Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. jak mamy do końca roku dobić 2000 to musimy klepać
  2. za***iste ikonkidlaczego ja ich wczesniej nie widziąłem
  3. jesli komus sie nudzi http://bash.org.pl/latest?page=1 proponuje poczytać zaległosci z 6 miesięcy nadrobiłem wczoraj z 'łókaszemR' naprawde debilizm niektórych nie zna granic
  4. no w 19 calach to troche będa $$$
  5. <Kacper> kumpel ma kantor <Kacper> i taką scenę opowiadał wczoraj w knajpie <Jez> dawaj:) <Kacper> w kantorze u niego przy uczelni przyszła panna z koleżanką w piątek i wymienia 100 rubli, ten mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 8/9zł a ta do niego, że niemożliwe musi być więcej, on jej pokazuje kurs i daje 8 czy tam 9zł a jej koleżanka ryknęła ze śmiechu i mówi "dałaś d*py za 8 zł"
  6. podejrzewam że to uraza do opla (video rejestrator pewnie był w vectrze) ano była to Vectra ale opla jakos nie lubie od bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dawna a callibra mnie nie skilowała bo ma za duz mase szpachla i szpoilery jej na to nie pozwalaja
  7. gratulować a dziekuje dziękuje co nie umniejsza faktu ze spaliłbym jakas calibre
  8. kurde kazaliście mi tankowac na orlenie kupa straszna pali o 1 L wiecej na BP w mojej wiosce BP jest git ale 197 km/h na Video radarze bezcenne no prawie 300 zł i 10 pkt
  9. może kupimy jakas Calibre i zrobimy sobie ognisko
  10. no to ja ide tańczyć bo nie mam
  11. ja chyba nie chciał bym tego ich paliwa to sa siki w porównaniu z naszymi sikami
  12. 312 mm jest na styk z 16 calami wiec 320 chyba juz nie da rady ;(
  13. no na takiego mega spota tez przyjade kolor włosów proponuje różowy ;P jak jak nasze niektóre nicki a z ta ropą to chybajakies żarty jak nie to jade tankowac w cysterne dolar juz 2.88 zł <wow>
  14. no ja jak nacisne przycisk ESP i przytrzymam 1,5 s na desce zapala mi sie pomarańczowa kontrokla ze ESP jest wyłączone i tyle nic wiecej sie nie wyświetla a z tą żarówką to ni ebedzi etak prosto bo to sa diody wlutowane
  15. trzeba dokupic adapter oraz cos co będzie ostwarzało cena takiego kompletu około 850 zł
  16. jesli ma komputer jak nie trzeba dołozyc manetke i bedzie śmigac
  17. a to dobry tekst na TVN24 czytałem pomysła miał dobrego
  18. jak kopci na szarawo to jest OK jak na czarno to go zalewa jak na biało to turbo powiedziało dziekuje wiec ja sie nie przejmuje i przejmowac sie nie bede
  19. Może właściciela Freelandera nie wiedział , że jego auto było wcześniej wersją UK A Zdzisław ..zapomniał czech kabli podepionć ..co wtedy po jednym głembokim pracował i noc zaszła uj .. bardzo możliwe stał z zona i patrzył jak jego auto sie pali dziwne uczucie bo tak naprawde nie wiadomo co zrobic
  20. hmm jakby to pwoedzieć samochod sie zapalił
  21. ciekawy widok wczoraj na modlińskiej około 14
  22. u mine tez nie były luzowane te śruby i kąt mam 0 jak w morde strzelił przed wymiana tez miałem 0
  23. kurde ale problem diesel ma kopcic i tyle przy takim obciążeniu musi kopcić a sprawdz jak dasz ognia ze świateł i wpinasz 2 i zobacz czy nie kopci jak nie kopci to znaczy ze masz benzyne
  24. mam nangagi w drugim aucie ogólnie fajna opona ale wydaje mi sie ze przy profilu 35 moze byc za miękka na rantach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.