Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dziś odpadam.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taka uwaga jesli chodzi o lutownice kolbowe. warto kupic taką gdzie grzałka wchodzi w grot
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lutownica pod 12v. sam wielokrotnie miałem podobny problem:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wtorek odpada. wstępnie czwartek, piątek. ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- gratulacje. na 100% do Wielkanocy, potem rożnie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki za express spot. liczę ze do świąt się jeszcze zjedziemy na spota.
-
Rezanie bixenonu
w ori usa zarówka kierunku jest odkryta,
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
hej. no właśnie. zaniedbujesz obowiązki moderatora:decayed: a Kamil już się czaj na stanowisko:naughty:
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
nie handluje hidami ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:56 ---------- a jak ktos koniecznie chce mieć barwę wyższa niż 4300k-4800K. to proponuję zrobić zestaw hybrydowy. dobre przetwornice d2s. i do tego palnik hid np 6000k. będzie to świeciło lepiej niż na przetwornicach hid i palniki hid.
-
Jakie zestaw HID ksenon XENON
nie ma co porównywać hida do firmowych palników palników i przetwornic. pozatym dobry xenon na na idealnych odbłyśnikach valeo i dobrych prztwornicach z nowymi ori palnikami. to koszt około 500zł. ---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- przerażające to co piszesz. ilość swiatła jest taka sama niezależnie czy to 4300K, 6000k czy 8000k. różnią się temperaturą barwową i co za tym idzie oświetlają w zależności od warunków. 8000K nie sprawdza się zupełnie w deszczu i na mokrym. 5000K to max jeśli ktoś chce widzieć w miarę dobrze w każdych warunkach i żeby barwa wpadała w białą. oczywiście ile użytkowników tyle opinii.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak będziesz miał chwilę w niedzielę to wpadnij na spot.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Kuba. b6 zostaje jednak?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Żarnik D1S
od 2008r. w lampach siedziało d3s a nie d1s. zewnętrznie palniki wyglądają identycznie. różnica polega w napięciu pracy. dlatego nei można stosować ich zamiennie.- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy. zapraszamy na spoty wielkopolskie- Moja A4 b5 2.5TDI afb 1998r.Pro Line Sport
szkoda ze przy kurierze dokładnie nie sprawdziłeś paczki.. bo w uszkodzonej lampie całe wnętrze lata jak grzechotka.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szanse są na następny tydzień.- Przestało działać poziomowanie Xenonów audi a4 b6 1.9 AVF
nie trzeba odpinać aku do demontażu lamp. wystarczy nie włączać zapłonu jak lampy zdemontowane.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzies Ty sie tlukl z auchan 1 dzien? no i spusc takiego z oka a daj spokój dużo by opowiadać- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
ludzie pytają czy to blaze orange- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
melduje posłusznie wróciliśmy cali i zdrowi:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja dopiero dzisiaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam ze słonecznej bukowiny:hi:- Modyfikacja podświetlanych klamek
tu masz nowszy temat i kilka dodatkowych wskazówek. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-251/podswietlane-klamki-276943/index3.html- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
to do jutra:naughty:- Bixenon Xenon od A do Z
zwykłe lampy pod h7 i or4i xenony mają uniwersalna obudowe co za tym idzie maja homologację na oba typy oswietlenia. najlepiej otworzyć dekiel lampy i zobaczyć co tam siedzi. w ori xenonach siedziały palniki d2s we wczesnej fazie produkcji a potem d1s. nic innego w ori nie wychodziło. przetwornica w obu typach jest pod lampą - Żarnik D1S