Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boberek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boberek

  1. A myślałem, że uśmiech na twojej gębie potrafi wywołać tylko ta Pani: :kox: jakbys mnie podrapał po brzuszku to moze tez bym sie uśmiechnął :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________słyszałem ze znowu Cie jakies małe pechy ze strony łukasza jakos sie Ciebie trzymają
  2. :polew: :polew: :polew:
  3. Ale cieńka riposta Oooo jaaaa.... Myślałem, że stać Cię na więcej.. Najczęściej słychać takie teksty z ust pryszczatych dzieciaków w piaskownicy no odkąd nie jest zielony to stracił wigor PS Poziek, Łukasz obiecał mi ze nauczy mnie rzucać klątwy :kox: :kox: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:56_________________________________________________ miękka pytka :kox:
  4. biedaku juz nie masz co odpisać :kox: :kox: wiesz co znaczy PL Poziek Looser :kox: Bóbr - Turbodymonmomen - 1:0
  5. olać lampy wogule seria jest najładniejsza
  6. no to szok dlatego tak często płaczesz jak bóbr
  7. życie zawsze ktos musi byc lepszy tylko ze bóbr nie drapie sie po d*pie na antenie TV
  8. zazdraszczasz ?? oszczędnośc na maszynkach mam
  9. dokładnie z tego załozenia wychodze a jak sie zje.... to sobie kupie wtedy lepszą Ty się nie martw, że Ci się zj**ie polerka za 180PLN tylko, że tym sprzętem zjebiesz sobie lakier... za o wiele więcej. hmm wytłumacz moi dlaczego sobie zj**ie lakier dlatego ze kosztuje 180 zł czy dlatego ze nie umiem polerować ?? bo jakos łukasz mnie nie przekonał swoimi argumentami
  10. daj se spokój z tymi lampami
  11. dokładnie z tego załozenia wychodze a jak sie zje.... to sobie kupie wtedy lepszą
  12. chciałem tak napisać ale bałem się o kropka poziek tylko musi zgolić ta giejowską brode i powinien iść na konkurs będzie bratem bliźniakiem turbodynomamenta będą prawie jak bracia kaczyńscy
  13. zamówiłem i zdam relacje w poniedziałek jak to działa
  14. no moze + z - pomyliłes :kox: :kox: i powietrze pompuje do zbiorniczka
  15. boberek odpowiedział(a) na Siwy temat w 1.9TDI
    250 ml na 6 tys hahhhahaha jak dolejesz 1 L na 1000 km to sie martw ja na 12 tys dolewam 500 ml
  16. nie wiem nie znam sie przyjedzie to przetestuje i zobacze jak to działa a jak nie to bedzie to polerowania podłogi
  17. [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:30_________________________________________________o szokkkkkkkkk i 12 przerażeń ja uważam ze jak wybierzesz stojącą wode z bagażnika to sie wszytsko samo naprawi
  18. mam zamiar kupic taka polerke do auta może ktos z was taka ma ?? Łukasz prosze o nie wypowiedanie sie na jej temat http://www.allegro.pl/item805529433.html
  19. joł leszcze
  20. S4 wyglądają zdecydowanie lepiej
  21. juz robią tak ze XBOX live nie wykrywa takiej modyfikacji
  22. :kox: CTV przyjacielu co tam u ciebie :polew: :polew: kurde stary to jest navigacja a nie opcje
  23. fucktycznie :polew: :polew:
  24. który rok ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.