Treść opublikowana przez fileo
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Wychodzi iluminacyjnie
-
Montaż PDC Parktronic w Audi A4 B8 2011-2015
Czy ktoś mi łopatą nałoży do łba jak zaprogramowac wizualizację w polifcie z czujnikami tylko z tyłu?
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
NIe trzy tylko dwie. Ten pin to twój + (bierzesz ją z pinu 17 w kostce T32a). Masę czyli - bierzesz z karoserii, z przewodów masowych, obojętnie. Ma być poprawnie i estetycznie zrobione. Ma znaczenie polaryzacja czyli gdzie jest plus a gdzie minus. Nie dotyczy lampki schowka.
-
Montaż oryginalnego subwoofera
Grzesiu, orientujesz się może gdzie się wpina ten subwoofer do wzmacniacza w polifcie? (MMI 3G low). Nie mam żadnego schematu ...
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
WRC dzięki za manual. QQ1
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Da się. Nawet w zwykłych xenonach. Ja mam i daje radę. Kierunków nie wiem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Słuchaj mam kawałek ale mogę podjechać. Jak ci pasuje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie, potrzebuje pożyczyć kabel do b8, muszę tylko włączyć qq1. Oczywiście nie za darmo. Czy może ktoś mi pomóc? Moj viaken z b6 sie poddaje
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Jest w woj. pomorskim jakiś normalny tuner do CJCA 2012r?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie, potrzebuje pożyczyć/odkupić kabel VCDSa do B8 w okolicach małego trójmiasta lub Gdyni. Muszę włączyć qq1. Ktoś pomoże?
-
dystanse
Ma być 66,5 mm. Jak założysz z te co masz, to koło może się na śrubach dobrze wycentrować - ale nie musi. I wtedy będzie wyrabiać śruby a potem bić.
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
PZU mnie przewineło po kradzieży. Tak kombinowali że ręce opadają. Miałem łącznie ubezpieczone w PZU auta firmowe i zawsze jakieś problemy. Teraz Mam u nich pakiet teraz z racji nowego auta i GAP. Po pakiecie aloha. Zdecydowanie mam najlepsze opinie o Uniqua i Hestia. Ta pierwsza kalkuluje bez naciągania i wiem co piszę. Z daleka od PZU w Warty.
-
dystanse na zamówienie, gdzie?
Tylko dystom
-
Nie zalacza sie klima po zimie
Bez klimy nie ma życia. Parę złotych pójdzie
-
Nie zalacza sie klima po zimie
Zbyt dużo możliwości. Do serwisu. Może być sprzęgiełko, czujnik, pasek albo po prostu brak r134a
-
Kupno audi a4 b6 - brak spryskiwaczy ksenonów, xenonów
B6 też miało pozycję AUTO. Zależy od wersji.
-
wgnieciony prog czy da sie wypchac ?
Wszystko zależy jak mocno wciśnięty.
-
AWX a może to AVF
Podaj proszę źródło tych informacji.
-
Sporadyczny komunikat Bremse w Audi A4 B6
A u mnie pomogła zmiana akumulatora. Był na wykończeniu. Pojawiał się komunikat po dłuższym postoju.
-
automat 4 biegi drgania
Szczyt optymizmu. 200t w 15 letnim dieslu i w eslajnie w B5 Sorry za OT. Pierwsze pytanie? Jaki stan oleju i kiedy wymieniany?
-
automat szarpie
Zasada jest jedna i prosta: ośka - multitronic quattro - tiptronic. NIe ma ustępstw w b6
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Czy ma ktoś fotę B6 na tych rotorach?
-
Skrzynia Multitronic
Tych co znam to nikt nie narzeka.
-
Poranny problem w czasie rozruchu silnika
Trzeba zerknąć na świece żarowe. Odpala równo czy trzęsie?
-
Czy w b7 byly 1.6 8v?
Były i są bardzo bezawaryjne. Problem tylko z dynamiką. Gaz + klima odczuwalne na przyśpieszeniu.