Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gwerty

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gwerty

  1. za śmiech
  2. kropa za śmiech, oby z czasem zniknęła a mówią ze śmiech to zdrowie
  3. jak tam spot ostatni?
  4. a jak z wskaźnikiem temperarury płynu chłodzącego?
  5. chyba od tyłu
  6. chłopaki powiedz cie mi jaka chcece srednice, i mozliwe ze udało by mi sie wyrezac pare takich.
  7. na forum był człowiek. co cos podobnego do b5 budował i sprzedawał.
  8. gdybyście byli straszni to bym sie nie pojawił, obcy tak, ale miejmy nadzieje ze to niedługo sie zmieni.
  9. najpiwerw czytają, potem pisz:) [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 19:02_________________________________________________wiec dzięki za pierwsze spotkanie. każde następne myślę ze będzie coraz lepsze. powiedzcie mi kto leci na bukowinę? bo jak cos to albo mam dwa miejsca, albo potrzebuje dwóch miejsc.
  10. pasuja oba bez problemu.
  11. nie używaj zadnego polskiego vaga bo to szajs zainstaluj sobie vag com i bedziesz zadowolony.
  12. nie. mówi o szynie. obok puszki z bezpie4cznikami, z tamtąt wez +12V przez bezpiecznik i do foteli.
  13. jak kręcisz prawym pokrętłem, to wogóle ci sie nie zmieniają podświetlane cyferki? jeśli sie nie zmieniają to jest problem z navi. jak sie zmieniajaą to musisz zatwierdzić i przejść do kolejnego pola.
  14. zbiornik na dwie pompki 4,5litra. no jak nie masz 389 to musisz kupic
  15. spryski w zderzaku zasilane sa z jednego zbiornika ale przez drugą pompkę o większej wydajności. musisz mieć zbiornik na dwie pompki, pompkę do sprysków. kilka metrów weża parę opasek. pompkę podłaczasz albo na oddzielny włącznik jak chcesz pryskać kiedy chcesz. lub jak w oryginale ze po paru sekundach jak przytrzymasz manetkę od sprysków zaczną pryskać na reflektory: zeby działał jak w oryginale musisz: zdemontować osłonę pod kierownicą na wprost mamy skrzynkę przekaźnikową a w niej przekaźnik o numerze 377, wyciągasz go w podstawce tego przekaźnika brakuje 3 styków. Styki są numerowane od 1 do 18. Musimy mieć odpowiednie styki do przekaźnika dokładamy styk numer 9 - kabelek od tego styku prowadzimy do do styku gniazda bezpiecznika od świateł to jest nr 20 dokładamy styk numer 6 - kabelek od tego styku prowadzimy i łączmy ze stykiem "+" pompki wysokiego ciśnienia dokładamy styk numer 15 - kabelek od tego styku prowadzimy do skrzynki bezpiecznikowej do wolnego miejsca w skrzynce bezpieczników 7. drugie wolne miejsce pod bezpiecznik także uzupełniamy stykiem i prowadzimy kabel do zacisku 30 (zasilanie) widocznego na spodzie skrzynki przekaźnikowej 8. drugi kabelek z pompki łączymy do masy (na pompce są oznaczone styki jako "+" i "-" - nie pomylić). 10. W miejsce po przekaźniku 377 zakładamy przekaźnik o numerze 389 i to wszystko.pozdrawiam
  16. podąłczasz 3 kable z radia do licznika:clock, data, ena. jak trzeba przekodowujesz liczniki i cieszysz sie info na fisie. radia to chorus, concert, symphony I (2din) ewentualnie navi plus bez dx (2din) w nowszych info idzie po can'ie wiec z z a4 b6 bez rezania nie podłączysz nawet radia, nie mówiąc o info na fisie
  17. niedziela godz. 16 ,mi pasuje
  18. poszukaj w innych tematach. mam ci wszystko dac na tależu?
  19. poszukał byś choć trochę, świeżutki watek: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=180677.0
  20. to do kazdego fotele musisz pociągnąc zasilanie(+12 v i mase) to wszystko
  21. odcinek ledzwiowy sterowany elektrycznie. o ile wogóle masz mozliwosc regulacji ledzwi. bo nie w każdych fotelach były.
  22. da sie wyciągnąc soczewke z lamp b5 zespolonych, soczke rozbiera sie o oddzielnie wyciąga sie odbłyśnik, oddzielnie soczewke, w orginalnych valeo sa 3 wkręty i 4 wsówki na soczewce. w depo jest podobnie. ale z pewnością z jednej i z drugiej lampy uda sie wyjąc soczewke bez jej rozklejania.
  23. chodzi o ten z lidla? tu jest cos: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164384.0;highlight=prostownik
  24. vag i sprawdz kodowanie liczików. tu znajdziesz wszystko: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.