Treść opublikowana przez Gwerty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam:hi:wróciłem
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
osobiście gładkie to wolę ... do zderzaka dokładaj od razu spryski, tym bardziej ze jeździsz na hidzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:hi:jestem w suwałkch. to co spot jutro na 18 pod tesko?
-
A6 C6 spalony żarnik.Jaki zakupic??
c6 d2s? chyba nie bardzo. zasada jest taka jaka jest przetwornica taki ma być palnik. wydaje mi się ze w c6 były przetwornice d1s sprawdź jaką masz przetwornice i wtedy kup palniki.
-
Schowki sedan quattro
rozmawiać można o wszystkim. tylko ze jest to portal ogólnie dostępny dla wszystich. to może jeszcze podaj kto i po ile wozi. temat na przejściu gusiew-gołdap jest mi doskonale znany. jestem z Suwałk służba celna wbrew pozorom jest czujna on-line
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w ajm mozna bez problemu wymienić termostat od góry.
-
Schowki sedan quattro
pisz dalej na forum. nie zdziw się, jak przy pierwszej, drugiej kontroli. podejdzie celnik z łomem i wywali ci auto znajdując wszystkie skrytki. stracisz auto, urząd skarbowy zrobi swoje. takie rzeczy załatwia się po cichu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będę dzwonić.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario pozmieniało mi się i niestety w tym tygodniu nie dam rady podstawić auta do mycia. odezwę się w przyszłym.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
pisz do mrogala. ma opony w naprawdę dobrych cenach. w weekend będę w suwałkach jakiegoś spota? kasjan musimy sie jakoś ustawić to ogarnę klimę jak jeszcze auta nie sprzedałeś.
-
Pytanie apropo wymiany 1/2 na pełny FIS
w większości elektronicznych sklepów taki piny dostanie co kilkanaście groszy za szt. w ajm'ie zapewne będziesz maił już pociągniete wiązki od ecu. temp. oleju itp. robiłem to w 2 ajm+ swój i w każdym były wiązki. trzeba było jedynie pociągnąc kable do manetki i rozdzielić drzwi. ewentyualnie uciszyć poziom płynu i spalone żarówki jak nie ma tych układów w aucie. w większości elektronicznych sklepów taki piny dostanie co kilkanaście groszy za szt.
-
[a4 b5] chrom pod lampami jak w a6
nie o to chodzi. ale ten chrom moim zdaniem beznadzieją. jak to widzisz b5? chcesz przykleić do zderzaka tylko pod lampą, na lampie? i do czego to ma nawiązywać. będzie wyglądało to jak chrom na metry.
-
Wymiana Lamp Przednich
odpuść sobie dzielone. tym bardziej z ringami. jak założysz zespolone auto będzie lepiej wyglądać wkładaj zwykłe poliftowe. ori valeo lub depo tyc. pamiętaj tylko ze w depo i tyc często pojawia sęe problem z parowaniem bo są kiepsko klejone potrafi trzęsące się soczewka bo mało dokładnie wykonane mocowania i same odbłyśniki soczewek są kiepskiej jakości. wiec najlepszym wyjściem jest kupienie używanych valeo w dobrym stanie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak. ale ciężko go namówić , żeby się za to zabrał ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ---------- wrzuć cały asortyment jaki masz do działu: Sprzedam - ogłoszenia komercyjne dla firm . ---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ---------- będę wdzięczny. daj znać, tylko wcześniej. cieszę się że dałeś radę podłączyć halo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no .. malowanie listew trochę pod górę .. ale zdobyte doświadczenie bezcenne teraz schną ... a pogoda też do biegania i odstresowania wróciłem 1.5h temu Sports Tracker ---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- Jakby co weź 10kg więcej ... juz trochę zapakowaliśmy w słoiki z czosnkiem na pomidorówkę zimą i jeszcze dorobimy jak kupisz jak patzysz na wędliny w sklepach to najzdrowiej jeść teraz chleb z masłem ok.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bede wdzięczny za info. to ja mam się pytać coś czy nie chcesz? zapytaj.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
prawie:) ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- bede wdzięczny za info.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam potrzebuje około 50kg pomidorów gruntowych. zna ktoś jakies gospodarstwo rolne itp
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z własnego doświadczenia mogę polecić vw passat b4 z ostatnich lat . miejsca dużo, klima. mało pali w naprawach prosty, części tanie. tylko ciężko znaleźć auto bez przygód i niezgnite.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak coś mogę pomoc.
-
Boczki sedan tył b5
w sedanach też były montowane fabrycznie z bose . ale fakt od avanta pasują P&P do sedana.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
przy malowaniu pozalewałeś prowadnice przycisków. tez tak maiłem jak pierwszy raz malowałem panel klimy przy przeróbce na 2din. warto przed malowaniem dobrze okleić i dobrą farbą malować. a jak coś podpłynie to oczyścić i przyciski chodzą bez problemu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario widzę dipowałeś interlagosy w czarny mat. miałeś rozgrzewkę w czwartek na mojej feldze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak wysłałes paczką,musti paczką, czy listem poleconym. to wchodzisz na stronę poczt polskiej i sprawdzasz co sie z nią dzieje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a cała reszta jest P&P ? do b6 soczewki z adapterami p&p. do b7 nawet adaptery nie potrzebne.