuja po kilkanaście lat i nie uwazaja sie za wystarczajaco dobrych do takich rajdow a on swiezak juz potrafi wszystko Moim zdaniem dużo szumu zeby promocja była jak juz skoki zakonczyl..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Też go widuje ale sie na radiu nie odzywa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kiedyś trzeba :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie: ale znam osobę która może Ci dorobić coś takiego Dorobić? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 10:21_________________________________________________ ja nie mam wątroby za to dużo pieniedzy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Potrzebuje Panowie na szybko jakies chlodzenie na proc socket 775, nie ma ktoś czegos luźnego?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
te km Ci maleja? to oznacza ilosc km do przegladu- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty bedziesz w nd?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:)- Montaż tempomatu A4 B5
Generalnie podejdzie ale nie bez przeróbek. Ty w swoim masz od kierunkowskazow osobna wtyczke, a w tym co pokazalez jest to realizowane poprzez balszki laczoace obie czesci manetek, zeby to przerobic musialbys przylutowac kable ze swojej wtyki do tych blaszek.- [ALL B5] Gniazda dla podłączenia zew.oświetlenia przyczepki
wyglada na to ze masz przejsciowki czyli jedna strone wkladasz do lampy a w druga wtykle ktora wchodzi do lampy . wolne kable z wiazki do wtyki w haku, poszukaj schematu takiej kostki nanecie i podlaczaj- [ALL B5] Gniazda dla podłączenia zew.oświetlenia przyczepki
Podlaczasz pod lampe tylna. Ja mam oryginalny hak i mam jeszcze modul z przekaznikami do tego ale wchodza do niego kable z tylnej lampy i wychoza do wtyki do haka.- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja byłem 3 lata pod rząd teraz nad naszym morzem , za każdym razem ciulata pogoda była jak coś to polecam miejscowość Karwia ( obok Jastrzębiej Góry , Władysławowa ) Ja jade do Darłówka.. - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana