Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A myślałem, że uśmiech na twojej gębie potrafi wywołać tylko ta Pani: :kox: jakbys mnie podrapał po brzuszku to moze tez bym sie uśmiechnął :polew:[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 14:07_________________________________________________słyszałem ze znowu Cie jakies małe pechy ze strony łukasza jakos sie Ciebie trzymają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale cieńka riposta Oooo jaaaa.... Myślałem, że stać Cię na więcej.. Najczęściej słychać takie teksty z ust pryszczatych dzieciaków w piaskownicy no odkąd nie jest zielony to stracił wigor PS Poziek, Łukasz obiecał mi ze nauczy mnie rzucać klątwy :kox: :kox: [br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 13:56_________________________________________________ miękka pytka :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
biedaku juz nie masz co odpisać :kox: :kox: wiesz co znaczy PL Poziek Looser :kox: Bóbr - Turbodymonmomen - 1:0
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
olać lampy wogule seria jest najładniejsza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to szok dlatego tak często płaczesz jak bóbr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
życie zawsze ktos musi byc lepszy tylko ze bóbr nie drapie sie po d*pie na antenie TV
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zazdraszczasz ?? oszczędnośc na maszynkach mam
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
dokładnie z tego załozenia wychodze a jak sie zje.... to sobie kupie wtedy lepszą Ty się nie martw, że Ci się zj**ie polerka za 180PLN tylko, że tym sprzętem zjebiesz sobie lakier... za o wiele więcej. hmm wytłumacz moi dlaczego sobie zj**ie lakier dlatego ze kosztuje 180 zł czy dlatego ze nie umiem polerować ?? bo jakos łukasz mnie nie przekonał swoimi argumentami
-
[B6 ALZ] Projekt Black Lady .:Fele TN6 18":. .:zawias H&R:.
daj se spokój z tymi lampami
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
dokładnie z tego załozenia wychodze a jak sie zje.... to sobie kupie wtedy lepszą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chciałem tak napisać ale bałem się o kropka poziek tylko musi zgolić ta giejowską brode i powinien iść na konkurs będzie bratem bliźniakiem turbodynomamenta będą prawie jak bracia kaczyńscy
-
[B6 AKE] Angielskie lampy xenonowe... można je przstawić???
dobrze wiedziec
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
zamówiłem i zdam relacje w poniedziałek jak to działa
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
no moze + z - pomyliłes :kox: :kox: i powietrze pompuje do zbiorniczka
-
[B6 AWX] Pobieranie oleju
250 ml na 6 tys hahhhahaha jak dolejesz 1 L na 1000 km to sie martw ja na 12 tys dolewam 500 ml
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
nie wiem nie znam sie przyjedzie to przetestuje i zobacze jak to działa a jak nie to bedzie to polerowania podłogi
-
[B5 AHU] Nie chce odpalić, ale rozrusznik jest OK - reaktywuję temat
[br]Dopisany: 04 Listopad 2009, 10:30_________________________________________________o szokkkkkkkkk i 12 przerażeń ja uważam ze jak wybierzesz stojącą wode z bagażnika to sie wszytsko samo naprawi
-
[ALL] Polerka do auta ?? pytanie :) ??
mam zamiar kupic taka polerke do auta może ktos z was taka ma ?? Łukasz prosze o nie wypowiedanie sie na jej temat http://www.allegro.pl/item805529433.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
joł leszcze
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
S4 wyglądają zdecydowanie lepiej
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
juz robią tak ze XBOX live nie wykrywa takiej modyfikacji
-
[ALL B6] Menu między zegarami - wyjaśnienie opcji
:kox: CTV przyjacielu co tam u ciebie :polew: :polew: kurde stary to jest navigacja a nie opcje
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
fucktycznie :polew: :polew:
-
[B6 AWX] Mój S-Piachoo
który rok ??