Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Turdzi 17 Ori z A5 wcale nie oznacza zawsze ET 29.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mysle ze to zalezy od danej czesci. Ostatnio szukalem na allegro dwoch plastikowych elementow oslon podwozia do mojego auta. Znalazlem na allegro uzywane za 200zł.Zaproponowałem na bezczelnego 100zł bez sprawdzania,sprzedajacy zgodził sie na 150zł. Ale akurat miałem sposobnosc pojechac do salonu..jakiez było moje zdziwienie ze NOWY element kosztował 27 zł od sztuki.. Z rabatem zaplacilem ledwie 50 zł za oba Wiec dzwon i pytaj o ceny
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Nie próbowałem mega maxa nigdy.. Po sofcie było 261 chyba i jeszcze sie dało. Chciałem tylko sprawdzić czy bedzie blokada na 250km/h a nie było...[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 23:58_________________________________________________ Dokładnie taki rozmiar przy 17.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ciekawe co bedzie po sofcie..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A twoja była B7 na jakim kapciu?
-
[ALL] Naprawa po stłuczce
Tego raczej sie nie wyklepie...
-
[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
:good: pięknie. Silnik myles pod cisnieniem czy pod bierzaca wodą?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Sedan rulez
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
cos dziwnie łatwo mi teraz idzie... :decayed:
-
[ALL B6] a4 cabrio na fulu ;-)
no...dużżżżżżżżżżo lepiej....teraz gleba i będzie :good:
-
A5 8T 1.8 TFSI
Nie bardzo wiem co się zmieniło..
- Wąskie e30
-
A5 8T 1.8 TFSI
Tak to właśnie na razie trzeba nazwać...
-
A5 8T 1.8 TFSI
Sądzisz że wrocławskie ASO wie coś więcej niż niemieccy dziennikarze motoryzacyjni którzy są na miejscu..I mają wtyki w fabrykach...wątpię... http://www.germancarblog.com/2011/04/audi-a4-audi-a5-facelift-in-2012-next-generation-in-2016/
-
A5 8T 1.8 TFSI
Ale ja nie kumam to jakaś tajemnica? Nic z tego nie rozumiem. Ok bedzie face lifting A5 w lipcu będę wiedział że to ma jakakolwiek wiarygodność..
-
A5 8T 1.8 TFSI
No stricte z koncernu to wątpię
-
A5 8T 1.8 TFSI
Rozumiem że bedzie dopiero poprawione na przelomie lipca tak?Tez sie kumpel pyta bo nie wie czy allroada brac...
-
A5 8T 1.8 TFSI
Właśnie strasznie mnie dziwi że sobie na coś takiego pozwalają... Polityka bardzo dziwna... Nie dość że 3.0TDI drogie jak fiks to jeszcze dodatkowo golą na doposażeniu... :wallbash: Widać 20 calowe felgi droższe w 3.0TDI niż w 2.0TFSI... Ciekawe czy tak jest na zachodzie..szczerze wątpię...to pewnie patent Kulczyka..
-
A5 8T 1.8 TFSI
;( ;( takie życie...
-
A5 8T 1.8 TFSI
Skąd te wieści o lifcie A5? Ten cennik znowu mi przypomniał kuriozum o którym wiedziałem. Masz 3.0TDI lub 2.7TDI i za dodatki dopłacasz więcej niż inni co kupują mniejsze silniki Logika nasuwa się tylko jedna..wyciśnij z klienta ile się da... Na cholere taka polityka..strasznie mnie wkurzaja takie akcje.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ta To roznice byłyby w gramach a nie kilogramach
-
A5 8T 1.8 TFSI
Totalnie sie na tym nie znam
-
A5 8T 1.8 TFSI
Bo kupował 2.0 o ile sie nie mylę.. I strasznie to dziwne.. Przeciez w skandynawii auta duzo drozsze sa...
-
A5 8T 1.8 TFSI
No na nowe to nie da się ukryć...nawet mało..
-
A5 8T 1.8 TFSI
I wogole inny styl samochodu... w Passacie spotkasz menedzera wyzszego szczebla a w A5 nie..