Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. ten prostownik to tak średnio. jak masz rozładowany aku do zera, to nie ruszy. jak dołądowac to już lepiej, tylko ze ładowanie trwa troche to za duzego prądu nie daje. ale jako zadawka do garazu może być, tym bardziej za 60zł, niema co sie spodziewać cudów, warto wiedziec , czego można oczekiwać za taką cene.
  2. biedny student:) a pierscienie w garazu") jak ja byłem studentem to na uczelnie jeździło sie pociągiem:)
  3. cupcholder wysuwasie za pomocą zwijanej spreżyny, może puściło jej mocowanie i dlatego ci sie nie wysówa samoczynnie., zeby do niej dojśc proponuję wyjąc go całego , zdjąc panel przedni, i mocno szarnpąc za szufladke i bedziesz miał go rozeranego i sprawdzisz czy wszystko ok, ze spręzyną.
  4. srebrne w orginale tez mogą być jak najbardziej. jak skoncze swoje na czarno, napewno , zrobie kiedys drugie srebrne na podmiane z czarnymi.
  5. Gwerty, nie Qwerty jak już a tak powazniej, kupiłem zwykłe lampki valeo, soczewki i tak idą out, bo wstawiam bixenony. lampki kupiłem w gniewkowie na szrocie. co jakiś czas tam jestem. jak bedą jeszcze jakieś w dobrej cenie, to wezme dla ciebie, i potem oddasz. miałem nadzieję, ze do 1 listopada, bede miał już wyrezane czarne bixy, ale narazie brak czasu na skończenie projektu. soczewki bixenonowe mam w dobrej w poznaniu od tego kolesia: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=252313 ma naprawde spory wybór soczewek, róznego rodzaju. pozdrawiam
  6. mam, dwa kartony klamotów, i jeszcze rozebrane reflektory, i narazie nie mam czasu tego pozakładac:(
  7. trzeba było zrobić nowe mocowanie , i 3 otworyw obudowie soczewki.
  8. lampki, kupiłem na szrocie w gniewkowie. soczewki są hella, a czego są nie mam pojecia. tak valeo. udało sie tanio kupić, gdyby nie to bym rezał depo.
  9. mam te drugie na zimę. powiem ci ze jak sie stopi śnieg z butów to woda sie nie wyleje bo maja wyższe boczki.
  10. po 100 za sztuke. i nie są to angliki.
  11. udało mi sie wyrwac ktanio orginalne valeo w dobrym stanie za naprawde super pieniądze. teraz z najbliższym czasie bede rozklejać i montować soczewke od bi-xenona
  12. zatrzaski musisz delikatnie podważyć do góry i zejdzie panel popiołki równiez do góry
  13. zeby wyjąc cała popiołke trzeb zdjąc ramke wokół radnia i klimatronica, nastepnie wyjąć klimatronić( jest na wcisk) i bedziesz miał dwie śruby na których zamocowana jest popiołka. oczywiści łatwo tez jest zdjąc sam panek popielniczki, bez jej wyciągania. wystarczy wyjąc metalowy wkłąd, pod nim masz dwa zatrzaski, które music delikatnie podnieść , w góre zdejmiesz panel popielniczki. pozdrawiam
  14. jestem za. Bede również w Suwałkach
  15. to jest zawór recyrkulacji spalin. widze ze puszcza ci olej. poszukaj o tym na forum, było sporo o tym
  16. polecam sterowniki tego kolesia:) miałem juz z kilkoma doczynienia. instrukcja założenia bardzo czytelna. http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-super-alarm-z-domykaniem-szyb-i1245497678.html ma rozne centralki robione pod konkretne modele aut.
  17. dokładka z przed lifta nie pasujedo polifta. czy warto? zalezy w jakim jest stanie i czy jest z belka.
  18. to proponuje wyciąć z pianki okrąg i po sprawie.
  19. pojedz do aso i za pare złotych dostaniesz.
  20. A powiedz mi jak Ci sie to Srio stroilo ? nie bylo jakis wiekszych problemow? udało sie zestroic dosłownie idealnie. wiem tyle ze koles rozbierał tylko podstawe magnetyczna i cos w niej poprawiał. robił to ZAKŁAD ELEKTRONIKI I RADIOKOMUNIKACJI SINAD S.C.
  21. masz orginalny centralny z pilota? jeśli tak to możliwe ze trzeba po prostu zakodować ( ale nie jestem pewny czy w twoim roczniku sie da) poczytaj o kodowaniu centralnego, napewno cos znajdziesz
  22. strona gorąca w trzech turbinach na zdjęciu wyglada co najmniej nieciekawie, aż ocieka rdzą, jak by była zawinięta w wilgotny papier i zardzewiała. ale to moje spostrzeżenie.
  23. Gwerty odpowiedział(a) na andy_sky temat w Audi A4 B5
    a4 jest dobrze zabezpieczone w całości na pewno dach i słupki tez są zabezpieczone, ale to jednak juz nie to co było w b4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.