Treść opublikowana przez pawel1380
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
To konkretnie kolega oddał Q7 V12 6.0 TDI za przysłowiową czapkę gruszek.. Widzę że nie zrozumiałeś mojego postu. Albo tak tanio sprzedał,albo cię okłamał za ile sprzedał,albo Tobie się coś pomyliło.. Auto max mogło mieć 3 lata bo model wyszedł w 2008 roku. 195tys brutto za takie auto ktore nie spotkało sie z TGV kupuję w sekundzie i sprzedaje A5. No wiec kto tu co snuje?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
O to tanio oddał coś..najtansza oferta na naszym populanym serwisie to 285tys ..netto.. I nie ma go na stanie.. http://otomoto.pl/audi-q7-6-0-tdi-C20024397.html Sorry takie pieprzenie...jesli auto było bezwypadkowe i nie poskladane z pieciu to... To sie nazywa "opowiesci zielonej tresci"
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja swego czasu nie poswiecałem nic..zaprzyjazniona myjnia kolegi,moja rekawica do mycia prywatna i jakos było.. Teraz probuje sam wygospodarowac czas bo widze ze to jednak najlepsza metoda.Samemu.Z uczuciem Pewnie niewazne ile czasu posiweca sie na mycie ale jak efektywnie to robisz(choc pewne rzeczy trudno przeskoczyc)
-
[B5 AFN] bardzo dobra pasta polerska
Tempo to pasta scierna..z polerka wiele wspolnego nie ma... :gwizdanie: Recznie w tym temacie niewiele zdzialasz szczegolnie jesli auto bardzo zapuszczone lakierniczo..
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ja tez nie wiem jak ja skomentowac bo od podstawowych bledow(nie ma silnika V10TDI w Q7 jak mniemam chodziło o V12),niegodze sie rozwniez co do utraty wartosci i wielu innych aspektow..
-
Ceny paliwa marzec 2026
No nie wiem czy gaz uratuje sytuacje bo tez ma drozec...
-
A5 8T 3.0TDI quattro
:decayed: :oklaski:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Myjesz B8 gąbką? wycierasz pieluchą?
-
[ALL B6] jakie ET 45 czy ET 56 ?
Właśnie o tym myśłałem i to może być felga z A3. Tak bierz 45 bo 56 to nie za bardzo do B6.
-
[ALL B6] jakie ET 45 czy ET 56 ?
Niekoniecznie..pytanie z czego to felga...to 17 cali?
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
BTW podszedł mi ten Twój strip zapach Chyba sobie kupię...a sprawdzałeś jeszcze jakieś zapachy "chemicznych kolesi"?
-
A5 8T 3.0TDI quattro
Ja tam nie liczę A tak szczerze nie chwaląc się wszystkie swoje auta sprzedawałem pierwszemu klientowi który przyjeżdżał oglądnąć i to za kwoty wyzsze niz srednia...inna sprawa że wszystkie je miałem od nowości..dopiero A5 nie kupiłem nowego(nie licząc kiedyś dostawczaków).
-
[ALL B8] Skrzynia S-tronic i audi hold assist
Mam ten system przy manualnej skrzyni i uwazam ze czasem jest bardzo pomocny.Np na bardzo stromych podjazdach,lub w sytuacji kiedy nie mozesz sie stoczyc nawet milimetr (pomogl mi kiedys w bardzo stromym i ciasnym zakrecie do parkingu)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ja rozumiem Maćku że te felgi mają inny kolor w oryginale,trzeba je rozwiercać etc.Ja to wszystko wiem.(oryginał 57,1) Ale po ich malowaniu znacznie ciężej będzie Ci ocenić czy felga była nowa przed malowaniem... De facto będzie to praktycznie już niemożliwe... Zrzuć trochę powietrze z gum bo skoro masz powyżej 3 atmosfer to dużo na nasze drogi
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Skoro tak pieprza ze nowa to poprosiłbym o nie rozwiercanie jej ani nie malowanie...ciekawe co by wtedy było? zonk? :gwizdanie: Tyle ze Makki mowilem Ci taniej sie nowych takich felg,nie zdejmowanych z zadnego samochodu zalatwic raczej nie da.W Aso ponad 3tys sztuka - rabaty.A skad tacy kolesie mieli by miec nowe duzo taniej?Moim zdaniem gdyby mieli ci zaplacic za felge 700 euro to woleliby odebrac caly ten Twoj komplet i oddac kase...mniej by stracili.. Ale oby się dobrze skończyło czego Ci życzę
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Myślę że przyjemność w tym mastodoncie w dieslu większa bo moment w porównaniu z benzyną zgoła różny..
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ale to TDI tez jest V8
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
No ja nie wiem czy bym tak w ciemno zamienił najnowsze 3.0TDI 313KM na 3.0T.. Musiałbym się przejechać..
-
[ALL] Jakie ciśnienie w 235/35/19
przy 2.8 z przodu to jaja nie bedzie napewno
-
UWAGA!! Oszust "Marques Jug"
Chłopie temat stary jak świat
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
A co z felgą?
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Ciekawe kto wybrałby 2.0TFSI gdyby na placu stały oba silniki do wyboru..bez różnicy cenowej ..bierzesz co chcesz..wtedy 99% nie przeszkadzałoby że to klekot I nie mówię że czasem nie tęsknie za benzyną bo tęsknie...ale raczej nie czterocylindrową..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli 500
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba było brać numer tel a nie wariować..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale po co mamy robić listę jak nigdy nie robiliśmy, normalnie to nie przyjeżdża 4-5 osób żebyśmy się specjalnie deklarowali kto będzie.. Widocznie tak będzie trzeba robić w tym okresie wakacyjnym Pablo...to żart był :polew: