Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. no s-line z czasem trafi dokładka tył to kwestia 200 zł zderzak przód kwestia 400 zł + pomalowanie wiec spkojnie moze pomyśle na wiosne co do silnika jakos jezdzi nie ma tragedii myśląłem ze będzie gorzej co do virusa to będzie z czasem co do planów wiekszych hmm nie wiem kola 18 albo jakas 19 18 za mną przemawia bo opona tańsza a to auto nie na pokaz lupo mam do dłubania zawias zostaje mam 1BE wiec dla mnie spoko w A4 miałem tak samo i było git co do rezania to napewno światła z ledami s-lina tył będzie napewno w ciagu miesiąca bo cena 200 zł jest do zniesienia nad przodem sie zastanowie ale pewnie też trafi z czaesm ale to pewnie na wiosne nic na sile ale narazie nic nie robie ciesze sie tym ze jezdzi i jest naprawde fajna fura [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 19:27_________________________________________________ no tak masz racje kamera mi zbedna bo mam czujniki wiec dam rade zawias po co mi to tylko drozsze w utrzymaniu a co to distronic ??
  2. no i przesiadłem sie do A6 C6 2.0 TDI 140 KM niestety jeszcze z DPFem skrzynia manual 171000 kkm przelotu udokumentowane bezwypadkowa Kolor Black Piano czarny czarny czarny Pakiet SHADOW Pakiet wewnetrzyny S-line Pakiet oswietlenie oraz schowek i zima Wewnetrzyny Sline MMI high Xenon Szyberdach rolety w boczkach elektrycznie zamykana klapa blutooth zawieszenie 1BE fotele full elektryka z pamięcią składane lusterka fotochromowe lusterka czujnik deszczu kiera multifunkcyjna koła 18 cali oryginał ronal navi i wszytskie te badziewia dodane zewnętrzyny s-line - ZROBIONE lampy przód LED - ZROBIONE lampki sline polift - ZROBIONE kiera ścięta - ZROBIONE gałka biegów S3 - ZROBIONE końcówki wydechów ULTER RS90mm - ZROBIONE głosniki BOSE 6 szt - ZROBIONE włącznik świateł polift - ZROBIONE przełącznik lusterek politf - ZROBIONE ciemne szyby tył - ZROBIONE wywalony DPF i EGR - ZROBIONE program - ZROBIONE koła 19 cali BBS RS 861(rant poler + kolor shadow) - ZROBIONE koła 16 cali zima - ZROBIONE hamulce przód 320 mm - ZROBIONE czarne kratki nawiewów - ZROBIONE plany FIMC - PLANY 2014 - ZROBIONE homelink - PLANY 2014 - ZROBIONE webasto - PLANY 2014 zmiana softu licznika - PLANY 2014 - ZROBIONE sprezyny -30 lub gwint - PLANY 2014 - ZROBIONE hamulce tył wentylowane - PLANY 2014 foty narazie brak
  3. blokady mi wchodzą bez problemu kreciłem ze 3 razy tym wałem k**wa juz mi sie przestało to podobać spróbuje tak jak mówisz ale ciekawe czy tak sie da jak wałki będą zablokowane
  4. stary robiłem wszystko tak jak autodata pisze wszystko sie zgadza pieknie blokady wchodzą luźno itp a ką 3,4 jak masz cos z elsy to chętnie przeczytam
  5. Panowie i Panie mam pytanie mam silnik BRE zmieniałem dziś rozrząd u siebie w warsztacie wszystko ksiązkowo ustawione a kąt synchronizacji rozrządu mam -3,4 jak chciałem to skorygować to mi auto nie odpaliło bo nie da sie dóch kół ruszyć razem z takim samym wyprzedzeniem jest na to jakis patent w 1.9 wiem jak to zrobić bez problemu ale w 2.0 TDI są dwa koła i juz poległem weźcie pomóżcie z góry dziękuje
  6. :polew: :polew: :polew: :polew: j**any !!!!!!!!!!!!!!!!
  7. no MOH zajmie Ci chwilkę a potem po nocach w sieci będziemy grali
  8. no fakt ale chrakteryzacje miał mega ledwo poznałem
  9. boi sie pewnie o głowice w EVO :polew: :polew:
  10. no jakoś te dziury za mna nie przemawiaja
  11. aha to jak chciałeś to ok foty dawaj klucze masz ??
  12. no włąsnie :polew: taki mam plan Poziu będzie mógł popatrzeć
  13. boberek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bym ciemna kupil jak to cenowo
  14. no włąsnie dlatego jest minetor a Jacka mozna zawsze wypic przy okazji jak si ebedzie ogladało impreze z AMNZJIIII
  15. śkurwensyn jak on tam wlazł
  16. ta myślałem raczej o butelce Jacka Danielsa
  17. od zawsze ci powtarzamy skończ z dupeczkami w wirtualu zacznij oglądać w realu :kox: :kox: i kto to mówi moze zrobić kopie Twoich linków z GG
  18. masz strasznie duza glowe bahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 11:33_________________________________________________nikogo nie woże ale nie miałem pomysły jak zagospodarować kawalek miejsca bardzoej bajer niż funkcjonalność ale na zlotach mozna bedzie oglądać dupeczki
  19. no zeby nie bbyło ze nie działam przy lupo znaczy WOLFSBURGA zabudowa plan cz1 odlew z żywicy cz2 szpachla szpachla szpachla cz3 docieranie i modelowanie cz4 za dużo miejsca mi zostało wiec kupiłem LCD za 100 zł no auto za tydzień wraca do lakiernika bede w świeta składał
  20. no ja tez sie chyba na nia skusze
  21. http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,236305,vSort,1,vTime,3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.