Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak mamy do końca roku dobić 2000 to musimy klepać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***iste ikonkidlaczego ja ich wczesniej nie widziąłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli komus sie nudzi http://bash.org.pl/latest?page=1 proponuje poczytać zaległosci z 6 miesięcy nadrobiłem wczoraj z 'łókaszemR' naprawde debilizm niektórych nie zna granic
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
no w 19 calach to troche będa $$$
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
<Kacper> kumpel ma kantor <Kacper> i taką scenę opowiadał wczoraj w knajpie <Jez> dawaj:) <Kacper> w kantorze u niego przy uczelni przyszła panna z koleżanką w piątek i wymienia 100 rubli, ten mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 8/9zł a ta do niego, że niemożliwe musi być więcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zł a jej koleżanka ryknęła ze śmiechu i mówi "dałaś d*py za 8 zł"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze) ano była to Vectra ale opla jakos nie lubie od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna a callibra mnie nie skilowała bo ma za duz mase szpachla i szpoilery jej na to nie pozwalaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratulować a dziekuje dziękuje co nie umniejsza faktu ze spaliłbym jakas calibre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurde kazaliście mi tankowac na orlenie kupa straszna pali o 1 L wiecej na BP w mojej wiosce BP jest git ale 197 km/h na Video radarze bezcenne no prawie 300 zł i 10 pkt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może kupimy jakas Calibre i zrobimy sobie ognisko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to ja ide tańczyć bo nie mam
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
ja chyba nie chciał bym tego ich paliwa to sa siki w porównaniu z naszymi sikami
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
312 mm jest na styk z 16 calami wiec 320 chyba juz nie da rady ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no na takiego mega spota tez przyjade kolor włosów proponuje różowy ;P jak jak nasze niektóre nicki a z ta ropą to chybajakies żarty jak nie to jade tankowac w cysterne dolar juz 2.88 zł <wow>
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
no ja jak nacisne przycisk ESP i przytrzymam 1,5 s na desce zapala mi sie pomarańczowa kontrokla ze ESP jest wyłączone i tyle nic wiecej sie nie wyświetla a z tą żarówką to ni ebedzi etak prosto bo to sa diody wlutowane
-
[ALL B6] navi plus
trzeba dokupic adapter oraz cos co będzie ostwarzało cena takiego kompletu około 850 zł
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
jesli ma komputer jak nie trzeba dołozyc manetke i bedzie śmigac
-
[ALL] opony lato 235/35/19
drogie to one sa w sklepach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to dobry tekst na TVN24 czytałem pomysła miał dobrego
-
[B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
jak kopci na szarawo to jest OK jak na czarno to go zalewa jak na biało to turbo powiedziało dziekuje wiec ja sie nie przejmuje i przejmowac sie nie bede
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. bardzo możliwe stał z zona i patrzył jak jego auto sie pali dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciekawy widok wczoraj na modlińskiej około 14
-
[B6 AVF] Kąt synchronizacji
u mine tez nie były luzowane te śruby i kąt mam 0 jak w morde strzelił przed wymiana tez miałem 0
-
[B6 AVF] Mocno kopci powyzej predkosci 180-200 km/h
kurde ale problem diesel ma kopcic i tyle przy takim obciążeniu musi kopcić a sprawdz jak dasz ognia ze świateł i wpinasz 2 i zobacz czy nie kopci jak nie kopci to znaczy ze masz benzyne
-
[ALL] opony lato 235/35/19
mam nangagi w drugim aucie ogólnie fajna opona ale wydaje mi sie ze przy profilu 35 moze byc za miękka na rantach