Treść opublikowana przez pawel1380
-
[ALL] Śruby zabezpieczające oryginał
:notworthy: Dziękuję Ci kolego. [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:48_________________________________________________A nie powinno to wygladac tak jak tu: http://cgi.ebay.pl/Felgenschloss-Felgenschlosser-Rad-SEAT-VW-AUDI-Original-/330385712311?pt=Auto_Felgenschlösser&hash=item4cec85e4b7#ht_3116wt_929 Kolejne pytanie.Czy w zestawie powinien byc kod dzieki ktoremu w audi dorobia koncowke jesli zagubię? Nikt z was nie kupował oryginalnych śrub zabezpieczających?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mnie się podoba i sedan
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
Tam jest to ujęte ogólnikowo.Motory od tak naprawdę połowy 2007 roku maja usunięte poprzednie bolączki. Zależy to też oczywiście od modelu Audi. Np w A5 od poczatku były silniki 240,239KM a przecież sprzedaż wystartowała w 2007. Także jeśli już to za początek zmian w tych silnikach 3.0TDI nalezy uznac rok 2007. A ze w A6 je wolniej wprowadzili..to juz inna para kaloszy..
-
Dlaczego audi jest tak drogie, mimo swojego wieku?!
3.0TDI oraz 2.7 od 2007 maja już te same bolączki.Klapy kolektorów ssących. Skąd ta data 2008?
-
[ALL] Śruby zabezpieczające oryginał
Witam Mam pytanko..czy ten zestaw jest kompletny?Nie brakuje np nakrywek plastikowych czy czegokolwiek innego? Dzięki z góry za pomoc. Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde parówy były nie zauważyłem :wallbash: :ranting1: :ranting1:
-
A5 8T 3.0TDI quattro
A ja nie mam nawet 40 tysięcy jeszcze W A5 nisko sie wsiada i nie da się tyłkiem o ten bok nie zachaczac. Zdjecie jest oczywiscie powiekszone i normalnie jest to praktycznie niewidoczne... Tyle ze pewnie się pogłebi
-
A5 8T 3.0TDI quattro
A ok dzięki [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 23:20_________________________________________________Makki zdjęcia alcantary...Może coś podpowiesz. Z daleka całkiem super prawda?.. Uploaded with ImageShack.us Brak dywaników - wyjęte aby się suszyły.Podłoga wyprana również Uploaded with ImageShack.us A z bliska... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Jako że to sportowe fotele i przy wsiadania zachaczasz choćbyś nie wiem jak uważał tyłkiem bok fotela,pojawiło się pierwsze przetarcie,niestety.. Uploaded with ImageShack.us Chyba ciężko będzie coś temu zaradzić... Dziś wogóle uskuteczniłem porządniejsze wiosenne porządki.De facto została tylko zmiana felg i opon.Zrobię to w tym tygodniu.Niestety "dokładne" mycie uwydatniło parę zimowych bolączek.Szczęście nie jakis drastycznych.Nikt mi boku nie zaorał Ogólnie nienajgorzej jest z daleka prawda? : Uploaded with ImageShack.us Paluch podszedł Uploaded with ImageShack.us Na tylnym błotniku odbijają się auta.. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Ale z bliska juz tak kolorowo nie jest.. Takich rysek to mam parę.Jeszcze ktoś mi plastik dyfuzora zarysował,jak to nie mam pojęcia.Na szczęście nie bardzo. Wiem jedno.To moje ostatnie czarne auto.Mimo wszystkich zalet i tego że wygląda ładnie jak jest czysty.Ogólnie mniej plusów,więcej minusów dla mnie.Kurz było widac po paru minutach.. Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A to faktycznie da się- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dzis z lekka spróbowałem i myśle jednak że z tym 200 na iV biegu może być problem a u mnie dodatkowo programik..za krótka droga była kurcze- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przez tą "Piłę" teraz nie usnę :decayed:- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Pablo po mieście 200km/h ? :bicz3: :bicz3: Ja tak nie szaleje no way.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Po nocach trzeba spac zeby w dzien zarabiac Przy okazji sprawdze oczywiscie- Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ch..a zjadlem dwie w domu ide na banie bo nie tknałem voltów od 4 miesiecy. :decayed: :beer1:- [ALL] SDI 0-100 km/h 22 sekundy ???? czego tak dużo
Nie maluch potrzebował cos koło 50 sekund- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Powinno tak byc.Bo w Polsce czy przekroczysz o 50km/h czy o 150km/h to dostajesz 500zł..ale pewnie to wiecie... Mam przyjaciela w Norwegii wiec czasem mi opowiada jak przyjezdza... Niestety musze powiedziec ze mieszkajac tam bardzo sie zmienił..szkoda ze na niekorzyść..stracił radość życia...ale to nie w temacie..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak to powrót bedzie katastrofa.- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
U nas są Autobahny :polew:- [ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
No ogólnie cruising to nie jest cos co mu pomaga Zalezy co sie rozumie przez cruising bo 80km/h to bardzo szybki cruising Przeciez w tym chodzi o powolną jazdę żeby samochód się dobrze prezentował innym- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Parówa dzis?- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A u mnie mega korki zeby ode mnie na autostradę dojechac .. wybacz- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
dokładnie - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d