Treść opublikowana przez Gwerty
-
[B5 AKN] Problem ze wskazaniem oleju
a turbine wziołes nową, czegererowaną jeśli jest kiepsko zregenerowana to moze puszcza olej. napewno wogóle ci nie ubywa oleju?
-
[B5 AJM] Padła turbina, skąd nowa + montaż
tak , ta sama turbina.
-
[ALL B5] Wymiana tylnego zderzak
moga byc z allegro, byle nie pyły pogięte, co co wydawac na nowe skoro jest tego dużo z rozbiórki sprawnych aut.
-
[B5 AJM] Padła turbina, skąd nowa + montaż
miałem bardzo podobna sytuacje z turbina. po wielu bojach z regenerowana kupiłem nową od: Diesel Service ul. Słoneczna 16, 08-106 Zbuczyn k/Siedlec woj. Mazowieckie. Kontakt: 500678551, 790352516, e-mail: [email protected] zero jakichkolwiek problemów z nowa turbina, śmiga aż miło juz od ponad 10 tys km
-
[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
musimy zrobić sesję zdjęciową dwóch sióstr
-
[B5 AJM] Moja NIUNIA!!!!Zamienie na avanta
A niech służy, trzeba ją jeszcze tylko dobrze opić, za każde kółko półlitra stawia właściciel.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli kontrolka świec zarowych bedzie bez problemu
-
[ALL B5] Żarówka migacza prawy przód - wyjęcie lampy przedniej.
jest mozliwe wyjecie zarówki kierunku bez wyciagania lampy, sam to przerabiałem. jesli chcesz wyciagnac lampe to masz dwie sruby torx z góry i masz jeszcze jedna troche schowana głebiej, przy błotniki masz otwór, musisz tam sobie poświecic i zobaczysz ze jest tam jeszcze jedna sróba torx. masz ja zaznaczoną na zdjęciu: pozdrawiam
-
[ALL] Co to może być za pierdółka??
szło to w autach z szybami na korbe.
-
[All B5] Pamieć el. siedzeń dopisana do kluczyka
owszem ale z tego co wiem to po lifcie (99-01)
-
[ALL B5] Wymiana tylnego zderzak
ciężko powiedzieć. jeśli nie było mocnego uderzenia do może sam plastik sie poddał, ewentualnie ustawisz sobie na ślizgach,ale możliwe ze zgięła sie lekko belka, odboje wtedy do wymiany,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czy licznik o nr 8D0920932GX http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1088429489 da sie przekodować do a4 ajm 2000r?
-
[ALL] Problem z radiem...
nie, gdyby zanieczyszczony był laser to by wogóle płyty nie czytało. obstawiał bym cos z przetwornikiem, albo koncówką mocy.
-
[ALL B5] Przesuwający sie fotel kierowcy na boki
w tej chwili nie ma jak sprawdzić jaki maja nr w etce, podejdź do aso audi i powiedz co ci potrzeba. z używkami może być różnie.
-
Siatkówka
i wygrali w pięknym stylu 3:0 w pierwszych 2 setach była walka, a 3 set to już tylko gwóźdź do trumny.
-
[ALL B5] Przesuwający sie fotel kierowcy na boki
na prowadnicach fotela masz plastiki , jeśli są wyrobione to do wymiany, obejrzyj tez same prowadnice, może być coś pęknięte i stąd to pukanie przy zakrętach.
-
[ALL B5] Przesuwający sie fotel kierowcy na boki
mozliwe ze wyrobione plastiki na prwadnicach. albo uszkodzone same prowadnice. wyciagnij fotel i bedziesz miał wszystko jak na tależu.
-
[ALL B5] Brak mignięcia kierunków przy centralnym
jeśli jest to alarm dokładany, to czesto centralkę montuje sie słupku przy lewej nodze kierowcy. ewentualnie może być jeszcze w bagażniku przy pompce centralnego.
-
[ALL B5] Wymiana żarówek w A4 B5 z 1998r lampy Valeo przed liftowe
możliwe zarówka H4 posiada własnie dwa włókna. od świtateł mijania oraz drogowych.
-
[ALL] Czy foltel z b6 pasuja do b5??
zupełnie inne mocowana maja, trzeba przerabiasz szyny i mocowania. piekielnie dużo roboty. wzasadzie nie opłacalne.
-
[ALL] Czy można lutować tuż przed gwizdkami?
nie uszkodzisz, ale musisz miec dobra lutownice o dużej pojemności cieplnej, zebyś nie musiał długo trzymać lutownicy grzejąc miejsce lutu,
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
w sumie4 zle nie wyglada, ale ja jakos wole orginalne radio. jeśli zależy co na mp3 to ja założyłbym concerta I emulator mp3 zamiast zmieniarki.
-
[ALL] Wymiana buzzera na ori w czujnikach parkowania
zrób zdjęcie swojego buzera i tego z allegro, i pokaż, możliwe ze do tego co masz wystarczy dać rezystor i bedzie pikał niższym tonem, jeśli o to ci chodzi
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
a oleju ci nie ubywa? niebieski dym to efekt spalania oleju.
-
[B5 AFN] Sadza i olej z wydechu??? O co kaman??
jesli masz np. taka zawalonego sadzami i olejem to bez kata napewno zdrowiej. kat nie stawia oporu dla spalin i przez to turbina ma lżej