Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fileo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fileo

  1. Niech służy jak najlepiej.
  2. Tylko do Beaty. Ojciec Baca także picia nie brakuje. Z tego co pamiętam to Zwijacze 3a. Z buta 15 min do centrum. Ceny około 35 zeta w zeszłym roku. Humoru i atmosfery nie brakuje
  3. Dla znawców tematu ikona Anchar Vostok to Vostok A sam noszę konkurencję audi ze szwajcari
  4. 1,8TQ Bex. Bajeczka
  5. Czy ktoś z Was miał problem ze po problemach z akumulatorem przestał działać drugi poziom komputera pokładowego?
  6. Bardzo chętnie. Kabel mam polskiego USB VAG KKL od Viakena. On tylko chyba nie chodzi na VCDSie.
  7. Jak nie ogarnę do tego czasu to będę w czwartek. Dzięki i pozdr
  8. Wolę podjechać do Was. Tylko gdzie i kiedy? Na spot?
  9. Nie tak z okolicy bo z Gdyni. To rozumiem że nie mam co liczyć na pomoc.
  10. Panowie, czy ktoś z Was ma działającego VCDSa lub VAG-COMa i chciałby mi pomóc z B6. Chodzi mi o to żeby zrobić adaptację VIN w Airbag. Wywaliło mi błąd po wyczerpaniu aku a swoim sprzętem nie mam jak wejść w konał 81 w airbagu. Chyba wiem co i jak tylko nie mam sprzętu. Oczywiście się odwdzięczę.
  11. Jak wam się udało włączyć pełną funkcjonalność FIS? Chodzi mi II poziom komputera
  12. Panowie mam problem ze znalezieniem bardzo dobrego warsztatu od GAŹNIKÓW i silników Suzuki. Może być nawet aso byleby mieli kolesia co ogarnia starsze silniki. Pacjent to Suzuki Samurai 1,3. Auto stoi w Siemiatyczach ale jest w stanie dojechać o własnych siłach - problem dotyczy tych cholernych elektronicznych gaźników.
  13. Ło matko, współczuję. Ja w ośce po mieście mieszczę się sporo poniżej 7l. Może krótkie zimne przeloty?
  14. Sprawdź koniecznie węże.
  15. To pobiłeś rekord 154 490 000 km. Brawo
  16. Może też być przetarta wiązka w harmonijce w drzwiach. Zmierz napięcie na wkładzie lusterka
  17. fileo odpowiedział(a) na domestos temat w 1.8T
    wentylator załącza się na chwilę => uszkodzony czujnik temperatury albo źle wpięta kostka wentylatora. Co do trudnego zapłonu może być uszkodzony zaworek zwrotny paliwa.
  18. Moje wyjechało fabrycznie na 235/40R18. Taką ma wlepkę.
  19. 1,9 TDi BJB ponad 700tkm ale ostatnie kilometry to już koszty. Olej zmieniany co 15 kkm.
  20. auto spadło - Sadistic.pl
  21. Zaraz skoczę ma cpn. Fajny temat wiec warto zapłacić
  22. fileo odpowiedział(a) na Misiek80 temat w Audi A4 B6/B7
    A ile Ci wytrzymała od wymiany?
  23. Wchodzi wózek, rowerek, łóżeczko polowe, 4 siatki zabawek, lodówka turystyczna Niech rośnie nowy driver!
  24. To jak z tym kopceniem? Mocno smoli po wywaleniu filtra?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.