Treść opublikowana przez PG
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
Panowie minal rok odkad korzystam z modulu sd-2 wiec moge kilka slow powiedziec na jego temat... korzystam ze zwyklego modelu i ani nic mi sie nie grzeje ani nic mi sie nie pali, wlacza sie i swieci tak jak zaraz po montazu czyli tak jak powinien;) pozdrawiam:)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://dobrymechanik.net/mechanicy/krakow/auto-geo.html polecam. kilka fura tam robilem i nigdy nie mialem problemow.
-
[B6 BFB] Pompa paliwa plus gaz
ma chodzic.
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
chcesz modulem sd-2 zasilic xenona??
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
no to kup swiatla do jazdy dziennej wesema... http://sklep.wesem.pl/7/6664/Swiatla_do_jazdy_dziennej_typu_HM4 tutaj masz jak to wyglada. na pierwszej stronie masz moje auto z takimi samymi swiatlami tylko ze ja zalozylem przeciwmgielne, blizej srodka co by intercoolera nie zaslaniac.. jak je rozsuniesz na zewnatrz bedziesz mial jak oryginal... mieszcza sie w kratki... takze montaz podlaczenie i po problemie...
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
nie recze ze i u Ciebie tak bedzie... mam gdzies fote mojego wiatraka jak znajde to tu wkleje jaki "czysciutki" sie zrobil bo pianie
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
wada tej metody piankowej jest to ze przewaznie kilku - kilkunasto letnie samochody o ktore sie dba albo sie nie dba... maja osadzone zarowno w kanalach wentylacyjnych jak i na lopatkach wentylatora pyl kurz ogolnie suchy syf... o ile on jest suchy to jest jeszcze spoko... ale jezeli wladujemy taka pianke to z suchego syfu robi sie smierdzace bloto.... ja tak sobie zalatwilem klime.. mialem pachnace auto... po zimie chcialem odswiezyc jakims badziewnym specyfikiem i tylko sobie problemow narobilem... po zabiegu w aucie nie walilo przez klime tylko wlasnie przez ten nasaczony syf... jak jeszcze walilo pol na pol zapachem to bylo wmiare... jak zapach sie ulotnil to byla tragedia... takze panowie jezeli ladowac pianke to tylko na goly parownik!! bo mozna sobie problemow narobic...
-
[ALL B5] Wymiana łożyska sprzęgła kompresora klimy firmy ZEXEL
dzieki za opis, kawal dobrej roboty!! jakby ktos szukal lozyska to daje nr optimala: k1-100CL lub 0-K355520A. noi sam wymiar jak juz ktos podawal wczesniej 35x55x20 pozdro
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
wyjac/wyciac widzisz jakas roznice?? i tak go nie ma i tak... czyli co teraz nie masz dlugich?? czy dlugie "ida" przez modul??
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
"dobry" ten Twoj elektryk... zadnych bezpiecznikow sie nie wycina wszystko masz opisane na pierwszej stronie tego watku ...
-
[B5 AFN] Nierówna praca silnika , biały dym z rury , zgasła po tankowaniu
http://www.service.krakow.pl/ Auto Magic Sport Marek Ciesielski tel. 12 425 83 51 tel. 501 514-525 ul. Zagłoby 66 31- 980 Kraków mozesz sprobowac robilem tu kiedys swojego klekota i nie narzekam jako jedyni w krk podjeli sie roboty.
