Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel1380

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawel1380

  1. Turdzi 17 Ori z A5 wcale nie oznacza zawsze ET 29.
  2. Mysle ze to zalezy od danej czesci. Ostatnio szukalem na allegro dwoch plastikowych elementow oslon podwozia do mojego auta. Znalazlem na allegro uzywane za 200zł.Zaproponowałem na bezczelnego 100zł bez sprawdzania,sprzedajacy zgodził sie na 150zł. Ale akurat miałem sposobnosc pojechac do salonu..jakiez było moje zdziwienie ze NOWY element kosztował 27 zł od sztuki.. Z rabatem zaplacilem ledwie 50 zł za oba Wiec dzwon i pytaj o ceny
  3. Nie próbowałem mega maxa nigdy.. Po sofcie było 261 chyba i jeszcze sie dało. Chciałem tylko sprawdzić czy bedzie blokada na 250km/h a nie było...[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:58_________________________________________________ Dokładnie taki rozmiar przy 17.
  4. ciekawe co bedzie po sofcie..
  5. A twoja była B7 na jakim kapciu?
  6. Tego raczej sie nie wyklepie...
  7. :good: pięknie. Silnik myles pod cisnieniem czy pod bierzaca wodą?
  8. Sedan rulez
  9. cos dziwnie łatwo mi teraz idzie... :decayed:
  10. no...dużżżżżżżżżżo lepiej....teraz gleba i będzie :good:
  11. Nie bardzo wiem co się zmieniło..
  12. pawel1380 odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    piękna sprawa.
  13. Tak to właśnie na razie trzeba nazwać...
  14. Sądzisz że wrocławskie ASO wie coś więcej niż niemieccy dziennikarze motoryzacyjni którzy są na miejscu..I mają wtyki w fabrykach...wątpię... http://www.germancarblog.com/2011/04/audi-a4-audi-a5-facelift-in-2012-next-generation-in-2016/
  15. Ale ja nie kumam to jakaś tajemnica? Nic z tego nie rozumiem. Ok bedzie face lifting A5 w lipcu będę wiedział że to ma jakakolwiek wiarygodność..
  16. No stricte z koncernu to wątpię
  17. Rozumiem że bedzie dopiero poprawione na przelomie lipca tak?Tez sie kumpel pyta bo nie wie czy allroada brac...
  18. Właśnie strasznie mnie dziwi że sobie na coś takiego pozwalają... Polityka bardzo dziwna... Nie dość że 3.0TDI drogie jak fiks to jeszcze dodatkowo golą na doposażeniu... :wallbash: Widać 20 calowe felgi droższe w 3.0TDI niż w 2.0TFSI... Ciekawe czy tak jest na zachodzie..szczerze wątpię...to pewnie patent Kulczyka..
  19. ;( ;( takie życie...
  20. Skąd te wieści o lifcie A5? Ten cennik znowu mi przypomniał kuriozum o którym wiedziałem. Masz 3.0TDI lub 2.7TDI i za dodatki dopłacasz więcej niż inni co kupują mniejsze silniki Logika nasuwa się tylko jedna..wyciśnij z klienta ile się da... Na cholere taka polityka..strasznie mnie wkurzaja takie akcje.
  21. Ta To roznice byłyby w gramach a nie kilogramach
  22. Totalnie sie na tym nie znam
  23. Bo kupował 2.0 o ile sie nie mylę.. I strasznie to dziwne.. Przeciez w skandynawii auta duzo drozsze sa...
  24. No na nowe to nie da się ukryć...nawet mało..
  25. I wogole inny styl samochodu... w Passacie spotkasz menedzera wyzszego szczebla a w A5 nie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.