Treść opublikowana przez boberek
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ja gram w Medal Of Honor kupiłem 11 października w saturnie gdzie premiera dopiero 15 dziwne ale gra kox
-
Strefa Śmiechu
no kolega ma to na golfie MK II
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
weź ogarnij ten fotel
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł bicze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 08:53_________________________________________________ panewka wali albo wałek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dawać na gokarty
-
Strefa Śmiechu
Jeżeli nie układa Ci się w małżeństwie wina leży po dwóch stronach: żony i teściowej. ------------------- Choroba Alzheimera ma też plusy - codziennie poznajesz nowych ludzi. ---------------------------- Najwięcej błonnika mają dziewice. ---------------------------- Praca jeszcze nikogo nie zabiła , ale czy to powód abym zaczął ryzykować ? --------------------------------------- Wchodzi pedał do meczetu i patrząc na bijących pokłony Arabów mówi: - Hm, szwedzki stół... ----------------------------------------- W rodzinie: -Mamo, mamo, mam już 16 lat, czy mogę zacząć nosić stanik? - Nie zawracaj mamie głowy, Andrzejku. ---------------------------------------- Czego uczą małego Eskimosa? Żeby nie jadł żółtego śniegu. ---------------------------------------- Obowiązkiem Boga jest wybaczenie Bin Ladenowi - naszym obowiązkiem jest zorganizowanie im spotkania. ---------------------------------------- Inwestuj w alkohol! Jest najlepiej opro-centowany. --------------------------------------- Pijany gość leje w parku. Przechodzi kobieta i mówi: -Ale bydlę. On jej na to: -Spokojnie, trzymam go. --------------------------------------- Motto wakacji: ani okresu, ani adresu. -------------------------------------------- Kiedy mężczyzna mówi do kobiety świństewka, jest to molestowanie seksualne, a kiedy kobieta mówi świństewka kosztuje to 4,22 zł. + VAT. --------------------------------------------------- Kobieta powinna traktować mężczyznę jak psa: dać dobrze zjeść, nie drażnić i wypuszczać na noc. ------------------------------------------------- Ucz się i pracuj, a święto zmarłych będzie twoim świętem. ------------------------------------------------- Nachodzi mnie w łóżku... napastuje moje ciało.. Wyszukuje ulubioną jego część ... delikatnie łaskocze i ... zaczyna ssać .......... Pieprzony ... komar. ------------------------------------------------------- Uwaga! Dział Kadr przypomina pracownikom o obowiązkowych badaniach krwi i moczu. Celem tego badania jest ustalenie czy pracownik ma pracę we krwi czy w d*pie! ------------------------------------------ Co powstanie gdy połączysz blondynkę i słonia ? 2 tonowa prostytutka oddająca się za fistaszki. --------------------------------------------- Towarzyski mecz hokejowy Polska - Rosja. Nasi wygrali. Telegram od Putina: -Gratulacje STOP. Ropa STOP. Gaz STOP. -------------------------------------- Po co mi rozum skoro mam dresik. ---------------------------------------------- Dlaczego zakonnice chodzą w długich, czarnych habitach? Aby im się błony nie naświetlały ! ---------------------------------------------- Blondynka do blondynki: -Dostałam SMS-a ! -O kurcze, czy to da się wyleczyć? -------------------------------------------- Jak powstaje pomnik? 1. mały model. 2. odlew. 3. obróbka dłutem. 4. gładzenie. 5. odsłonięcie. 6. przemówienie. 7. kolacja. Jak powstaje człowiek ? - odwrotnie. ----------------------------------------------------- Rozmawiają 2 blondynki: -Wiesz zrobiłam sobie test ciążowy! -I co? Trudne były pytania ? -------------------------------------- Dlaczego Małysz ma kolczyk w uchu? To robota ornitologów. ----------------------------------------
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
one sa o stopień chłodniejsze no to 4 konie wiecej przy 6 tys obr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie nie ..ale Żaneta..Gryzelda..Zofia..Andżelika..Magda..Zuza..Ashika..Majka...Basia.. Cycosława mogą wpaść na ten pomysł :naughty: a i ta z Salsy pewnie też to dziwne ze Poziek jeszcze chodzi :decayed: Chodził nie będzie jak Krysia wejdzie na forum i zobaczy co z niego za ogier :evil: :evil:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek czy Krysia czyta forum ??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja Cie i co lepiej jest czuć różnice ??
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Ragga z tyłu jest więcej miejsca niż w A4 spokojnie siadaja 2 osoby BBSy sprzedane Naklejki będą zamalowane bezbarwnym a odbudowy kupie i będą na zmiane
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no kolejne udogodnienie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
mała sesja z E30
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja malowałem tam BBS na biało i wyszły naprawde fajnie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
no małe modyfikacje nastapiły końcówki 2x63 mm zamiast 2x50 mm Środkowego sie pozbyłem dzwiek fajny nie ma dużej róznicy ale jest fajny pierdzący pogłos w okolicach 4 tys a tak koncówki wyglądaja pewnie z kwasa bede robił reszte wydechu zostawiam tylko ostatni wydech bo jest w super stanie wywalam kata i od poczatku robie tylko rure
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
weź wsiądz do cantony RS4 i zobacz jak powinien jezdzic samochód [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________BTW a na stacji diagnostycznej byłes będziesz zmieniał w dowodzie ze to benzyna ??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
leszczyk
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ty to jesteś
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali kup BB
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kolegów boberek wymieniamy się na kiere.? pomyślimy ale ja obudowe tez potrzebuje jak cos ty tak samo moja docinana ale całkiem spoko Fly twój temat niedługo bedzie miał tyle stron co Pogadanki Warszawskie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly zobacz odrazu ilu masz kolegów przez taki mod moze i ja cos wyrezam na taka skale
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
mocy jest wystarczająco ale z czasem cos wsadze nie opłacalna jest modyfikacja tego slinika
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
NOSB wsadzisz mi do LUPO 1.8T ??
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
z gwarancją :polew: a to sie tak da ciekawe jak to jest w przypadku gdy sie pasek zerwie