-
Stag 3000 upgrade
noi widzisz chcesz isc do przodu zachwalasz najnowsze osiagniecia staga oparte na "perfekcyjnych" korektach po obrotach a stosujesz wtryskiwacze ktore sa precyzyjne jak kałach z krzywa lufa.... rownie dobrze mozesz zalozyc instalke na srube.. tez bedzie chodzic... a co do isy.. jak nie masz vaga to pożycz od kogos skaner obd przejedz sie na benie i zobacz jakie masz korekty w ecu bp zarowno krotko jak i dlugoterminowe... a nastepnie przelacz na lpg i sprawdz to samo... testowalem ise na wielu autach wiec mam porownanie i z palca sobie swojej opini nie wyssalem... isa niestety polegla... albo pewnie cos zle robie :gwizdanie:
-
Stag 3000 upgrade
Nie do końca jest tak jak piszesz , jednym działa innym nie , u mnie np. spisuje się jak na razie OK . ale wiesz jak sie spisuje?? po czym twierdzisz ze u Ciebie dziala i spisuje sie ok?? czy jestes pewny ze masz wlaczona adaptacje?? moze tylko soft zmieniony a reszta zostala taka jak byla... mapka benzynowa zebrana w 100%?? czy teraz auto mniej pali gazu bo co chwile jezdzisz na benzynie przy niepelnej mapie bp?? nie wiedzac o tym... niestety isa to niewypal ktory moze zaszkodzic niz pomoc... P.S widze ze jezdzisz na valtkach.... o nich tez powiesz ze sa super oh ah??
-
[ALL B5] Czy gdzieś można kupić przycisk FUNK ?
nie lepiej kupic modul dolozyc kilka kabli i miec tak jak fabryka chciala??
-
Stag 3000 upgrade
tylko?? czy moze az?? wszystko byloby ok gdyby sie sprawdzal i robil korekty prawidlowo... niestety mimo checi producenta nie dziala to tak jak powinno... zobaczymy jak sie ISA bedzie rozwijac...
-
Stag 3000 upgrade
pojezdzij jeszcze chwile to zobaczysz jak CI sie wszystko pieknie rozreguluje :gwizdanie: nowy soft do 300 plusa dostepny jest od marca...
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
Panowie w norauto za cos kolo 20-30zl byl taki prosty wichajster to wpychania tloczkow... duzego fiata napewno nie ogarnie ale do nowszych aut jest jak znalazl;) do tego bocianki 2 min i tylni zacisk zrobiony...
-
Światła dzienne z wykorzystaniem modułu SD-2 modele B5 i B6
u mnie tez dalej smiga bez zadnych problemow czy grzania sie...
-
[B5 AEB] Wymiana łożyska koła tylnego Quattro Fotostory
lozyska w quattro sa takie same przod i tyl , przynajmniej w mojej b5... temat wczoraj przerabiany nr lozyska dla zainteresowanych FAG - 713 6100 80 SKF - VKBA 1355 pozdr
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
no mysle ze po czesci sobie sam odpowiedziales na pytanie...
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji - preparat z allegro
trzeba uważać na te "bomby" do auta... po zimie kupiłem sobie taki z myślą ze sobie odświeżę wszystko i wogole... 2 dni po zabiegu w aucie zaczelo walic... kupilem jakas pianke do czyszczenia zaladowalem ja na parownik odkrecajac i czyszczac wentylator... ale raczej byla to pianka zapachowa bo po tygodniu smrod wrocil.... no to powtorka z rozrywki kupilem ostatnio srodek tectane do dezynfekcji klimatyzacji, rowniez pianka ale nieco smierdzaca... i dopiero on pomogl... w aucie znowu zrobilo sie swiezo... takze przestrzegam przed "granatami" do klimy bo idzie sobie tylko klopotu narobic....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.break.com/index/man-made-waves-at-waimea-river-2007259 jak sobie zrobic niezla fala... :gwizdanie:
-
Instalacja gazowa a tuning
jezeli tuning bedzie zrobiony zgodnie ze sztuka to na lpg przy odpowiednio dobranych komponentach nie bedzie problemu.
-
[B6 ALT] LPG czy warto
no to jezeli bormech to sa dwie opcje... albo masz wyjatkowego avanta z ogromna wneka albo chlopaki wywalili/zmodyfikowali dolne wzmocjnienie we wnece bo bormech 62 to rozmiar 630x250 i jest on wyzszy o 250mm od typowego 630x225 ktory zazwyczaj sie montuje w tych autach... ale jak weszlo i nie wystaje to tylko sie cieszyc ze zwiekszonego dystansu na butli
-
[B6 ALT] LPG czy warto
ja mam 62 litry jaki producent i wymiary?? masz to na homologacji jak mozesz to wpisz, bo srednio kojarze taka butle chyba ze bormech tylko ze ona dosc wysoka jest... i ile wchodzi Ci do pelna??