Treść opublikowana przez fileo
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
Niech służy jak najlepiej.
-
godne polecenia kwatery w Zakopanem
Tylko do Beaty. Ojciec Baca także picia nie brakuje. Z tego co pamiętam to Zwijacze 3a. Z buta 15 min do centrum. Ceny około 35 zeta w zeszłym roku. Humoru i atmosfery nie brakuje
-
Jakie zegarki nosicie?
Dla znawców tematu ikona Anchar Vostok to Vostok A sam noszę konkurencję audi ze szwajcari
-
2.4 czy może 1.8T
1,8TQ Bex. Bajeczka
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Czy ktoś z Was miał problem ze po problemach z akumulatorem przestał działać drugi poziom komputera pokładowego?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Będę wdzięczny.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Bardzo chętnie. Kabel mam polskiego USB VAG KKL od Viakena. On tylko chyba nie chodzi na VCDSie.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Jak nie ogarnę do tego czasu to będę w czwartek. Dzięki i pozdr
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wolę podjechać do Was. Tylko gdzie i kiedy? Na spot?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Nie tak z okolicy bo z Gdyni. To rozumiem że nie mam co liczyć na pomoc.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie, czy ktoś z Was ma działającego VCDSa lub VAG-COMa i chciałby mi pomóc z B6. Chodzi mi o to żeby zrobić adaptację VIN w Airbag. Wywaliło mi błąd po wyczerpaniu aku a swoim sprzętem nie mam jak wejść w konał 81 w airbagu. Chyba wiem co i jak tylko nie mam sprzętu. Oczywiście się odwdzięczę.
-
[ALL B6] Zapala się Airbag
Jak wam się udało włączyć pełną funkcjonalność FIS? Chodzi mi II poziom komputera
-
Warsztat SUZUKI w okolicach Siemiatycze - Siedlce - BPA- Bielsk Pdl - pomocy
Panowie mam problem ze znalezieniem bardzo dobrego warsztatu od GAŹNIKÓW i silników Suzuki. Może być nawet aso byleby mieli kolesia co ogarnia starsze silniki. Pacjent to Suzuki Samurai 1,3. Auto stoi w Siemiatyczach ale jest w stanie dojechać o własnych siłach - problem dotyczy tych cholernych elektronicznych gaźników.
-
Duże zuzycie paliwa a4b6 AVF 1.9 tdi quattro sport
Ło matko, współczuję. Ja w ośce po mieście mieszczę się sporo poniżej 7l. Może krótkie zimne przeloty?
-
Skoda Octavia 2 1.9 TDI BJB
Sprawdź koniecznie węże.
-
Wasze przebiegi benzynowców
To pobiłeś rekord 154 490 000 km. Brawo
-
Nie grzeje prawe lusterko
Może też być przetarta wiązka w harmonijce w drzwiach. Zmierz napięcie na wkładzie lusterka
-
kłopoty z odpaleniem pomocy
wentylator załącza się na chwilę => uszkodzony czujnik temperatury albo źle wpięta kostka wentylatora. Co do trudnego zapłonu może być uszkodzony zaworek zwrotny paliwa.
-
Letnie gumy na 18
Moje wyjechało fabrycznie na 235/40R18. Taką ma wlepkę.
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
1,9 TDi BJB ponad 700tkm ale ostatnie kilometry to już koszty. Olej zmieniany co 15 kkm.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
auto spadło - Sadistic.pl
-
Jeśli Audi A4, to które? Najlepsze wersje za 10, 20, 30 i 50 tys. zł
Zaraz skoczę ma cpn. Fajny temat wiec warto zapłacić
-
Przegrzewa się
A ile Ci wytrzymała od wymiany?
-
Czy do B6 Avant Wejdzie wózek?
Wchodzi wózek, rowerek, łóżeczko polowe, 4 siatki zabawek, lodówka turystyczna Niech rośnie nowy driver!
-
Usuwał ktoś DPF w A4 B8 2.0TDI?
To jak z tym kopceniem? Mocno smoli po wywaleniu filtra?