Treść opublikowana przez Gwerty
-
Brudne klosze od wewnątrz
jak chcesz bez rozklejania to ipa. wyjmij projektor i wszystko co sie da i dopiero zrób płukanie. najlepiej jednak rozkleić i porządnie wyczyścić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętam.
-
Lampy dzielone Depo
wszystko zależy czy czujesz się na siłach zrobić to sam i masz podstawowe pojecie o elektryce. jeżeli tak to nie jest to skomplikowana operacja
-
[B5 AJM+] Thirteen static sedan by enczu | recaro bose bix jr26 || Foty 2k18
hella 2 z mocowaniem pod h7. ciesze się ze jesteś zadowolony, to najważniejsze. pozdrawiam
-
Rezanie bixenonu
różnie. typ hella 2 najczęściej. ale jak ktoś chce coś lepszego to łatwo przerobić mocowanie w hella 3 pod żarówkę h7. i od razu ma wyjście pod bix. , wystarczy wstawić palnik i przetwornice.
-
Lampy dzielone Depo
jak nie masz regulacji. to samopoziom którego tez racze nie masz. wiec najbardziej prawdopodobne ze nie masz instalacji pod regulację elektryczną lamp. wychodziły takie wersje. wyjście. kłaść instalacje pod zwykła regulację lub bardziej rozwojowe od razu samopoziom:
-
Lampy dzielone Depo
z prostego powodu. lakier masz z utwardzaczem. przez co jest mało plastyczny. a niech będzie go jeszcze gruba warstwa, albo kilka. sam klosz jest dość miękki. i łatwo się odkształca po czym wraca. widać to po stłuczkach. rzadko zdarza się rozbity klosz, jak już to mocno poocierane.
-
Lampy dzielone Depo
żadnych lakierów bezbarwnych . zadnej foli. kup np. srodek meguiar's headlight protectant. do domowych zastosowań wystarczy. przelecisz lampy dwa razy w roku. przed zimą i po zimie i będziesz maił spokój.
-
Spryskiwacze reflektorów
w b5 nie ma zadnych silniczków wypuchających spryskiwacze. spryski wysuwają się pod ciśnienie płynu. zdejmij wąż i zobacz czy jest ciśnienie jak pompka pracuje.
-
Problem przy wymianie żarówki postojowej, wpadła do środka, silniczek jak włożyć ?
wyjmij żarówkę h7 od drogowych i tamtędy wyjmij żarówkę . widzę ze lampy zamienniki, często w nich jest ten problem. musisz dobrze docisnąć w odpowiedniej pozycji i wtedy przekręcić
-
Rezanie bixenonu
s poro roznych od q7, evox-r, : Hella evox-r po bardziej wymagające przeróbek lamp np z b8 zkw, czy Koito FX-R 3.
-
Lusterka do Audi A4 b5 od Audi A6 c5 polift
tak. obudowy i wkłady lusterek sa takie same w a5 c5 poift i w a4b5 polift.
-
Rezanie bixenonu
jeżeli barwa 4300K jest ok to to samo. świeci dobrze na suchym i mokrym.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi pasuje sobota lub niedziela. wstepnie z pepinem rozmawiałem
-
Rezanie bixenonu
dokładnie panik i przetwornica tez ma znaczenie. . postaram się zrobić porównanie jeszcze palników i przetwornic.
-
Rezanie bixenonu
Intemo i hella3 mają lepsze drogowe od Al b8
-
Rezanie bixenonu
W a6c6 było hella2. W przedlifcie z mocowaniem na drukach pod d2s i zapłonniku, w poliftowej hella2 na pierścieniu mocujący z d3s. Montuj intemo ewentualnie hella3.
-
Rezanie bixenonu
kolejna cześć projektor valeo pod h7 taki jak w zwykych lampach valeo b5 b6 światła mijania: projektor xenon z b5 d2s/ b6 d1s roznia sie tylko osadzeniem żarnika światła mijania: projektor z a3 polift 8l światła mijania: projektor z a6 c5 bliźniaczy do a8 8l różnica w ogniskowej soczewki. światła mijania: projektor bix z a6 c5 lift: URL=http://images77.fotosik.pl/251/55cfe18167f1aeb8.jpg][/url] światła mijania: świata drogowe: za kilka dni postaram się wrzucić porównanie na otwartej płaskiej przestrzeni, żeby było widać zasięg i szerokość.
-
Rezanie bixenonu
narazie na szybko. bez opisów. zdjecia robione dokadnie w tych samych warunkach. na tej samej przetwornicy i palniku. projektora mijania drogowe projektor valeo z q7 światła mijania: światła drogowe: projektor valeo z ori bix b6: URL=http://images78.fotosik.pl/250/db4eecf141ca8e66.jpg][/url] światła mijania: światła drogowe: projektor halla 2 montowany np w a6 c6. światła mijania: światła drogowe: projektor hella 3 montowany np w a6 c7. światła mijania: świata drogowe: projektor hella intemo montowany skoda, vw światła mijania: światła drogowe: projektor z b8 al z przesoną nr 167 obrócił mi się lekko projektor dlatego linia odcięcia nie jest poziomo:( światła mijania: światła drogowe:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trochę się pozmieniało. ale już wiem kiedy na 100% będę w poznaniu. 5,6,7 lutego.
-
Niestadardowy Superb II 4x4
fajne auto . jak będę niedługo w poznaniu mam nadzieje ze oblukam na żywo. gratulacje zakupu i bezawaryjności.
-
Przeróbka świateł z angielskich na europejskie Lublin
czyli ktoś kto przekładał przesłony. albo docisną projektory na podkładkach gumowych lub wcale ich nie założył.
-
Spryskiwacze reflektorów do zwykłych halogenów - czy są oryginalne?
oczywiscie ze się zdarzają auta bez xenonów/bixów a ze spryskami. czesto szły do skandynawii, belgii, w niemców tez się zdarzają.
-
HID xenon do mijania
W b6 nie trzeba nic kodowac przy bixie. Zakładasz i śmigasz. Ewentualnie można dokładać samopoziom i spryskiwacze
-
czujnik samopoziomowania
http://allegro.pl/rcforfun-traxxas-2742x-przeguby-kulowe-17-6mm-5-5m-i5759715997.html dorabiasz cięgno odpowiedniej długości zakończone tymi przegubami kulowymi.