Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. same podnosniki szyb są takie same. ale układy na których jest linka stalowa od podnoszenia są inne. i do tych co masz na korbę nie wstawisz elektrycznych silniczków.
  2. w przedlifcie tak nie jest, wystarczy ze wrzucisz cala orginalna wiazke z przekaznikiem od szyb (oczywiscie wiazka musi byc z rocznika 95-96) i nie musisz nic zmieniac w pompce, potem podajesz tylko mase np z centralki alarmu, o ile posiada opcje domykania, z tego co pamietam podaje sie ta mase na przewod bily z zoltym paskiem, wychodzacy z przekaznika i idacy na pin 2 silnikow w takim razie sory za wprowadzenie w błąd. robiłem szyby w prądzie tylko w autach od 98+
  3. roznica jest tez w kształcie poduchy. nie podejdzie fizycznie.
  4. musisz położyć instalacje. na twoim miejscu szukałbym z jakiegoś rozbitka. całości. ramek drzwi pod elektryczne szyby+ instalację i pompkę centralnego z domykaniem + instalację do tego
  5. lampy pasują p&p jedynie nie będzie działała ręczna regulacja wysokości w wnętrza. bo w xenonach są silniczki krokowe. sa dwa wyjścia. dołożenie układu samopoziomu lub podmiana silniczków i ich podłączenie. i regulacja będzie działać po staremu.
  6. za domykanie szyb odpowiada moduł komfortu który w b5 zintegrowany jest z pompką centralnego zamka. a samo domykanie sterowane jest masą. wiec jak chcesz już rezac elektrykę i domykanie szyb to pompka do zmiany.
  7. Gwerty odpowiedział(a) na jacek70 temat w Nadwozie i Wnętrze
    na pęknięcie szyby nikt nie da długiej gwarancji. co innego na odprysk od kamienia. tu moja stronka dotycząca naprawy lamp i szyb Spa & moto warsztat - Naprawa szyb przednich i bocznych
  8. taki air bag podejdzie do tej kiery PODUSZKA KIEROWNICY AUDI 80 100 A6 C4 A4 B5 S-LINE (3353512139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  9. nie to jest poducha do kiery poliftowej
  10. yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół ). pamiętaj, że zaokrągla się zazwyczaj w górę, czyli powiedzmy, że 2:decayed: w fizyce błąd zaokrągalny jest w góre dla jednej liczby znaczącej lub dwuch przy x>30% pzzry uwzględnieniu rozkładu Studenta–Fishera dla n<30. wiec za cholerę nie da sie otrzymać wyniku 2 nawet po uwzględnieniu błędu
  11. kiera jest na mały wpust (wieloklin) wiec podejdzie bez adapteru
  12. jakaś fatamorgana czy maska tez w czerwony flok
  13. klamki podświetlone tylko w przedniej czemu nie rozproszyłeś
  14. wkład fotochrom mam. mam też podstawę do składanego a4 b5 muze teraz zrobić hybrydę z lusterek z a4 b5 składanego i dużego prawego a6c5 składanego. elektrykę do składania lusterek po zamknięci auta już ma ogarniętą. wiec tylko czekam na tanie lusterko składane c5 po lifcie
  15. poszło około 10 mm w góre. i tak zostanie na tym zawiasie latem. co do luster to czekana montaż fotochrom wnętrze + uszy. szukam składanego prawego dużego polift.
  16. to jak zawitam do Suwałk. trzeba to opić.
  17. jest to wina palników albo przetwornic. częściej wina jednak palników. jak masz kogoś znajomego z xenonem podmień palniki. pamiętam kiedyś historię. montuje bixenony. przetwornice valeo d2s i nowe palniki philips d2s. po około dwóch minutach jazdy na wybojach, hamowanie czy ruszanie fis wywala błąd światło gaśnie. ponowne włączanie świateł pomaga na chwile winne okazały się palniki. ale zdarzają się przypadki, że przetwornica nie trzyma napięcia.
  18. na fotach jeszcze jakoś wygląda. na żywo gorzej. sporo niedociągnięć i będą poprawki.
  19. na chwilę obecną wnętrze: i kilka fotek auta. planów jeszcze trochę jest. wiec do auta co jakiś czas coś wpada.
  20. a ja przynajmniej do 20 lipca jestem w poznaniu:kwasny:i dopiero suwałki. na parę dobrych dni.
  21. to co ze spotem?
  22. fotki:
  23. odezwij się do slo
  24. lekko się żarzą.
  25. na jakiej podstawie odczytałeś ze masz symbol koloru łąmany na 5B nigdy się z czymś takim nie spotkałem dlatego obstawiam ze masz po prostu LY7W pamiętaj o tym ze kolor może nieznacznie się różnić z powodu wieku auta i warunków w jakich przebywało. od promieni słonecznych kolor mógł nieznacznie wyblaknąć itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.