Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fileo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fileo

  1. Wychodzi iluminacyjnie
  2. Czy ktoś mi łopatą nałoży do łba jak zaprogramowac wizualizację w polifcie z czujnikami tylko z tyłu?
  3. NIe trzy tylko dwie. Ten pin to twój + (bierzesz ją z pinu 17 w kostce T32a). Masę czyli - bierzesz z karoserii, z przewodów masowych, obojętnie. Ma być poprawnie i estetycznie zrobione. Ma znaczenie polaryzacja czyli gdzie jest plus a gdzie minus. Nie dotyczy lampki schowka.
  4. Grzesiu, orientujesz się może gdzie się wpina ten subwoofer do wzmacniacza w polifcie? (MMI 3G low). Nie mam żadnego schematu ...
  5. WRC dzięki za manual. QQ1
  6. Da się. Nawet w zwykłych xenonach. Ja mam i daje radę. Kierunków nie wiem.
  7. Słuchaj mam kawałek ale mogę podjechać. Jak ci pasuje
  8. Panowie, potrzebuje pożyczyć kabel do b8, muszę tylko włączyć qq1. Oczywiście nie za darmo. Czy może ktoś mi pomóc? Moj viaken z b6 sie poddaje
  9. Jest w woj. pomorskim jakiś normalny tuner do CJCA 2012r?
  10. Panowie, potrzebuje pożyczyć/odkupić kabel VCDSa do B8 w okolicach małego trójmiasta lub Gdyni. Muszę włączyć qq1. Ktoś pomoże?
  11. Ma być 66,5 mm. Jak założysz z te co masz, to koło może się na śrubach dobrze wycentrować - ale nie musi. I wtedy będzie wyrabiać śruby a potem bić.
  12. PZU mnie przewineło po kradzieży. Tak kombinowali że ręce opadają. Miałem łącznie ubezpieczone w PZU auta firmowe i zawsze jakieś problemy. Teraz Mam u nich pakiet teraz z racji nowego auta i GAP. Po pakiecie aloha. Zdecydowanie mam najlepsze opinie o Uniqua i Hestia. Ta pierwsza kalkuluje bez naciągania i wiem co piszę. Z daleka od PZU w Warty.
  13. Bez klimy nie ma życia. Parę złotych pójdzie
  14. Zbyt dużo możliwości. Do serwisu. Może być sprzęgiełko, czujnik, pasek albo po prostu brak r134a
  15. B6 też miało pozycję AUTO. Zależy od wersji.
  16. Wszystko zależy jak mocno wciśnięty.
  17. fileo odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Podaj proszę źródło tych informacji.
  18. A u mnie pomogła zmiana akumulatora. Był na wykończeniu. Pojawiał się komunikat po dłuższym postoju.
  19. Szczyt optymizmu. 200t w 15 letnim dieslu i w eslajnie w B5 Sorry za OT. Pierwsze pytanie? Jaki stan oleju i kiedy wymieniany?
  20. fileo odpowiedział(a) na ero4 temat w Audi A4 B6/B7
    Zasada jest jedna i prosta: ośka - multitronic quattro - tiptronic. NIe ma ustępstw w b6
  21. Czy ma ktoś fotę B6 na tych rotorach?
  22. Tych co znam to nikt nie narzeka.
  23. Trzeba zerknąć na świece żarowe. Odpala równo czy trzęsie?
  24. fileo odpowiedział(a) na marek2014 temat w 1.6
    Były i są bardzo bezawaryjne. Problem tylko z dynamiką. Gaz + klima odczuwalne na przyśpieszeniu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.