Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. o co o zestaw w "makdonaldzie" stoi ??
  2. nie zrobisz tego nie jestes wstanie tak przykozaczyć
  3. :polew: :polew: :polew:
  4. na 15 calach ;P to raczej wolałbym miec czarne stalowe
  5. http://www.joemonster.org/art/10092/Cos_dla_prawdziwych_profesjonalistow
  6. o wszyscy ostro pracuja
  7. Poranny sex Ona była w kuchni i przygotowywała na śniadanie jajka gotowane On wszedł. Ona się odwróciła i powiedziała: Musisz się ze mną kochać... natychmiast Jemu oczy się zaświeciły To jest mój szczęśliwy dzień Nie czekając aby sie rozmyśliła dał jej wszystko co chciała, właśnie tam na stoliku kuchennym Potem ona powiedziała 'Dziękuję' i odwróciła się do swoich zadań Troche bardziej niż zdziwiony zapytał: 'O co chodzi?' Ona wytłumaczyła: 'Minutnik sie popsuł.'
  8. na szybko z nudów
  9. moze warto czujniki sprawdzic przy pedale hamulca oraz sprzegła albo moze nie umiesz sie nim odsługiwac ale wystarczy podpiąc pod vaga i sprawdzić kodowanie
  10. zmieniarke kup sobie oryginalna na CD 6 szt wsadzisz ja do bagarka i bedzie wszytsko ładnie pieknie grać żadne MP3 nie zastąpi ci CD co do głosników to daj sobie spokój jest masz fabryczna instalacje liczacą 10 głosników to sobie drauj ;P za duzo zabawy zeby to przekładać [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 16:14_________________________________________________http://www.allegro.pl/item470381966_zmieniarka_6cd_audi_wv_skoda_seat.html
  11. ragga spokojnie nie spiesz sie weź idz na d*py ,albo pomachaj śmigłem odrazu ci sie lepiej zrobi
  12. hmm około 300 a 500 zł + klimatronik ale spokojnie jestes wstanie to samemu zrobić jesli nie masz 2 lewych rąk ;P wszytsko jest opisane w dziale RNS A do Z
  13. jestem za ragga wydaje mi sie ze ty samemu dasz spokojnie rade
  14. skąd ty bierzesz te texty [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 10:24_________________________________________________ale d*py lecą na nie wyprasowane koszule ??
  15. concerty wmiare szybko schodzą PS nie kazde audi ma 10 głosników lexpar ma tylko przód chyba ale ja bym nie pakował sie w badziewne pionnery i radia napewno bym nie zmianił chyba ze na RNSa
  16. na imprezie ... <łukasz> (wystawia dlon) ile widzisz palcow ? <klaudia> no pięć <łukasz> k**wa, wszystkie trzeźwe... <vunder> ty, o ktorej ja poszedlem wczoraj z imprezki? <soomal> dobre, 'poszedles <planet> ty, słuchaj jaka akcja wczoraj była jak siedzielismy u batmana i palilismy sheeshe- wchodzi jego mama i mówi że chce sprobowac <shwabster> no to co w tym dziwnego? <planet> to jeszcze nic. nie wiedziala jak sie do tego zabrac, to syn jej tlumaczy- "bierzesz to do ust i mocno ciagniesz" <shwabster> xD <planet> czekaj, teraz najlepsze, po chwili dodaje "tak jak ojcu w nocy..." <shwabster> ... <radio> ... nowa książka w której opisano ponad 30tyś różnych pocałunków ... <Marjan> 30tyś? Nie no bez jajec! <Fabio> Chyba właśnie z jajcami <Aru> Skąd Ty w ogóle jesteś ? <Ishil> Mazury <Ishil> Pisz <Aru> co mam pisać ? <Ishil> obok śniadrwy <Ishil> brama do krainy tysiąca jezior <Ishil> PISZ <Aru> ale co ? <Ishil> Pisz !! Pisz !! Pisz !! <Aru> no ale k**wa co ?! <Ishil> PISZ <Ishil> P I S Z <Ishil> PISZ PISZ PISZ <Aru> no wiem, ale k**wa co mam Ci napisać ?!! <Ishil> ja pier**le, PISZ - takie miasto !! <Aru> no to było tak od razu ![br]Dopisany: 29 Październik 2008, 09:05_________________________________________________ Kolejny używający SPRAWDŹ ORTOGRAFIĘ ragga Śmiej sie Śmiej:) a Ragga sie Śmiał i to samo miał :polew:
  17. <dziki> Ja pierniczę... <dziki> Wjeżdżam dziś na autostradę, to zapuściłem sobie Kraftwerk - Autobahn... <dziki> I wiecie co? <dziki> Autostrada skończyła się szybciej niż ten kawałek!
  18. <Neze> ej jeden semestr studencki to ile miesiecy? <czACha> czasami pare lat
  19. <lester> zna ktos jakis synonim slowa dziewiczo? <qrko> ciasno? :polew:
  20. <Dustin> c**jowy ten nero, niby weryfikacja poszła pomyślnie, a płytka nie działa. Po cholerę to? <cancer> tak dla picu, to jak dziewczyna ze stanikiem, bez cycków.[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 08:45_________________________________________________<Luki> Nic kuźwa nie umiem <Luki> a jutro mam 3-ci termin zalki z fizyki <Luki> jestem dziś wyjątkowo odporny na wiedzę <Meehow> <Luki> a Ty co? dalej robisz projekty? <Meehow> ta, z przerwami na gry flash <Luki> w co grasz? <Luki> Nie podawaj mi linka tylko powiedz <Meehow> w the last stand <Meehow> rozdupcasz zombie:D <Meehow> chcesz link? <Luki> Nie, dzięki... nie dzisiaj, nie mogę! <Meehow> <link> <Luki> Nie! Nie wejdę! Mam silną wolę <Meehow> za***iste:D <Luki> Czym się strzela?...
  21. upsssss ale gafa
  22. tak dostał 100 rubli i myślał ze to dużo ciekawe co zrobi jak pójdzie do kantoru je wymienic
  23. Na fotkach to troszke inaczej wyglądał Sorry Hugo ... bogaty będziesz i tak najlepszą mine jak zobaczył Huga strzelił Poziek
  24. jak to nie poziek był
  25. no pewnie nie pamietamy bo jedliśy kurcaka i oglądaliśmy d*py

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.